אחי נצרת הקבוצה ה-16 בליגת העל; הכח בלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/6/09.

1. Ariel Member

תודה רבה ידידי. חסכת לכולנו הרבה סימני שאלה בדיוק בזמן הנכון- רגע לפני שריקת הפתיחה למשחקי הגומלין.

2. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

זהו זה משחק הגומלין נגמר - רמה"ש, עם הרבה יותר קושי ממה שציפו, שרדה בסופו של דבר את המבחנים ותשחק בלאומית גם בעונה הבאה. כפר קנא תשחק בליגה א'.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שער של בנאיני המצוין בדקה ה17 חיסל את סיכוייה של כפר קנא, שבמילא היו נמוכים, על אף שער החוץ שהבקיעה בהפסד 2:1 ברמת השרון.
    רמת השרון נשארת עונה נוספת בלאומית בצדק, פערי הכוחות על כר הדשא הורגשו, האצטדיון ברמת השרון לא משהו, בלשון המעטה, אך זה עדיף מאשר הרפת בכפר קנא.

מזל טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב שרמת השרון ניצחו, לא הגיע לה בכלל להגיע למצב הזה של מבחנים, על הדשא היא הוכיחה שמקומה בליגה הלאומית וטוב שהיא שם.

5. roeiuzan Member

בנאיני חלוץ מצויין, שחקן שבא לעבוד, סקורר אמיתי בעל שליטה טובה בכדור. אני מאד אוהב את השחקן הזה ולדעתי מי שתיקח אותו תרוויח שחקן ענק.

רמה"ש הופכת לקבוצה הוותיקה בליגה הלאומית.

6. הרצליה Member

טוב שרמת השרון נשארה, הצדק נעשה.
    בנאיניני היה חתיכת רכש עבור רמת השרון, בלעדיו הם היו במצב קשה הרבה יותר.
    לא מאמין שהוא ישחק שם גם בעונה הבאה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנייאני שייך להפועל פ"ת...אני לא יודע עד כמה הוא מתאים לרמות הגבוהות של ליגת העל כי אחרי הכל הוא לא בדיוק הצליח בהפועל פ"ת, הוא לא קיבל כמעט דקות בפתיחת העונה אז אני לא יודע איפםה הוא בדיוק יצליח, אני לא רואה אותו מצליח בקבוצה כמו מכבי ת"א לדוגמא אם היה משחק בקבוצת מרכז טבלה ופותח בכל משחק ייתכן והיה נותן תפוקה טובה (מי יודע אולי אם יגיע למכבי הוא יפתיע אבל לכו תדעו...)

8. roeiuzan Member

בנייאני הגיע פצוע להפועל פ"ת וזאת הסיבה שכמעט ולא שיחק, למעט כמה משחקים שהוא נכנס כמחליף לדקות האחרונות על מנת ולנסות לצאת מהפציעה המשקרת שלו. למרות הכל גם בפ"ת "הודו" שמדובר בשחקן טוב ומפה לשם הוא כבר התגלגל ללאומית.. וההמשך ידוע. מעבר לשערים שלו רואים בחוש גם על המגרש את הפעולות שלו ולא מדובר כאן בסתם שחקן, יש פוטנציאל לבחור והלוואי שכל הזרים בליגת העל היו משקיעים כמוהו.

9. קובי ברייאנט Member

כל הכבוד לרמת השרון שניצחון ונישארו בליגה הלאומית בצדק.בניאני חלוץ מצויין שכל קבוצה שתקח אותו לא תצטער.אני חושב שהכח קבוצה יותר טובה מנצרת והיא תנצח אותה ב 2 גולים ותישאר בליגת העל!מקוהה למשחק עם הרבה שערים!

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

טובה או לא, זה לא כל כך רלוונטי. אחי נצרת הוכיחה שהיא לוזרית כאשר היתה לה הזדמנות לצמצם את הפער מרעננה במהלך העונה והם פישלו בבית ואיבדו 2 נקודות יקרות מול האחרונה בטבלה, קריית אתא. האמת, אני רוצה ניצחון של אחי נצרת, אך אם אני מהמר אני הולך על ניצחון של הסגולים צהובים.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב ליציע של אחי נצרת, יש שם קרוב ל-2,000 אוהדים. תענוג אמיתי!

מישהו מוכן להתערב שהכח לא הביאו 200? (למרות שחילקו 400 כרטיסים)

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

באסה שהתנתקתי מהערוץ, למישהו במקרה יש קישור לצפייה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול מטעות של ההגנה ואלמדון. מצד שני ברק ויסוקר בהצלה מדהימה מסרג' איילי. בהתחלה צמד הצלות מצוינות של אלמדון. בסך הכל תוצאה צודקת.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב אחי נצרת על העלייה לליגת העל! (עולה ל-1:2 דקה 75 הסיפור גמור)

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עניין=קהל.

אין טענות על העלייה של אחי נצרת, אם מחפשים עניין, וכמה שיותר, העלייה הזאת תעשה טוב לכדורגל הישראלי בעונה הבאה.