איזה שחקן הכי חשוב לנבחרת האריות שלנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏20/4/06.

1. KirkH Member

תודה רבה!!!

ועוד להעלות על הדעת לשחק עם טרטל מייק לפניהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אם כבר מנפנפים את הדוגמנית מההרכב, אז לפחות שזה יהיה למטרה נעלה ולא בשביל הצב בעל "בעיטות הפצצה". רוצים קשר אחורי? אהלן וסהלן, לפחות שייקחו אחד שיורד פעם במשחק לדשא כדי לחלץ כדור.

אגב, בפעמים האחרונות שהחרמן משוודיה ניסה לשחק עם עוד קשר אחורי הוא הלך עם הצבה מטומטמת של לדלי קינג במרכז המגרש - סביר להניח שאם הוא יחזור לשיטה של שלושה קשרים במרכז המגרש, הטנק יהיה זה שיקבל את הג'וב.

2. city Member

אולי השבדי מפחד שבארטון יעשה בעיות. עם רקורד ההתנהגות הגרוע שלו זה חשש סביר, ואפשר להבין את אריקסון. אבל ההתעלמות המוחלטת שלו מנולאן, ויותר גרוע, מריאו קוקר (שחקן העתיד של אנגליה ללא ספק), זה כבר טעויות קריטיות. העיקר שקירן ריצ'רדסון וסטיבן וורנוק בסגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. George Best Member

עם כל האהבה שלי לערן שלא מפסיק לשבח את טרטל מייק(גדול קירקי!), יש שני שחקנים שחייבים לשחק לפניו, והם אותם השניים שכתבתי קודם.
    נולאן שחקן ענק, לא סתם יונייטד מאוד מאוד מתעניינת בו ואני מאמין שהוא גם ינחת באולד טראפורד בקיץ הקרוב, ואם לא בקיץ הקרוב אז בקיץ הבא.
    ג'ואי אומנם משחק אצל השיטי, אבל איפה הוא ואיפה טרטל מייק?
    ג'ואי כובש יותר שערים, נלחם בלי סוף ואני בטוח שהוא יקבל דקות בנבחרת, הוא ילחם עוד יותר ממה שהוא נלחם בשיטי(והוא נלחם, ועוד איך הוא נלחם).

שמח שיש מישהו כמו קירק שחושב כמוני סוף סוף שג'ואי וקווין עדיפים על הצב, אני פשוט משתגע מזה שאריקסון לא זימן אותם, בזיון.אני בטוח שהמאמן הבא שלנו לא יתעלם מהם.

אשחר, אתה צודק ב100%.גם ריאו קורק מקופח לגמרי, ולמרות שריצ'ארדסון משחק בקבוצתי, אני חושב שאולי בין 100 יש לו מקום, בין ה25 זה בדיחה.ווורנוק?קום און.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/06
  4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'וני טי.

5. קינג לדלי Member

נולאן התפקיד של קאריק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ???

6. BLUE MOON Member

אריקסון הוא המאמן הפחדן ביותר בעולם, ולא רק בשיטה, גם בהתחלה חדשה.
    הוא פשוט לא מסוגל לקחת שחקן צעיר/אלמוני יחסית במקום שחקן בכושר גרוע, הדוגמה הטובה ביותר היא דיויד בקאהם נשאר בהרכב, וריו קוקר בחוץ.
    אני הצבעתי לאמפרד.

7. SeRgInHo Member

רוני, יש למישהו ספק? אחרי זה ג'יי טי-שר ההגנה.
    אגב בלו מון, החתימה היא ממש גרועה, היה אפשר לעשות משהו בפוטושופ לפחות אבל עם הצייר זה יצא ממש על הפנים..

