אחי נצרת הקבוצה ה-16 בליגת העל; הכח בלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/6/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכאן מסתיים הדיון ה... אני אפילו לא יודע איך לקרוא לזה. הודעות נוספות בנושא ימחקו. התמקדו בדיון.

2. אדום מטייבה Member

מזל טוב לאחי נצרת
    אני מקווה שנצרת וסכנין ייצגו את המגזר בכבוד במיוחד מול נציגת שוק מחנה יהודה המתפוררת חחח

הלוואי בקרוב נראה את טייבה חוזרת לליגת העל ונחזור לרדוף אחרי אוהדים בית"ר הבורחים מהחניון בטדי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Don Joan Roman Member

מזל טוב לאח"י נצרת, רציתי השכח יישארו בליגה אבל חייבים להודות שכנראה אח"י הרבה יותר טובים, יהיה מרגש לנסוע שוב פעם לעילוט, הפעם ללוות קבוצה של צעירים לוחמנים שלובשים את סמל המנורה ובתקווה לניצחון.

בנוגע ליכוח שהתנהל כאן מקודם, חבל שירדתם לרמה כזאת נמוכה ועוד יותר חבל שיש אנשים שמנסים לרדת עוד יותר נמוך.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09
  4. Ariel Member

שאפו לליגה הלאומית אשר נציגותיה גברו על יריבותיהן בשתי החזיתות- גם על ההעפלה לליגה העל וגם על קרב ההישרדות.
    מעיד על חוזקה של הליגה ורמתן של הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09
  5. Beitar Member

ממה שהבנתי, לפי בקשת הטוטו, עוד עלולים להיערך 2 משחקים רק ביום שני בגלל מיעוט משחקים יחסי בימי שני (בנוסף למשחק נוסף בראשון, מה שיותיר 5 משחקים בשבת וכמו שאמרת בשעות מפוזרות). שירים ושערים? מתח? מזג אוויר נוח? מה שחשוב זה קודם כל הטלוויזיה והקשרים של לוזון עם פיני זהבי. עצוב.

6. Ariel Member

אל תשכח שהאינטרס של צ'ארלטון הוא שכמה שיותר צופים לא יוכלו להגיע למשחקים ויצפו בשידורים מהבית, לכן מבחינתם להציב מכשולים בפני האוהד זה אינטרס מובהק.
    ההתאחדות חייבת לבטל את ההסכם ההרסני עם צ'ארלטון. החברה הזאת היא אויב הציבור מספר 1 למטרות תוכנית הרחבת הליגות.

בנוסף, המועצה להסדר ההימורים בספורט היא הרסנית לא פחות. התרומה שלהם לספורט היא זניחה ושולית לעומת מה שהיא מרוויחה ממנו.
    אחרי הקומבינה שהחבר'ה העבירו שם בכנסת בדמות הוצאת חברות כמו ויקטור צ'נדלר מחוץ לחוק, אין אף גורם רציני שמעוניין ויכול לקחת חסות על ליגת העל בסכומים גדולים ממה שהמועצה נותנת. כך למעשה הם הבטיחו את הבלעדיות, החלו לקצץ בהקצבות ועוד להציב תנאים ופוזות כמו לוגו על חולצות, המנון, העברת משחקים לימי שני, ומסע יחצנות שלם אחרי מותג שמשקר את הציבור קרוב לעשור.
    אבי לוזון חייב לפעול ולבדוק אופציות אחרות.

7. fresh_guy007 Member

אגב במשחק היה 5000 אוהדים ולא 4000
    זה לא ממש קיר זה מאסבסט וזה מפריד בין היציע התחתון (יציע כבוד) לבין היציע העליון (של השרופים), גם בבלומפילד שער חמש היה גובל ביציע כבוד היו מפרידים.
    אגב זה הוקם כמה ימים לפני המשחק מול בית"ר שנה שעברה

8. fresh_guy007 Member

העירייה וההנהלה הבטיחו שכן יבנו יציע מקביל בצד המזרחי שיהיה מוכן לפני תחילת העונה הבאה

9. Number 8 Member

אני חייב להודות שדי התאכזבתי כאשר שמעתי שהכח עמידר רמת גן ירדה לליגה הלאומית, אין ספק שהיה מגיע לה להישאר עונה נוספת בליגת העל לאור היכולת שלה לאורך כל העונה, היא התמודדה די בכבוד מול שאר הקבוצות לאור התקציב הקטן והסגל הדי דל שלה, וחבל שהיא לא נשארה בליגה. במקומה עלתה אחי נצרת ולפי מה שהבנתי היא עשתה זאת בצדק, כך שמגיע לה כל הכבוד.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה,להכח יש פחות קהל מלאחי ונראה לי שגם תקציב קטן יותר אז כנראה שבסופו של דבר עדיף שאחי עלתה והכח ירדה.

11. Number 8 Member

עדיף זה משהו אחד והגיע זה משהו אחר...
    כמו שאמרתי, הכח התמודדה בכבוד רב עם תקציב קטן מאוד וסגל די דל עם יריבותייה בליגת העל והצליחה לא לרדת ישירות לליגה הלאומית. אני לא יודע איך נראתה העונה של אחי נצרת בליגה הלאומית אבל אני מתאר לעצמי שלסיים במקום השישי מתוך 12 קבוצות לא מעיד על עונה גדולה, ולכן אם מסתכלים על כל העונה, אין ספק שלהכח היה מגיע להישאר עונה נוספת בליגת העל, אבל קבעו שיטה והיא של שני משחקים ובהם הכח הפסידה. אבל שוב, אם היו בוחנים זאת על פי העונה כולה, הכח הייתה צריכה להישאר.