אז מי הקבוצה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י MUFC - 1878, ‏23/5/05.

1. eastlands Member

ג'וליין - אמנתי 3 שנים במחלקת נוער בהפועל כ"ס , ושנה בבוגרים של עלייה . הכף הגדול היה לאמן ולגדל ילדים (בוגרים בארץ אי אפשר לאמן ,כולם היו עייפים בשבת בבוקר מהבילוי של שישי ) המטערתי שעברתי לאמן בוגרים , הילדים זה אושר כולם החזיקו לי אצבעות שעזבתי במפתיע לוומבלי לגמר הפליאוף נגד ג'ילינהאם , החדרתי בהם אהבה למשחק שלעולם הם לא קבלו לפני , כף כף אולי בשנה הבאה אני יחזור לענף אחרי פגרה (עם סעיף חתום בחוזה שנקרה "איתות מאיסטלאנדס")

2. Julian Joachim Member

:) נשאר רק לקנא בילדים האלה...

3. קינג לדלי Member

אני קטן מאיסטלנדס ב6 שנים אבל עברתי את אותו המסלול כמוהו (גדלנו 100 מטר אחד מהשני בשיכון עלייה)ממש גרתי במגרש הישן וגם שיחקתי קצת בכפר סבא עד שאבא שלי החליט שאח אחד(ששיחק עם איסטלנדס מהילדות ועד הבגרות ביחד)בכדורגל זה מספיק. למרות הכשרון שלי בכדורגל הפסקתי לשחק והתמקדתי בהפועל כפר סבא ופה בניגוד לאיסטלנדס האהבה עדיין לא עברה לי וגם לא תעבור לעולם ! רגש האהבה שלי לטוטנהאם שאותה התחלטי לאהוד בגיל 8 סתם מצפייה בטלויזיה הוא מטורף וכלל כמה סיפורים שקראתם בוודאי בדיון הזוכה...לא אשכח איך יום אחד בהיותי בן 14 או משהו כזה איסטלנדס עבר עם האוטו במרכז שיכון עלייה וצעק לי שהוא ראה מגזין אנגלי בקניון איילון עם תמונה של טוטנהאם אחרי שעתיים של אוטובוסים והליכה רגלית ארוכה ממרכז בני ברק הגעתי למגזין "SHOOT" וקניתי אותו(או פילחתי לא זוכר...) . אין מה להשוות בין הכדורגל האנגלי לכל כדורגל לכן לטוטנהאם תמיד יש יתרון על כפר סבא אבל בכל מקרה אין ניגוד בין האהבות ואחת לא מפריעה לשנייה להיפך אם יש לי שני ריגושים כל כך גדולים משתי קבוצות אז למה לי להפסיק אותם ? או אחד מהם ? אגב מי שגדל בדור שלנו אז חייב לאהוד קבוצה בארץ כי לא היו אז שידורים מאנגליה וכל מה שראינו היו משחקים בארץ. אני חייב לציין שנבחרת אנגליה היא עוד רמת ריגוש מפחידה.

4. spurs Member

אני אוהד הפועל חיפה שרוף ואני מקווה שאף פעם לא נשחק נגד טונהאם.
    בגרמניה:ברוסיה דורטמונד.
    איטליה:אינטר בגלל ההזדהות
    ספרד:אין שונא את הכדורגל הספרדי

5. MUFC - 1878 Member

תארגן, בשימחה.

6. eastlands Member

1878- אני מציע את הרעיון ונראה לי שיש בפורום מספיק תותחים שיכולים לארגן משחק שערים קטנים בשביל הספתח ,חוץ מזה אתה די מקושר עם הדור הצעיר בפורום , אז קדימה אני מעביר לך את הכדור ומתחייב שדפו וסטראטפורד יגיעו איתי למפגש . אפשר לקבוע משחק בחוף מציצים ומשם הקבוצה המפסידה מזמינה סיבוב במאש הסמוך .

7. Julian Joachim Member

אין שום בעיה לארגן מפגש כזה, רק צריך לבדוק מה ההיענות. אני מבטיח לעשות את מירב המאמצים להגיע, אבל כבר מזהיר מראש שהצבא יהיה בעיה.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל כך שם.

9. MUFC - 1878 Member

אני מארגן הכול.

סמכו עליי יהיה בילתי נישכחhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx בקרוב הפרטים.

10. M_T_A Member

קשה לי להבין איך חלק מכם היו פעם אוהדים של קבוצות בארץ ואז התנתקו לגמרי מהכדורגל הישראלי.
    נכון שיש את כל הקטע של השכונתיות והרמה הגרועה, אבל זה הבית וזה מה שגדלנו עליו וזה הילדות. ואי אפשר להתעלם מזה. לפחות ככה אני רואה את זה.
    אני גדלתי על לחכות כל השבוע למשחק של מכבי, להתרגש לפני כל משחק, לחשוב שללכת למשחק של מכבי זה הדבר הכי כיפי ומרגש שקיים, לנסות להשיג כרטיס בכל דרך אפשרית, להיות דבוק לטלויזיה\רדיו כל שבת, ללכת כל יום ראשון לבי"ס בהתלהבות וכל היום רק לדבר על המחזור של אתמול, לראות משחקים של רביבו בסלטה ויגו וברקוביץ' בווסטהאם בערוץ 5 הישן והטוב ולראות כל משחק ידידות של נבחרת ישראל מול אוזבקיסטן בדריכות. כמובן שההתלהבות ירדה כי פשוט טבחו את כל מה שהיה טוב בכדורגל שלנו בשנים האחרונות, אבל לא שכחתי כלום ואני אמשיך לאהוד את מכבי ת"א ואת הכדורגל הישראלי בכל מצב כי זה נכנס לי יותר מדי עמוק לנשמה כדי להוציא את זה.

בחו"ל אני אוהד קבוצה אחת-ברצלונה. אבל מכבי כמובן בעדיפות ראשונה

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אחד, ועל מה שהוא גדל.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויי אני כל-כך בא למפגש הזה... קאונט מי אין לאדס, נארגן איזה משהו ככה באמצע יוני, בקרוב נפתח דיון בנושא ונקבע בו תאריך מדויק.

13. Julian Joachim Member

אם נארגן את זה בשישבת זה מגדיל את הסיכוי שאני (ודאייר) נבוא.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמצע יוני. ממש לא.

15. ראול Member

מה צריך לעשות מהגר מספרד כמוני כדי לשחק באנגליה שלכם?

ארתור, משחק תפקידים....