אז מה בפסטיבל סן רמו השנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏7/7/12.

1. cazzo Il Capocuoco

זה היה פריירה הצעיר שנגח.

עכשיו הרבה ריכוז ועצבים, נראה אם תהיה הזדמנויות מכל הכיוונים הכל יכול להיות. אבל בראגה עכשיו עם ההתלהבות והקהל נראה לי תנצח.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לשפוט לפי המשחק הזה, וזה כל מה שיש לי, הרכש החדש וויליאמס בינוני ומטה.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק כתבתם כאן על החשש מהאיומים מרחוק של הפורטוגלים והנה איסמעילי משווה עם שער עצום. הספסל של אודינזה מביך.
    אין כמו סאן רמו.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שנייה פחות טובה מהראשונה, ובסה"כ סביר וזה יכול להספיק נגד בראגה - אבל אודינזה צריכה להשתפר אם היא רוצה לחפש משהו בליגה ובאירופה. המשחק שלה מבוסס קצת יותר מדי על אתלטיות ויש יותר מדי פעולות לא חכמות (בהתקפה) או לחוצות (הגנה).

בנעטיה רמה מעל הקבוצה הזאת, ברקיץ' נפלא היום.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעיתי בגדול לגבי הסרבי, אוכל את הכובע וטוב שכך. בלעדיו אודינזה כבר הייתה יוצאת מופסדת.

התוצאה הזאת לא רעה ואמורה להספיק בפריולי, אך בשנים האחרונות האיטלקיות לימדו אותנו שאסור לסמוך עליהן. נקווה שגוידולין לא יאכזב.

אינטר ולאציו ישחקו מחר במוקדמות הליגה האירופאית.

6. cazzo Il Capocuoco

תן סיכוי...הוא היה לא רע מחצית ראשונה עם חילוצי כדור ואפילו בסטטיסטיקות שאתה מסתמך עליהם הוא הופיע ראשון במרחק שעשה ובמסירות. אם הוא מפשל בטווח ארוך אתה ניצחת.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אם לשפוט לפי המשחק הזה, וזה כל מה שיש לי" - יואב אל תעשה ממני אידיוט (זה התפקיד שלי). הוא רכש שלא ממש מאפיין את אודינזה בכל הקשור לגיל ולמחיר ולכן היה תחת זכוכית המגדלת שלי אתמול. ברור שאני נותן סיכוי. לא רק לו, גם לאודינזה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולה נהדר של קוצ'ו עושה 1:0.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם לפרש את העקבים של סניידר כגאונות או כהסתבכות מיותרת, אבל מה שבטוח זה שהוא חוזר להיות מאוד דומיננטי בהתקפה. עוד קצת תיאום עם השחקנים החדשים וזה יראה מצוין לאינטר.

ראנוקיה משחק היום עם המון קור רוח.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע היוצא מן הכלל לא מעיד על הכלל.

אגב האם העובדה שמאייקון משחק אומרת שהוא נשאר עוד עונה?

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה והעובדה שפריז הולכת חזק על ליכטשטיינר וצ'לסי על אזפי-משהו, אני חושב שכן.

בעודי מדבר ראנוקיה עם הטעות הקבועה...

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו רואה, אמרתי לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2:0, משחק יפה של אינטר, הרומנים אם אני לא טועה לא הגיעו למצב אחד, אינטר עצמה יכלה לנצח בתוצאה יותר גבוהה, לא צריך להיות חזירים, רק לקוות שהתקלה לפני שבועיים מול היידוק ספליט בהחלט היתה תקלה...

גם לאציו מנצחת, 2:0 בסלובניה את מורה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/12
  13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון לעכשיו יהיה מגוחך להסתכל על הגרמנים כיריבים שצריך לעקוף בדירוג, לא רק כי הפער מהם עצום, אלא גם כי בעונה הבאה פורטוגל תעקוף אותנו ואם לא יחול שינוי העונה, בעתיד גם צרפת והולנד יעברו אותנו.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי תחילת העונה הם יעקפו זה לא אומר שכך המצב באמת...תלוי מה הנציגות שלנו יעשו השנה.

15. cazzo Il Capocuoco

זה בטח לא הגמר בוומבלי, אבל בשביל גווידולין ואודינזה כולה המשחק נגד בראגה בפריולי הוא כמו גמר ליגת האלופות. מספיק להאזין למסיבת העיתונאים של מאמן הביאנקונרי: "זה המשחק הכי חשוב בחיי, בשבילי זאת תהיה הפעם האחרונה." התקווה של האוהדים באודינה שזאת לא תהיה הפעם האחרונה, גם בגלל שבחיים אי אפשר לדעת מה יהיה ואודינזה הוכיחה שביכולתה להגיע שוב פעם למוקדמות ליגת האלופות אחרי העונה שעברה, בלי סאנצ'ס ובלי ספאטה. "למשחק הזה חשיבות בלתי רגילה, ועלינו לתת את המשחק המושלם, להיות הכי מרוכזים כדי להגשים חלום שאנחנו רודפים אחריו שנתיים. אנו יודעים שאנחנו משחקים כרגע על ההפעלה. כמובן הרטוריקה הזאת גם תקפה לפזיירו, הקולגה שלי מבראגה. המגרש יחליט. המתח מאוד גבוה, אבל המתח פחות, ותודות לשחקנים שלי אם הגענו עד לכאן. עכשיו צריך לנסות לגנוב את הכרטיס לליגת האלופות וזה לא מובן מאליו שכל שנה קבוצה שמשנה את הסגל תלך יותר חזק אחר כך. אני לא קוסם."
    http://www.sport-odds.eu/Uploads/big-matches/Udinese-Vs-Braga.Xxx
    על אודינזה לא להתחשב יותר מדי בתוצאה של בראגה, נכון, אם המשחק יסתיים ללא שערים, אז הפריולאנים יחגגו, אבל עדיף כמובן ללכת על ניצחון בכל הכוח והמוח. "אני לא חושב כבר על המשחק בבראגה, המשחק הקרוב הוא כמו משחק של להיות או לחדול. נכון שיש מקרים בכדורגל, אבל המקרים לא נופלים פתאום מהשמיים, יש לכל קבוצה הזדמנויות ומשחק לבנות, לכן עדיף לסכן יותר את השער מאשר היריבים מאשר לא לסכן בכלל. מקרים מתפתחים מהמשחק. בראגה קבוצה מצוינת, איכותית, מנוסה, חזקה ולא מסתמכת רק על בעיטות מחוץ לרחבה. נצטרך להיות זהירים מאוד נגד קבוצה כזאת מוכנה ואיכותית." ג'אמפיירו פינצי ישחק למרות בעיות בברך.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12