אטו או הנרי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י c.ronaldo 7, ‏26/4/06.

1. Yeste Member

תפסיק לעשות צחוק מעצמך ומהפורום הזה עם הסמיילים המפגרים שלך. סרגיי הוא לא הראשון ולא האחרון שייטען ששבצ'נקו הוא החלוץ הטוב בעולם.

2. Spanish Weapon Member

על מה אתה מדבר?
    שבצ'נקו ברשימה של ה-3 הכי גדולים היום ללא ספק.
    אז מה, בגלל שהקבוצה שלו העונה מפשלת הוא ירד בערכו?
    חלוץ קטלני , סיומת קטלנית , שכחת מהר מאוד איך הביא למילאן את ליגת האלופות לפני 3 שנים ואיך הביא אותם לגמר שנה שעברה אה?
    ושכחת את השנים שלו בדינמו קייב , ובטח שכחת את הממוצע של 25 שערים לעונה בכל עונה שהוא במילאן. תראה לי הרבה חלוצים שיכולים לשחק באיטליה ולכבוש כאלה כמויות של שערים.
    ובטח גם שכחת את זה שהביא במו רגליו את אוקראינה למונדיאל ראשון בהיסטוריה שלה ועוד ממקום ראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/06
  3. Arsenal fan Member

נכון. אמרתי את זה בהודעה שלי אם לא שמת לב. שהאוקריאני שני להנרי. שאם כבר להשוות, אז להשוות לאוקריאני.

אבל גם ביניהם הפער גדול מידי. הנרי עולה עליו בכול פרמטר. ואם ארסנל תזכה בתואר, הנרי גם יזכה בתואר השחקן הטוב בעולם. אבל המצ'אפ זה עם אטו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/06
  4. Gooner Member

הויכוחים האלה לגבי החלוץ הכי טוב בעולם הם הכי מגוכחים והכי הפכפכים,כל פעם שיש לחלוץ תקופה טובה והוא מכניס גולים בצרורות וכו' הוא איכשהו מקבל את התואר הזה "וואלה הוא החלוץ הכי טוב בעולם עכשיו.." כמו עם אדריאנו שנה שעברה,שכולם התלהבו מה360 שהוא עשה במסטאייה.

מאז שהנרי הצטרף לארסנל הנתונים שלו הם ככה (גולים גם באירופה וגם בליגה):
    99-00 ליגה:17 אירופה:8 סה"כ-25 גולים.
    00-01 ליגה:17 אירופה:4 סה"כ 21 גולים.
    01-02 ליגה:24 אירופה:7 סה"כ 31 גולים.
    02-03: ליגה :24 אירופה:7 סה"כ 31 גולים.
    03-04 ליגה:30 אירופה:5 סה"כ 35 גולים.
    04-05 ליגה :25 אירופה: 5 סה"כ 30 גולים.
    05-06 ליגה:23 אירופה:5 סה"כ 28....And Counting!!

בסך הכל זה נראה כאילו שהנרי הוא חיית רחבות סטייל ואן ניסטלרוי או לוקה טוני של השנה, אבל כולם יודעים שהוא מגיע לסטטיסטיקות האלה בדרכים הרבה יותר מיוחדות.

5. SeRgInHo Member

בדיוק מה שהופך את רונלדיניו והנרי, ועוד רבים וגדולים.
    אובייקטיבי לגמרי.
    עזוב אותו, עוד ליצן שחושב שהוא מבין משהו בעיקר עם הסמיילים האלה שלו.
    אכן, שבה והנרי הם החלוצים הגדולים בעולפ.
    במה בדיוק הוא עולה על שבה? יכולת כיבוש? אל תצחיק. תלות של הקבוצה בשחקן מסוים? ראינו איך מילאן משחקת בלי שבה. סטטיסטיקות? גם לא. תארים? בטח ובטח לא.

6. Jose Mourinho Member

לא הוא לא. גם אם שבצ'נקו היה מלך השערים באינטר בכל הזמנים(בעעעע) והנרי היה מלך מילאן חי וקיים הייתי אומר שהנרי. מצד אחד אתה אומר לי לא אובייקטיבי, ומצד שני:

:aaarofl:

תגיד מה שתגיד, אתה אומר את זה רק בגלל ששניכם אוקראינים. כל טמבל יודע שהנרי הוא החלוץ הטוב בעולם.
    אומנם יש כאלו שיגידו ששבצ'נקו הטוב בעולם כיום, אבל לדעתי או שהם אוהדי מילאן וכדורגל איטלקי, או שונאי ארסנל(וצרפתים). או כמובן אוקראינים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אתה אומר שאני לא אובייקטיבי רק בגלל ששבה משחק במילאן השנואה עליי?
    אם אני אגיד לך ששבצ'נקו כרגע יותר טוב מאדריאנו ומילאן קבוצה יותר טובה מאינטר עם מאמן הרבה יותר טוב מהמאמן שלך אינטר זה יעזור לך להבין? כי הרי רק לפי זה אתה מודד אובייקטיביות....

אין ספק

אם תואיל בטובך להיזכר קצת, תבין שזה לא היה רק ה360(אחחחח איזה יופי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) של אדריאנו במסטאייה. הוא עשה צחוק מכל הגנה שעמדה מולו(נסה להיזכר בסומבררו המדהים על נסטה בעונה שעברה, במבצע הענק מול אודינזה), פתח פער עצום על כל חלוצי הליגה בתחילת העונה מבחינת שערים עד שנפצע, וסיים לפני זה כמלך השערים בקופה אמריקה, וגם לקח את אינטר במו רגליו במקום הרביעי עונה לפני כן עם שערים מעולם אחר.

לדעתי גם אטו טוב משבצ'נקו כיום

הנרי עולה על שבה בהכל

נ.ב.
    אל תסיקו ממה שכתבתי שאני חושב ששבצ'נקו הוא חלוץ סוג ב'. הוא ללא ספק אחד מהחלוצים הטובים בעולם כיום, אבל רק שלישי להנרי ואטו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/06
  7. SeRgInHo Member

טוב אחרי שאתה אומר שאטו חלוץ טוב משבצ'נקו אפשר לנעול את הדיון הזה.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי אתם באמת לא משאירים ברירה עם ויכוחים כאלה.

נעול.