אוזניות

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Bensh, ‏28/5/12.

1. Bensh Member

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לדעתי זה הפורום הנכון לשאלה (יותר בקשה) שלי: אני מעוניין לקנות אוזניות. כלמר, ממש טובות. אם יש מישהו שמבין בתחום ויוכל להמליץ לי על כאלה שיתנו לי חווית סאונד איכותית מאוד, במחיר סביר (לא בראש של להוציא עכשיו אלף שקל) - אשמח לשמוע

תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Jimmy Jazz Member

אני כבר כמה שנים משתמש בMDR-NC6 של סוני. זה אמנם דגם ישן (בחנויות מ2005 אם אני לא טועה, אצלי קרוב ל4 שנים) אבל איכות הסאונד מעולה, יש מגבר פנימי (מעין איקולייזר נוסף על בסיס סוללת טריפל A) ובסך הכל אין לי תלונות.

אם אתה מחפש משהו מקצועי וחווית שמע על גבול השלמות, הייתי ממליץ לך לא להתפשר וללכת על Sennheiser. אני לא יודע להמליץ על דגמים מסוימים אבל בטוח שכל אחד מהחדשים יעשה את העבודה. המחיר לא זול אבל תמיד אפשר למצוא מציאות באיביי. חבר שלי הזמין לפני בערך שנה את אחד הדגמים במחיר מגוחך של 110 דולר, בחנויות בארץ אותו דגם עלה קרוב ל1200 שקל.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא שקניתי לא מזמן אוזניות חדשות עקב כך שגנבו לי את האוזניות הקלאסיות של אפל במהלך המסלול בשירות הצבאי שלי (מי גונב אוזניות ומשאיר את האייפון?). גם כך לא הייתי מרוצה יותר מדי מאותן אוזניות שרחוקות מלהיות ברמה המספקת והחלטתי לנצל את ה"הזדמנות" ולקנות אוזניות הרבה יותר טובות ואיכותיות. קניתי את האוזניות של סנהייזר. אני מרוצה מאוד מהן - יש שיפור משמעותי בחוויית השמיעה שלי דרך האייפון, הסאונד נשמע פשוט נהדר, בוודאי ביחס לאוזניות הקלאסיות של אפל. יותר מכך, כאשר אני שומע מוזיקה על המחשב, אני מעדיף לשמוע את המוזיקה דרך האוזניות ולא בצורה הרגילה.

בכל מקרה, אלה האוזניות שקניתי. הן עלו לי כ-300 ש"ח בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/12
  4. Bensh Member

קודם כל, תודה על ההמלצות. אני אבדוק אותן
    בנוסף, דרך גוגל הגעתי לביקורות חריפות במיוחד על הדגם הזה והזה. מישהו ניסה או שמע עליהם?