אז מה בפסטיבל סן רמו השנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏7/7/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואסלוי הרומנית נגד אינטר

מורה מסלובניה נגד לאציו

---

עם איך שאינטר נראתה אתמול, לא יפתיע אותי אם שתיהן תודחנה

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני? העובדה שברקיץ' חזר מסיינה הייתה הסיבה שבגללה ויתרו על האנדנוביץ' כל-כך בקלות. הוא יותר מראוי והיה אחד השוערים היותר טובים בליגה בעונה שעברה. איך אפשר לפספס את זה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעמים המעטות שיצא לי לצפות בסיינה עשה עלי רושם של שוער בינוני למדי וזכור לי גם שנעדר למשך מספר חודשים. אם ראית ממנו משהו אחר אשמח לשמוע.

איך אני רואה את אחת הנציגות עושה בושות כמו רומא בשנה שעברה, מקווה להתבדות.

4. cazzo Il Capocuoco

פסטיבל סן רמו במסגרת ליגת האלופות יתחיל בבראגה הערב, בשעה הרגילה של 21:45. ממחוז פריולי הגיעו כמעט 200 אוהדים שקנו כרטיס לאצטדיון עם העיצוב הלא שגרתי ויחזרו הביתה, בתקווה עם חיוך, דרך שדה התעופה של פורטו. היריבה כמובן קובעת את המשיכה, לא מפתיע לחשוב שללונדון הגיעו כאלף פריולאנים לפני שנה למשחק נגד ארסנל, בו אודינזה חזרה הביתה רק עם מחיאות כפיים וכרטיס לאירופה ליג.
    כבוד יש תמיד לגווידולין כאשר מדברים איתו על היריבה, הפעם פורטוגזית (כמו ספורטינג מלפני כשמונה עונות, אז אודינזה עם יאקווינטה ודי נטאלה הגיעה לשלב הבתים): "בראגה נחשבת לאחת הקבוצות הגדולות של פורטוגל, וכך גם אנחנו מחשיבים אותה. יש להם איזון רב במשחק ההתקפה, ובוני משחק טובים בקישור. הם אגרסיבים, קשוחים ומהירים. יהיה מאוד מאוד קשה, אך לנו ישנה מטרה להשלים".

http://www.demotix.com/sites/default/files/imagecache/a_scale_large/photos/1400676.Xxx

בראגה שסיימה כבר את המשחק הראשון של העונה בליגה הפורטוגזית נגד בנפיקה בתיקו 2-2, תשחק מול אודינזה במערך שלה, 4-3-3, ועם הברזילאים הרבים שלה. ויאנה וקושטודיו שהיו ביורו המוצלח של פורטוגל במזרח אירופה, אמורים לספק לחלוצים אלאן, בארבוזה ואדר את המצבים לשערים. לא ברור מי יהיה השוער: בטו או קים? המאמן ז'וזה פזיירו שבילה קצת בסעודיה אמור לפתור את הבעיה הערב.
    החלוץ הקולומביאני מוריאל לא הוזמן עקב בעיות פיזיות, ככה שפאבריני הצעיר אמור לשחק ליד די נטאלה שכבר חשב לפרוש אחרי המקרה הטרגי של מורוזיני. בקישור נראה את ויליאנס, הקשר האחורי שהגיע מפלאמנגו. בשער יחליף את האנדונוביץ' שנסע למילאנו, עוד שוער שנולד בימי יוגוסלביה, זהו ז'ליקו ברקיץ' שהיה בסיינה עונה שעברה וכבר אסף כמה הופעות בנבחרת הסרבית.

בראגה (4-3-3): בטו; אלדרסון, פאולו ויניסיוס, דוגלאו, באיאנו; אמורים,קושטודיו, ויאנה; בארבוזה, אדר, אלאן.

