אחי נצרת הקבוצה ה-16 בליגת העל; הכח בלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/6/09.

1. Joni Member

בתור אוהד הפועל ירושלים אני מחזיק אצבעות לרמה"ש. לא היה רחוק המצב שבו הפועל ירושלים הייתה זו שמשחקת מול כפר-קנא והכל בגלל החלטה ביזיונית של בית הדין להתאחדות לכדורגל.
    יגרם פה עוול אדיר אם בטעות רמה"ש תמצא את עצמה בליגה א'... חוץ מזה, לא חושב שמגיע לקבוצה שסיימה במקום ה-8 בליגה הארצית להנות ממתנת ההתאחדות (7/8 עולות).

שבני לוד תרד בעונה הבאה, כך ייעשה הצדק האמיתי אם כל אבו-סובחי עם פה גדול מצליח להפוך החלטות כ"כ גורליות.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם המשחק הזה הסתיים ב-2:1 לטובת הקבוצה הביתית, כאשר אחי נצרת ניצחה את החבורה של דודו דהאן. משחק הגומלין בשבת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/09
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל האדיר בין שני המשחקים זה שערי החוץ...

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה זאת אומרת? שתי קבוצות החוץ הבקיעו רק שער אחד ... כך שזה אותו דבר, או שאני טועה?

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבמשחק של הכח שערי חוץ נחשבים...במשחק של רמה"ש לא... 1-0 יספיק להכח, 1-0 לכפר קנא וזה הארכה

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שערי החוץ לא נחשבים. אין שערי חוץ.

אהבתי לראות את הקהל של נצרת משהו כמו 4,000 אוהדים בעילוט. עידוד כל המשחק. מעניין כמה מהם יבואו לוינטר

דובדבן של סילבס וגם השער הראשון היה נהדר.

מישהו יכול להגיד לי למה בתמונה יש קירות שמפרידים בין היציע העליון לתחתון?

http://i.one.co.il/Images/Packages/8152/557_372/_MG_2105.Xxx
    http://i.one.co.il/Images/Packages/8152/557_372/_MG_2108.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/09
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שעה מבלבלים לך את המוח על כמה שהתוצאה הזאת טובה להכח כי 1-0 מספיק להם ושיש שערי חוץ ואתה אומר שאין שערי חוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה במשחק של הכח שערי חוץ נחשבים ולמה שם לא?

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אין מצב שבשני המשחקים אין את עניין שערי החוץ, מה עושים אם נגמר בסיכום הכללי תיקו ? תחשבו קצת...

10. Beitar Member

בשידור של נצרת-הכח, מאיר איינשטיין ולחמן דיברו על המשמעות של התוצאה, בגלל כל העניין של שערי חוץ (ולכן 0-1 יספיק להכוח במשחק הבא). לגבי הפלייאוף בלאומית - אני לא יודע, אבל זה בהחלט נשמע לי הזוי אם בפלייאוף של ליגת העל יש חוקיות מסויימת (שערי חוץ), ובפלייאוף הליגה הלאומית יש משהו אחר. מצד שני, ההתאחדות שלנו אחראית לכ"כ הרבה אירועים הזויים, כך שאני לא אופתע גם מזה.

11. Ariel Member

למיטב הבנתי, למרות מה שמאיר אינשטיין ואנשי הכח אמרו אתמול- אין חשיבות לשערי החוץ.
    במידה ושני המשחקים מסתיימים בשיוויון- יגשו מייד לבעיטות הכרעה מ-11 מטר ללא הארכה.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

באמת ? :|
    וזה מה שנקרא - רק בישראל.

אם כבר, אז כבר... דבילים.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה שבגמר גביע לנערים באנגליה יש בגמר 2 משחקים,בית וחוץ?
    זה גם הייתם אומרים טיפשים? די בכל דבר להקניט את הכדורגל שלנו.ככה הוא זה הכדורגל ואין מה לעשות.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא קשור, הנקודה היא שאין חשיבות לשערי החוץ, כנראה...

15. Beitar Member

לא יכול להיות.. גם דודו דהאן בעצמו אומר ש-0-1 לקבוצה שלו בשבת יספיק וש"העיקר שכבשנו שער חוץ". ציטוט מספורט 5

ציטוט ממוואן (הם לא מעט פעמים כותבים שטויות, אבל בד"כ מבחינת החוקים אצלנו - הם לא טועים): "להכח אמנם יספיק ניצחון קטן של 0:1 במשחק הגומלין, אבל נצטרך לחכות ולראות איך יגיעו הסגולים למשחק ועד כמה הם יעמדו בלחץ."
    עריכה: הודעת ההתאחדות לגבי החוקים במשחקים הללו:

להלן ההודעה על שיטת המשחקים:
    משחקי המבחן יערכו בשיטת בית וחוץ (סה"כ שני משחקים). הקבוצה שתצבור את מספר הנקודות הגדול ביותר, תשובץ בעונת המשחקים 2009/10 בליגת טוטו/לאומית (בהתאם למשחקי המבחן). אם מספר הנקודות בין שתי קבוצות יורה על שוויון, יקבע הפרש השערים. במקרה של שוויון גם במספר הנקודות וגם בהפרש השערים ייקבע מספר השערים שהובקעו במשחקי החוץ של הקבוצות.
    במקרה של שוויון גם בשערים שהובקעו במשחקי החוץ, יחולו בהתאמה הוראות סעיף 6 ב' (1) לתקנון גביע המדינה לעניין הארכה. במקרה של שוויון במספר השערים שהובקעו במשחקי החוץ, כאמור, גם לאחר 30 דקות הארכה, יחולו הוראות סעיף 6 ב' (2) לתקנון גביע המדינה לעניין בעיטות 11 מטר.

על החתום: ניר ינקלביץ, מנהל אגף ליגות מקצועניות.

*** לפי מה שאני מבין, יש חשיבות לשערי החוץ. חבל שנוצר כ"כ הרבה בלבול סביב העניין הזה (בוואלה היו בטוחים שבמשחק על הליגה הלאומית אין חשיבות לשערי החוץ), אבל כרגיל אצלנו - ככה העניינים עובדים

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/09