איגביני יעקובו , לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י <מכבי חיפה>, ‏10/7/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן אני בכלל לא קיבלתי ממנו כזה רושם... גם במשחקיו האחרונים במכבי חיפה, כשהוא כבר החליט שנמאס לו מהכדורגל בארץ, וגם בחצי העונה האחרונה בפומפי הוא שיחק בכזה זלזול מופגן ולא מקצועי, כך שאי אפשר לתאר אותו כשחקן צנוע שעובד קשה. מה שכן, כשרון גדול יש לו ועל כך אין עוררין, לא רואים כל יום שילוב כזה נדיר בין כוח מתפרץ אדיר לטכניקה טובה. רק מוסר עבודה לקוי ימנע ממנו להגיע לרמות הגבוהות ביותר.

2. Hammers Fan Member

שתי עונות בפרימיירשיפ, עוד חצי עונה בדיוויז'ן 1, גביע הליגה, הגביע האנגלי, ביחד כל הסיפור מגיע ל87 הופעות...

3. Hammers Fan Member

אני מאוד התרשמתי מהראיונות שלו לתקשורת, אין לו יציאות מוזרות והוא לא סוטה מהתחום המקצועי, כמו שכדורגלנים רבים באנגליה נוטים לעשות בעידן המודרני והמטורף.

ממה קיבלת את הרושם שהוא מזלזל או שיש לו מוסר עבודה לקוי?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואת זה לומדים רק ב........ ישראל, ודוגמאות לא חסר!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, אני מניח שלא ראית יותר מדי משחקים של מכבי חיפה, אז כאחד שמשתדל לא לפספס אף משחק שלהם אני יכול לומר לך שבחצי העונה האחרונה שלו בארץ (חצי עונת הצ'מפיונס ליג, אחרי שהוא כבר חזר מאנגליה שם לא ניתנה לו אשרת עבודה כדי לשחק דרבי קאונטי) הוא פשוט שיחק בליגה כמו קונוס. סתם עמד לו בחלק הקדמי, לא עשה שום תנועה, שלא לדבר על לחץ על הגנת היריב, וזאת כשבמקביל בצ'מפיונס ליג הוא ירק דם על המגרש בכל משחק. כמובן שגם הבטלה הזו על המגרש הספיקה לו כדי לשמור על סטטיסטיקות לא רעות, אבל הזלזול בקבוצה ובקהל היה מרגיז. וגם במשחק האחרון של פומפי שראיתי העונה, ה4-1 הגדול בדרבי של החוף הדרומי מול הסיינטס, הוא נתן תצוגה שממש החזירה את זכרונותיי לאותם ימים בליגת העלק שלנו. לא רץ, לא מתאמץ, לא איכפתי, כל פעם כשהגיע אליו כדור הוא ניסה לעשות שטויות וירטואוזיות חסרות סיכוי במקום לשחק כמו שצריך, כאילו מדובר בליצנים של עירוני ראשל"צ שמשחקים מולו (איזה גול מדהים הוא הכניס להם, הירוקים פה בטח זוכרים). היה לי ברור אחרי המשחק הזה שבפומפי הוא לא ימשיך בשום פנים ואופן... ומה יקרה שיתחיל להימאס לו קצת מלשחק במידלסברו? יעשה ברוגז עם סטיב מק'לארן וילך לעמוד בפינה? ומה אתה יכול להסיק עליו אחרי שפעמיים הוא "חלה" במלריה כדי להימנע מזימונים לנבחרת, שזה נחשב לכבוד הגדול ביותר בכדורגל העולמי?

שילמד להתנהג, את הכשרון אי אפשר לקחת ממנו

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שבאתי להזכיר. הזלזול המופגן במסגרת הנבחרת מראה מאיזה חומר הוא קורץ.
    בתכנית של עמנואל רוזן, כשהוא ביקר באנגליה הוא ראיין את עוזר מאמן בולטון לשעבר (שכחתי את שמו, פיל בראון לא?), והוא אמר שבאנגליה אתה צריך 40% יכולת 60% השקעה. אני מקווה לטובתו שה-40% יכולת הזה טוב מספיק להרכב של בורו.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה? אתה מתכוון ל-29 שערים בכל אחת משתי עונותיו הראשונות (שזה רחוק מהמציאות) או 29 שערים בשתי העונות הראשונות שלו יחד (שבלי להסתכל בסטטיסטיקות ברור שגם ואן ניסטלרוי עשה ומן הסתם יש עוד שעשו זאת).

8. daniel_haifa Member

אני מתכוון ליותר מ-29 שערים ב-2 העונות הראשונות שלו, רק במסגרת הליגה, ורוד לא עשה את זה.

9. Hammers Fan Member

טוב, אני חייב לומר שחידשתם לי בכל הנוגע לאופי שלו. הייתי בטוח שמדובר בבנאדם רציני.

ואגב, את הגול נגד עירוני ראשון אני זוכר טוב מאוד. הייתי באצטדיון, בצד המפסיד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

10. robson Member

תראו, בלי השקעה הוא לא היה מגיע לאן שהוא הגיע עם כל הכבוד לכשרון שלו ולנתונים הפיזיים..
    יש לו בעיה קטנה והיא שהוא משתעמם מהר מאוד..אני זוכר אותו בעונה שעברה במשחק של פומפי באולד טראפורד, היוניטד ניצחה 3 -0 אבל
    יעקובו הותיר רושם אדיר, הוא נלחם, הטריד את הגנת היוניטד בלי סוף והיה מצויין ואילו בסוף העונה האחרונה הוא כבר התחיל
    להרגיש שפומפי קטנה עליו בדיוק כמו שמכבי חיפה הייתה קטנה עליו בזמנו {ובצדק..}..

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוד כבש 23 שערי ליגה בעונה הראשונה שלו באנגליה ו-25 בשנייה. זה יוצא 48 בשנתיים, אני חושב שהוא עומד בסטטיסטיקה....

12. barakrom Member

אין בכלל מה להשוות, הפער המנטלי בלתי ניתן לגישור. רוד מקצוען שרוצח את עצמו 90 דקות, איגביני זלזלן שמשחק בעמידה ולפעמים משחקים שלמים לא מעורב באף מהלך

13. daniel_haifa Member

אני לא כ"כ בטוח שרוד רוצח את עצמו 90 דקות, כי כולנו ראינו איך מספיק לו כדור אחד שהוא מקבל מריאן גיגס מהאגף, וכובש מול שער ריק.

14. תונל Member

אחח, הגול נגד ראשון... פורץ בצד שמאל, רפי כהן מגיע מאחורה אבל נתיב המסירה חסום, אתה מצפה שימסור לו ואולי יגיע איכשהו, אבל הוא עם הטעייה של ילדים קטנים כזאת עובר את השחקן שלו ובשמאל פצצה לחיבורים הקרובים. זה היה השער השלישי אחרי בישול של באדיר לזנדברג ושל זנדברג לפראליה, הכותרות למחרת: "ובתפקיד רוסו: זנדברג" (מוזמנים לבדוק אותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx ).

בכל אופן, גם אם הוא ישחק בשיא המוטיבציה באופן קבוע, הוא עדיין לא לרמות יותר גבוהות ממידלסבורו, לצד השערים שלו הוא רושם יותר מדי החמצות.

15. barakrom Member

צודק 120 אחוז