אזרוח שחקנים בנבחרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Roberto Baggio, ‏25/8/05.

1. cazzo Il Capocuoco

הוריו של הנרי קארייבים נדמה לי,מרטיניק או משהו כזה,לא?

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת...אני מעדיף מישהו כמו ווטסון שייצג אותי מאשר איזה מישהו מפונק שעושה טובה שהוא בא למשחקים...
    למרות שבמקרה של ווטסון קצת מפריע לי שהוא משחק בחו"ל...

3. Rafael Member

מבחינת קולאטי, אין חלון ראווה טוב יותר ליכולת שלו מאשר נבחרת לאומית. הרי הסיכוי שהוא יגיע לליגת האלופות קלוש, והסיכוי שהוא יקבל חוזה שמנמן מקבוצה אירופאית על סמך הופעותיו בליגה הישראלית קלוש עוד יותר. אבל תצוגות טובות בזירה בינלאומית נגד נבחרות בכירות ברמת הנבחרת בהחלט יכולה לתת לו את האפשרות לקפיצת מדרגה אישית.
    אז שלא יהיה פה. העיקר שיהיה בנבחרת, הוא מרוויח, אנחנו מרוויחים, כולם שמחים.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא גזען, ולא פאשיסט, אבל אני לא רוצה סתם הבאת שחקנים לנבחרת, אין לו שום קשר לישראל עם כל הכבוד

5. Ampelmann Member

אני מסכים עם המתנגדים לחוקי האיזרוח המשעשעים...אסור לתת לזה לקרות בכדורגל, אסור להפוך את המונדיאל לעוד סתם שוק
    רוצים דוגמא מוצלחת? תסתכלו מה קורה בארץ באתלטיקה. כל יום מביאים עוד יהודי מחבר העמים וההשקעה בספורטאים המקומיים בזבל. חטטו רגע במוח ותיזכרו בנאום ה"לא רוצה לקנות את המוצרים הכי זולים בסופר" של גדעון יבלונקה, שנאלץ למצוא לעצמו ג'וב נוסף במקום אימוני הערב בגלל שהעיסוק בייצוג הנבחרת עמד להוריד אותו מנכסיו.

למה באמת להשקיע כ"כ הרבה בגידול כשרונות כאפשר לאזרח את נבחרת ניגריה או דרא"פ שכבר הוכיחה את עצמה?

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שקורה באתלטיקה בישראל זו בושה וחרפה.
    מאזחרים כל רוסי שבא לארץ,לא משקיעים בהם אפילו לא משקיעים בשום ענף.
    זה בושה וחרפה שאתלטים שמייציגים אותנו באולימפיאדה צריכים למצוא עבודה שנייה ולוותר על עוד אימון.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאזרחים כל רוסי שבא לארץ? הרוסי הזה יהודי להזכירך, למה שלא יאזרחו אותו במדינת היהודים לעזאזל?

8. Roberto Baggio Member

אמרתי לכם שישראל זה לא דוגמא טובה כי כל מי שהוא יהודי עם היוולדו מקבל אזרחות יהודית אם רוצה כי מותר לו. זה לא איזה אמרקאי שלא קשור למידנה בא לפה או משהו כזה זה עוד יהודי.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה עם זה.
    הבעיה היא מה שכתבתי בהמשך.
    מאזרחים כל רוסי שהא לארץ זו נקודה טובה אבל שילמד עברית לפחות לפני שהוא יוצא לייצג אותנו.
    הבעיה,ואולי לא ניסחתי את עצמי מספיק טוב היא האי השקעה ספורט האולימפי בישראל.

10. Andrea Pirlo Member

אם אתה קופץ במוט ומביא מדליות לא צריך עברית, חוץ מזה מקרה ניקי פאלי(שאגב מדבר עברית חופשי) מזעזע. לדעתי במקום לדבר על קולאוטי(שיכול לעזור מאד מנבחרת), צריך קודם כל להביא את דגו לנבחרת(כי הוא שחקן גדול ויצירתי ברמה אירופית), לעשות מאמצים כדי להביא את דה רידר ואז להתחיל להתעסק בקולאוטי(אגב בוקולי יכול לשחק בנבחרת?)

11. barakrom Member

רוסו? השתגעתם? יש גבול לכמות הגועל נפש שהאיש הזה מסוגל להאכיל אותנו!!!

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רוסו באמת מגעיל,
    ולפי היכולת שלו אתמול אין לו בכלל מקום במכבי ת"א

13. Roberto Baggio Member

לא רק אתמול...ראיתי את כל המשחקים של מכבי עד עכשיו ורוסו היה חלש בכולם. גם אתמול הוא לא הבריק ודרבי התל אביבי הוא ביקש להתחלף כבר בדקה ה-70 כי נגמר לו האויר והוא היה חייב להישאר כי לקלינגר לא היו חילופים , הוא עגלה לא צריך אחד כזה בנבחרת , בטח לא על חשבון שחקן ישראלי.
    כבנאדם דווקא אני חושב שהוא בסדר גמור אני לא מבין מה הבעיה שלכם נגדו , אז מה אם עובר קבוצות?

ובכלל מה ההתלהבות מקולואוטי? גם לא ישראלי וגם חלוץ עלוב...עם כל הכבוד להקיע מול הגנות כאלה גרועות כמו בארץ בקבוצה שדרסה את הליגה כמו מכבי חיפה לא הופך אותו לשבצ'נקו או הנרי , אז תחזרו לפרופורציות כי לא צריך אותו. אני מעדיף ישראלי גרוע בנבחרת מאשר שחקן שאין לו קשר אלינו ומשחק אצלנו בארץ כולה שנה בגלל כסף.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם שיש לך שחקנים סקוררים כמו ארבייטמן הם לא מקבלים הזדמנויות בבוגרת, ואז בוכים שאין לנו חלוצים,
    אנשים צריכים להבין יש לנו גם מאמן גרוע!
    וקולאטי הוא סקורר, מכבי חיפה דרסה גם לפני שנתיים את הליגה והחלוצים שלה לא כבשו במכונה המשומנת אז, רגם שיש לך קישור טוב אתה צריך חלוץ טוב כמו יעקובו וקולאטי!

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עד עכשיו לא הבנתי למה לקח כלכך הרבה זמן להביא את אסולין לנבחרת ולמה ארביטמן לא שם
    ולמה עומר גולן לא מקבל מספיק דקות.העיקר שנמני וקטן בנבחרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx