אז מי הקבוצה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י MUFC - 1878, ‏23/5/05.

1. Hammers Fan Member

עד היום לא שמעתי מאף אדם הסבר ראוי כיצד אפשר לחלק את האהבה שלך לשתי קבוצות, ובטח ובטח לחמש או שש קבוצות בכל מיני ליגות שונות. אני לא חושב שמישהו אי פעם יצליח לשכנע אותי שניתן לעשות זאת.

אני אוהד של ווסט האם יונייטד פוטבול קלאב, אין שניה לה מבחינתי. כל פעם שאני שומע את השם, רואה פטישי מתכת, רואה שילוב צבעים של בורדו-תכלת או אפילו רואה ילד קטן מפריח בועות באוויר, אני מתמלא בגאווה והתרגשות. אין שום מועדון אחר בעולם שיכול לעשות לי את זה, ולמען האמת, אני גם לא רוצה לחלק את האהבה שלי לקבוצה אחרת.

בארץ יש לי סימפטיה לעירוני ראשל"צ בגלל הייצוג העירוני, ובגלל שהיא מסוקרת באופן הנרחב ביותר במקומונים, אבל עצם ההשוואה לווסט האם היא מעליבה. אולי אני אפילו צריך להודות לכדורגל הישראלי על זה שהוא כל כך מסכן ופאתטי, הדחייה הזו אולי דחפה אותי אפילו יותר לכיוון הפטישים שלי.

אני זוכר בבירור את היום בו הבנתי שכל מי שאוהד קבוצות בארץ בעצם משחק בקקה. הנסיעה הראשונה שלי לאנגליה והמשחק הראשון שראיתי את הפטישים. זה היה נגד אסטון וילה בוילה פארק, אצטדיון פשוט מדהים, בערב לאור הזרקורים. המשחק אמנם הסתיים 0-0, אבל הקצב, התשוקה של השחקנים, חוסר הפחד להכנס לתאקלים וכמובן הקהל הנפלא והעוצמתי, 40,000 איש שלא הפסיקו לשיר ולעודד. לחזור מחוויה כזו לחרא שיש כאן בארץ, ועוד לאהוד כאן קבוצות באופן רציני מאוד מוזר בעיני...

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  2. robson Member

Hammers Fan,בסופו של דבר כולנו חווינו כדורגל לראשונה כאן, המגרש הראשון שלי היה קירית חיים ועד היום כשאני מדמיין אותו הוא מופיע לי זוהר לא פחות מוומבלי..חלקנו גם גדלנו בשנות ה80 שבטלוויזיה היית רואה כדורגל אנגלי במקרה הטוב פעם בשנה בגמר הגביע והיית צריך להסתפק בכדורגל שראית ליד הבית..היום עם עידן הלווינים ומאות הערוצים אתה יכול להיות בררן ותאמין לי שלכדורגל בארץ אני לא הולך במקרה הטוב רק רואה בטלוויזיה..

3. MUFC - 1878 Member

אז נידפקת גיל, אני רואה רק אנגלי מאז שהתחלטי להיתעניין בכדורגלhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

BLAME IT ON THE MEDIA

מיכאל, ילד 88 תודה לאל

4. eastlands Member

האמרס- אתה צודק אן מקום בלב ל2 אהבות לפחות לא אצלי , אבל כפר סבא קישרה אותי לכדורגל וברגע שהתאהבתי בסיטי כל חיי השתנו , יותר מזה היו שנים שרציתי שכפר סבא תפסיד בגלל 1001 סיבות , דבר שלעולם לא יקרה לי עם סיטי בכל מצב שלא יהיה .
    לגבי הנחיתה שלך מאפטון פארק לרשלצ , זוהי נחיתה שמלווה אותי כבר 20 שנה , תמיד השאלה למה יש לי לחזור , פעם המצב היה עוד קשה יותר בימיי הרווקות , אבל גם היום לא עובר יום בחיי מבלי שאני חושב , חולם , מדמיין שטלפון ממאנצ'סטר מחייב אותי ואת משפחתי לעקור לצמיתות לעיר שלי כדי לחיות את חיי ליד המקום שבו גם ארצה להמשיך לעולמנו הבא.

