אז מי הקבוצה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י MUFC - 1878, ‏23/5/05.

1. MUFC - 1878 Member

התאריך כרגע זה לא מה שחשוב תחכו עים התאריך...

כרגע העיניין עצמו אתם תדעו הכול אני מקווה שבוע הבא דיברתי עים כמה אנשים תיראו שיהיה ענקhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ארתור לא חובה ליהיות אנגלופיל אבל חכה חכה...

2. h2z Member

נראה לי שמרבית האנשים פה לא הגיעו לגיל שמותר להם (חוקית) להזמין במאש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

גם אני גדלתי על כדורגל ישראלי, מכבי חיפה הגדולה של עטר, תל אביב של אובארוב, ביתר של אוחנה וכו ומשום מה תמיד הייתי אוביקטיבי בקשר לכדורגל שלנו (םרט לנבחרת). שום קבוצה לא הצליחה לגרום לי לאהוד אותה יותר מהאחרות...האהבה האמיתי מגיעה מכוון האי הבריטי - טוטנהאם. ודווקא נדבקתי אליהם בשלב מאוחר (יחסית) אי שם באמצע שנות ה90 כאשר שיחקו שם שחקנים כמו כריס אמרסטרונג, איאן ווקר, גינולה, שרי (בקדנציה הראשונה) וכו. יש גם סימפטיה קטנה ליובנטוס.

3. Igi Member

מיכאל וכל השאר.. אתם צודקים.
    אבל אני אישית גדלתי על הכדורגל הישראלי, בגלל זה אני עדיין כ"כ מתעניין בו.
    אבל להגיד את האמת.. הקבוצה הראשונה שלי היא יובנטוס.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הקבוצות שלי הם: הפועל ת"א, מנצ'סטר יונייטד(קשה להבחין) ונבחרת אנגליה (סמפטיה קטנה לבארסה), וגם: ל.א. לייקרס ואלופת המדינה בכדורסל (מה לעשות...).

5. נדב מיכאלי Member

בישראל :בית"ר באנגליה : מזה 6 שנים בלי קשר לגמר ליגת האלופות-ליברפול
    רק 2 קבוצות אני אוהד וזה מספיק .
    את נבחרת אנגליה אני מחבב מאד ומאחל להם בהצלחה במונדיאל .
    את הולנד וברזיל אני אוהב לראות,אני לא אוהד אותן,רק נהנה לצפות .
    "ליברפול באנגליה -פניג'ל בישראל |

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/05
  6. city Member

בישראל: מכבי חיפה.
    באנגליה: מנצ'סטר סיטי.
    באיטליה: אין לי העדפה מיוחדת, אבל נטיה קלה ליובנטוס (הקבוצה הכי פחות אנטי-כדורגל).

7. HALLAND REVENGE Member

איזו מהן?
    זו עם הצלחת פלסטיק או זו שמחרבנת על אותה צלחת?

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דיברתי על הפועל.

9. uk2004 Member

לפני כל קבוצה אחרת שתהיה אני אוהד הפועל חיפה
    גדלתי בבית שרואה רק כדורגל ישראלי ובגלל זה אני אוהב אותו יותר מכולם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

ובאנגליה אני אוהד ליברפול,אבל היא לא מגיעה לחצי מאהדה שלי להפועל חיפה

10. Maor321 Member

חוץ מהחלק ההישגי, הגברת הזקנה והשיטי באמת דומות. שתי קבוצות אפורות בלי קהל באיצטדיון.

11. city Member

מאור אל תתחיל מחדש את הוויכוח הזה. אמצע הלילה ואין לי כוח להתעצבן.
    אין לי כוח להביא לך את ממוצע האוהדים של הסיטי עכשיו, ולהראות לך שגם שהיינו בליגה השלישית האיצטדיון היה מלא (לא בסינגפורים).
    שיהיה לכם בהצלחה עם גלייזר, מי יתן והוא ימלא את הנייק ארינה באלפי גלורי-האנטרס.