אודינזה (3-5-1-1): ברקיץ'; בנעטיה, דאנילו, דומיצי; באסטה, פינצי, ויליאנס, פריירה, ארמרו; פאבריני; די נטאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/12
  5. Muurad Member

באסטה, 1-0 בניגוד גמור למהלך המשחק.

6. cazzo Il Capocuoco

משחק הקרבה (או בונקר אם אתם פורטוגזים מהמיניו) מוצלח במחצית הראשונה של אודינזה. בתחילת המשחק בראגה גרמה לסבל רב לכמה פריולאנים שהגיעו, אבל הרביעיה הקדמית בניצוחו של מוסורו המהיר והנמוך שיחקה טוב, ניסתה לפרוץ דרך האגפים. עם לאנדרו סאלינו זה נראה יותר, עם המגן הימני הגם ברזילאי (עם שם ערבי כמו אסמעאילי) פחות טוב. אודינזה הצליחה לאט לאט להשתלט על ההתקפה של בראגה ועשתה הגנה טוב, למרות שארמרו תמיד מפחיד אותי. אסור להם לתת לויאנה את הבעיטות האלה מרחוק, למרות שברקיץ' עושה רושם שוער ביום טוב. אם זה ימשיך, בראגה תמשיך לחפש את הבעיטות חופשיות.

ויליאנס הקשר האחורי נראה לי כמו עוד רכישה מעולה.

ואה...תגידו לפאביו קארסה שזה קרית שמונה, ולא קיריאתת שיממונה!

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי, להמשיך ככה. בראגה מחזיקה ותוקפת הרבה, אבל למצבים היא לא ממש מגיעה פרט לבעיטות נואשות של ויאנה מ-25 מטר. אודינזה מתגוננת יפה ומשתמשת בפאבריני כדי לסחוט עבירות. די-נטאלה לא מורגש התקפית ועסוק בעיקר בלהעסיק את המגנים של בראגה כדי להוריד אש מפאבריני וניסיונות להשתתף במשחק הלחץ. זה לא יהיה קל, אבל כל עוד הריכוז ישמר, ניצחון יותר מאפשרי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/12
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שבראגה הצליחה לאיים ברצינות על השער של אודינזה.

9. cazzo Il Capocuoco

דווקא הבעיטה של פאולו ויניסיוס (עוד בראאאזיליייירו) הבלם הייתה טובה מאוד.

האגף השמאלי של אודינזה קצת רעוע לפי דעתי, פריירה לא בכושר הכי טוב וארמרו אמרתי, תמיד מפחיד. פינצי ודי נטאלה גם עם כרטיסים מיותרים.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצהוב של פינצי היה דבילי ברמות כאלה... מהסוג שרואים פעם בשנתיים אולי.

אני דווקא מפחד על בנעטיה שהצוללנים מנצלים את הסגנון האגרסיבי שלו כדי להוציא עבירות.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב תקליט ותעלה את קארסה אומר קיראאאת שימונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני מופתע לטובה ושמח שאודינזה מובילה, 3 נציגות זה הכרחי בטח נוכח העובדה שמנשנגלדבאך לא תהיה הנציגה הרביעית באלופות של גרמניה.

12. Muurad Member

פריירה עוזר להגנה במצב הנוכחי של המשחק אולי לא הכי חכם להוציא אותו, אבל אם מייקוסואל בסגל הייתי חושב עליו עוד כמה דקות כשבראגה ימשיכו בלחץ וכולם יהיו יותר עייפים.

עם המהירות והדריבל שלו הוא יוכל לעשות הרבה צרות ואולי לגנוב עוד גול, וסה"כ יכול להיות מישהו ששומר על הכדור אפילו קצת באגף, שזה משהו שאודינה צריכה כרגע כמו אוויר.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בנעטיה שנגח? היה יכול לגמור עכשיו את הסיפור, אבל איזו הצלה מדהימה של בטו.

14. cazzo Il Capocuoco

הבחור שלך על הספסל....

איזה גול אדיר של אסמעאילי!

15. Muurad Member

איזה גול..