אופ"א אישרה: 24 נבחרות החל מיורו 2016

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י uri, ‏26/9/08.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קיבלתי 90 בפעם האחרונה שלמדתי גיאוגרפיה אין צורך בהרצאה. אני מציע לך להיבחן שוב בהבנת הנקרא. אוקראינה ופולין גדולות מבחינת שטחן אבל קטנות מבחינת חשיבותן ומעמדן בכדורגל האירופאי.

מקווה שעכשיו הכל ברור.

2. Bristol City Member

*מתמצה. מה לעשות שאני לא קורא 94 פעמים את ההודעה שלי לפני שאני שולח, ולגבי אוקראינה, אני לא כל כך בטוח.

שחטאר, קייב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/9/08
  3. cazzo Il Capocuoco

קטנה מבחינת השפעה על אופ"א. אני חושב שלזה הכוונה, כי לאוקראינה יש התאחדות כדורגל יחסית צעירה, והכסף הגדול זורם רק עכשיו.

4. Mehmet Member

אני דווקא בעד ההחלטה.
    יותר כדורגל, יותר טוב. ולא יהיה מצב שנבחרות גדולות לא תשתתפנה בטורניר.

5. Igi Member

היורו האחרון הוא ההוכחה המושלמת לכך שבשביל לקבל טורניר כדורגל איכותי פשוט אסור להכניס בכח נבחרות שלא שייכות, הדוגמא הראשונה שעולה לי לראש? ישראל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

בקיצור, כמו שאמרו פה כבר- החלטה טובה לאוהדי נבחרות מסויימות, החלטה עצובה לאוהדי הכדורגל.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לא היה יותר פשוט לתת לגדולות כרטיס חופשי ליורו וזהו? לגבי ההנחה שכמה שיותר כדורגל יותר טוב...אני לא ממש בטוח שתמשיך לומר את זה אחרי שתראה איך נראה הכדורגל הזה.

7. Maccabi_Haifa Member

למרות שאני לא ממש אוהב את זה כי לדעתי יהיה לנו כבוד רק אם ישראל תגיע ליורו בתור 16 הנבחרות הכי טובות שאת זה אף פעם לא השגנו ולהגיע ליורו בתור חצי מהמדינות הטובות באירופה אין מה להגיד שזה פחות כבוד ופחות כיף.. 40 שנה לא הגענו לשום טורניר ואז פתאום שמגדילים את הקבוצות אנחנו מגיעים..
    אבל למרות זה לדעתי זה דווקא לא רע יש עוד נבחרת עם שחקנים טובים שיכולים לספק לנו משחקים טובים לא הכל גרמניה צרפת ספרד ואנגליה שבכלל לא היתה ביורו הקודם.. היום יש שחקנים מכל המדינות באירופה שבונים את כל הליגות הגדולות באירופה.. זה בסך הכל עוד 8 נבחרות.. אני יכול עכשיו לתת 8 נבחרות שיכולות לתת אחלה הצגות ולא לפגוע בטורניר.. אנגליה שלא הייתה ביורו האחרון, בולגריה, דנמרק(נבחרת חזקה מאוד), אוקראינה(לא צריך להגיד בכלל), סרביה(הכדורגל הסרבי הולך ומפתח מלא כשרונות צעירים שנקנים בהרבה מאוד כסף בהרבה קבוצות באירופה), בלגיה(קבוצה לגיטימית ביורו),נרווגיה, ישראל(רק בגלל שאני ישראלי, זאת הנבחרת עם הכי פחות מסורת מה8 שנתתי)

יש גם את סקוטלנד לדעתי שעושה שיפור משמעמותי בנבחרת שלה

תמיד בכל טורניר מוקדמות יש אי צדק כמו למשל הנפילה של אנגליה, דנמרק שנופלת פעמיים ברצף לבית עם שוודיה.. ודנמרק נבחרת באמת חזקה שווה כל יורו לדעתי והיא לא הייתה ביורו
    אוקראינה שנפלה לבית קשה וראינו מה היא עשתה במונדיאל שהיא הגיעה לרבע הגמר.. זה נבחרות של יורו
    אז הפעם יהיו כל הנבחרות שצריכות להיות שם ומי יודע עוד כמה הפתעות לדעתי זה לא רעיון כזה גרוע זה קצת יפגע ביוקרה של ההגעה לטורניר

8. Maccabi_Haifa Member

עריכה: בטעות עשיתי דאבל

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/08
  9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אי צדק? מי שיותר טוב, עולה, מי שפחות טוב, לא עולה. אנגליה היתה גרועה, אז היא לא עלתה. דנמרק היא נבחרת נחמדה, אבל היא אפילו לא סיימה במקום השלישי בבית שלה אלא הרביעי, אחרי צפון אירלנד, כך שאפילו אם המקום השלישי היתה עולה, זה לא היה מבטיח דבר לדנים. היסטוריה או שם, מה זה משנה, כנראה שבשנת 2008 הם לא היו שווים יורו.

זה כל העניין - בשיטה של 16 נבחרות יש לך אלימינציה סבירה, שמבדילה בין הטובות לבררה (מה יש לאוקראינה או סרביה חוץ משם? הן היו מספיק טובות כדי לעלות למונדיאל, אבל במוקדמות היורו הן פשוט לא היתה טובות. זה מה יש). כשאתה מעלה את המספר ל-24, אתה מוותר באופן משמעותי עליה. לא רק שאתה הורג את המוקדמות, אתה גם פוגע באיכות של טורניר הגמר. חצי מאירופה ביורו. זה מטומטם.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/08
  11. N כמוני Member

אני לא מסכים עם הטענה שלפיה אפשר למצוא עוד 8 נבחרות טובות שהיו משתלבות בטורניר.
    16 נבחרות אירופאיות זה די והותר.היורו האחרון היה כל-כך טוב,בגלל המספר המועט של נבחרות שהשתתפו בו,ובגלל שלא ראינו נבחרות בדיחה כמו טוגו וערב הסעודית.
    בולגריה סרביה ודומיהן,הן משתתפות לגיטימיות ביורו כאשר מספרם מועט.כאשר הם מהוות יותר משליש טורניר,אזי הטורניר יהיה משעמם.
    חבל שפלאטיני מתעסק בפוליטיקה ונותן לדבר כזה לקרות.

12. y56kh Member

החלטה גרועה חלק מההנאה בכדורגל זה לראות גם את הקבוצות הגדולות (כל עוד זה לא אחת שאתה אוהד) מפשלות ולא מעפילות

וגם לנבחרת כמו נורווגיה, אוסטריה, קפריסין, נבחרות באימון דומנק אין מקום ביורו.