5. ScottishGunner Member

בדיוק, זה ההסבר איך אפשר לאהוד שתי קבוצות, אחת מהן היא פשוט מעל לכל הכל הכל. אני רק מחכה להזדמנות שבה אני יוכל לעזוב לצפון לונדון ולחיות קרוב קרוב קרוב למועדון. אין כמו לטייל בסביבה שמה, גם אם אין משחק.

6. ראול Member

1- ריאל מדריד
    2- ליברפול
    3- היבס
    4- מכבי חיפה

ארתור, כל השאר לא באמת חשוב, נכון?http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עופר, הרשה לי קצת לסטות מהדיון - שיחקת בנוער של כפ"ס? באיזה עמדה היית משחק? ולמה לא עלית לבוגרים?

ארתור יא ליצן אתה מעדיף את היבס על מכבי חיפה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ואיפה רומא נכנסת במשוואה שלך?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/05
  8. ראול Member

אמרתי לכם, אני חי את ריאל וליברפול. היבס הכי קורבים לזה.

כל השאר אפשר למצוא פה.

ארתור, גיא.

9. eastlands Member

ויירה- שחקתי באגף ימין למעלה , פעם היה מספיק להגיד מספר 7 וכולם ידעו שמדובר בקיצוני ימני .
    בגיל 18 התגייסתי ואחרי טירונות הפכתי עולמות כדי להיות ג'ובניק (הכל למען הכדורגל) לאחר 3 חודשים של טירטורים התחלתי לגשש מה הסיכוי שלי בבוגרים ואז התפתתי לשחק בליגה א בקבוצת הבת של הפועל כפר סבא ,קבוצה בשם הפועל "עליה" כפר סבא , לאחר שהבנתי שאני תקוע בליגות נמוכות , כבר התגבש הצעד הבא לסיים 3 שנים בצבא ולנחות במולדת , ולראות מקרוב את הדבר האמיתי , ואכן טסתי לאנגליה עם כסף לשבועיים ונשארתי שנתיים שבהם שחקתי בליגות של יהודים ואחר כך של פאבים - תמיד 7 פורץ באגף ומחפש את הקרוס לפאקט , אךךךך עוד פעם אני מתחיל לפנטז על הגבהה בסגנון דייויד וייט לעבר המגדלור הקדוש נייל קווין. יאללה בוא נפתח ליגת קיץ בים או בפארק וכך נקצר את הפגרה , מי מוכן לזום מפגש ראשון?

10. Julian Joachim Member

עופר, יותר מעניין... איזו קבוצה אימנת?

11. Rudess Member

Maccabi Netanya and Arsenal

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארתור, מי הם שלושת השחקנים הבולטים של היבס, רק כדי להוכיח שאתה אכן אוהד.

וקיבינימט, שתי קבוצות והפכו את זה לאוסף..... אני מיואש.

13. ScottishGunner Member

וואי, לשחק בקבוצת חובבנים באנגליה, חלום !

14. Hammers Fan Member

הייתי מתחלף איתך בכל רגע איסטלנדס, אם היו נותנים לי לבחור לשחק במכבי חיפה תמורת חוזה שמן או לשחק בקבוצת הפאב של הווייקפילד ליד אפטון פארק שמורכבת כולה מפטישים בדם, תמורת בירה חינם פעם בשבוע, הייתי בוחר בווייקפילד, בלי למצמץ.

15. ראול Member

בהחלט, קבל ח"ח.

גיא, דבר איתי באייסי, לא בכבוד שלי המשחקים שלך.... אבל אני עדין אוהב אותך פשושhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ארתור, חולם.