8. KirkH Member

קאריק קשר אחורי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. קינג לדלי Member

כן קירק.
    קאריק בספארס משחק את הקשר שמגיע לבלמים ומסדר הנעת כדור מאחור,בעוד ג'ינאס משחק ליד רחבת היריב.
    גם בנבחרת אנגליה קאריק משחק קשר אחורי.
    עכשיו זה שאתה לא מחזיק ממנו לא קשור לתיפקוד שלו.קאריק קשר אחורי וזה שסוונגו הגנוב לא הזמין לסגל את קוקר ובארטון אומר שהוא היחיד שיכול לעשות את העבודה.
    מי יעשה פיל נוויל? אדוני ישמור אני חושב אני בלעתי דג חשמל...

10. THE STRETFORD END Member

עוד פעם פיל נוויל?כל פעם אתה צריך לערב אותו בעניין?מה הוא עשה לך רע?
    אגב נגדכם בשבת הוא היה די טוב בתור מגן ימני וגרם לך ללא מעט דפיקות לב עם ההגבהות שלו.

גברת לולה באת לבר-מצווה של אלכס או ששמעת מהשכנים אני רווק?

11. קינג לדלי Member

שמתי לב איך למרות שהיית מת שננצח בכל נגיעה שלו בכדור עשית מבט של אחות רחמנייה.

" עוד תראי יצמו לי שערות כמו שמשון דלילה !"

12. KirkH Member

מה אני חושב ומחזיק לא רלוונטי. יש לנו פער בהבנה של תפקידי הקשר האחורי, זה הכל.

העובדות הן שפרנק למפארד וסטיבי ג'רארד גם בקבוצות שלהם וגם בנבחרת לא משנה איפה החרמן זורק אותם - יורדים אחורנית גם כדי להתחיל התקפות וגם כדי לעזור במשימות ההגנתיות. הנבחרת לא תפיק שום תועלת מזה שליד הצמד הזה יהיה עוד שחקן שעושה את העבודה שלהם.
    מצד שני, אם מאחורי ג'רארד ולמפארד יעמוד בולדוג שיגרום לקשרים הטכניים של הנבחרות היריבות לחשוב פעמיים לפני שהם יוצאים לדריבל כי הדבר הבא שהם יראו יהיה את הדשא מקרוב ואת הצוות הרפואי של הנבחרת שלהם - זה כן יעזור.

מייקל קאריק לא משחק כמו קשר אחורי קלאסי בכל מה שנוגע להשפעה שלו על החלק ההגנתי של הקבוצה שלו. וחשוב מכך, הסיכוי שלו להשפיע על היריב לשנות מערך או להיערך בצורה אחרת לנבחרת האריות ב-ג-ל-ל שהוא נמצא במרכז המגרש היא אפסית. שים לפני הבלמים את נולאן, בארטון או קוקר ותראה איך המאמנים היריבים מתחילים לדבר עם הקבוצות שלהם על כדורי גובה ומשחק אגפים במקום דריבל דרך המרכז שכיום היא הדרך הטובה ביותר להתקדם מול אנגליה.

13. קינג לדלי Member

אבל המצב הוא נתון ולמפארד וג'רארד(לא משהו בנבחרת...)צריכים להיעזר במישהו וקאריק הוא היחיד שיכול וגם שיפר מאוד את האגרסיביות.
    אין לי כח להתחיל להיתווכח עד מחר אבל סוונגו באמת מפגר שלא הזמין אותם.

14. THE STRETFORD END Member

הבעיה היא שאם מוסיפים לגרארד ולאמפארד שחקן שיהיה טיפה מאחוריהם(קאריק או לא קאריק)זה אומר שזה בא על חשבון מישהו נוסף בחלק הקדמי,בקהאם זה בטח שלא יהיה,רוניי כמובן שלא,נשארנו עם או אואן או קול והאמת אני לא חושב שכדאי לוותר על אחד מהם,ככה שאני לא רואה את אריקסון עושה זאת.

15. KirkH Member

נקודת המוצא הייתה ויתור על בקהאם.

זה שזה לא אפשרי אפילו ברמה התאורטית כי בראש הנבחרת עומד חרמן שקבע את הסגל אי שם אחרי הטורניר בארה"ב בעונה שעברה כדי שיהיה לו יותר זמן פנוי להתעסק עם עוד כמה מזכירות - זה משהו אחר.