12. zevikl Member

:aaa025: לי יש קבוצה בישראל הפועל ירושלים

13. eastlands Member

מאור 987654345567- לך לך לחופשה , קח לך כמה כרוביות וצא לחופשה ,ילד מתוסכל -לא מספיק עברת עונה קשה נטולת השגים , ופתאום נחת עליך גלייזר , ואולי רגע השבירה היה ביום רביעי בלילה , שם באיסטנבול אתה יודע היריבה הגדולה שלכם ממרסי סימנה 5 על הגביע האירופי הגדול .
    הקיץ הארוך כבר התחיל (בעצם יש עוד את ווסטהאם ביום שני ווונסדי ביום א) ומעבר לימים בודדים של עיניין (כמו למשל ה15 ליוני כשתוכנית המשחקים מתפרסמת) אני אצטרך לסבול ילד סמיכה שכמותך "שרוליק" ילד שכל עיניינו בחיים זה להיות המתלונן של החברה , חופשה נעימה מאורצ'יק ובלילה בטיול של הנוער העובד תסגור טוב את השק שינה לפני שאתה נרדם ,אתה יודע יש מלא שועלים ביער .

14. cityblues beter dead than red

מי שמכיר אותי יודע שהקבוצה שלי בארץ היא נושא כאוב היום.
    היום נסגרת הליגה האיסלאמית והפועל באר שבע היא בעלת הסיכויים הקטנים ביותר להשאר.
    המחזור האחרון בפרמייר הראה לכולם שבכדורגל אין שום דבר בטוח והאחרונה דווקא יכולה להשאר.
    מצד שני אני לא כל כך בטוח שאני רוצה שבאר שבע תישאר כי כמו שזה נראה אם היא תישאר בליגת העאלק מחכה לי עוד שנה מבוזה מהם.
    אני לא גר בבאר שבע,לא גרתי אף פעם שם,ואין לי שום קשר לעיר הזאת,פשוט ננעלתי עליה מעונות האליפות אי שם באמצע שנות השבעים.
    הגאווה האמיתית שלי היוא הסיטיזנס שלי והליגה שהיא נמצאת בה.
    אין צורך להוסיף כמה אני שונא את הליגה האיטלקית ולבחור קבוצה משם זה כמו לבחור נחש מתוך אקווריום של נחשים ארסיים.
    ספרד?חוץ מהקשר הישראלי,אין לי שום ענין בליגה הזאת.במסגרת טיול שעשיתי לארץ הבסקים הזדמן לי להכנס למשחק בסן סבסטיאן בין ריאל סוסיאדד לבטיס,סוסיאדד באותה שנה היתה בצמרת הגבוהה,ושנכנסתי לאצטדיון חשכו עיני-התפוסה היתה של פחות מ-50 אחוז,לך תבנה ליגה עם זה.

בגרמניה יש לי סימפטיה להמבורג ובהולנד אני עוקב אחרי אלקמאר(שהגיעה השנה לחצי גמר גביע אופ"א)

אבל האהבה האמיתית שלי היתה ותשאר מנצ'סטר סיטי

15. city4ever Member

הכי קל לבטל את האהדה של אחרים.

תדע לך שיונייטד קבוצה שאף אחד לא סימפט אותה במיוחד עד האסון הנורא שקרה לה.
    למעשה היא התחילה לפרוח לפני בדיוק 100 שנה ב- 1905 כשגנבה לסיטי את כל השחקנים בעקבות שביתת שחקנים. עד אז הייתה במנצ'סטר רק קבוצה רצינית אחת סיטי.

אז תפנים ש - 100 השנים הטובות של יונייטד נגמרו ועוד מעט תהיה רק קבוצה אחת בעיר וזו לא יונייטד...

מיותר להגיד מי הקבוצה שלי בכל מקום בעולם (כל השאר כינור שלישי ומטה)...