איזה שחקן חשוב יותר לקבוצה..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏24/1/06.

1. Arsenal fan Member

זה מה שהיא הייתה צריכה, וככה היא גם זכתה באליפות אירופה להזכירך.

אני לא מערער במעמדו של סטיבן באנפילד, בלב, במנהיגות, בחשיבות שלו לקבוצה, אבל לעומת הנרי, דיופ, פדרסן, ליברפול בהחלט יכולה להסתדר גם בלעדיו.

סיסוקו, אלונסו, המאן.

2. George Best Member

יונייטד תלויה מאוד ברוני,לפחות כמו הנרי.
    הייתי אומר שיוויון,אבל התוצאה הנוכחית(15 להנרי לעומת 1 שאני הצבעתי לרוני חח)פשוט מדהימה אותי,לפחות כמו הרעיון שעמיר פרץ יהיה רה"מ.
    רוני עם 10 שערי ליגה העונה בתוספת 6,הוא פשוט מחזיק את ההתקפה,הכל עובר דרכו.
    העלתי כתבה מעניינת מאוד על היונייטד באנגלופיל שתתפרסם בימים הקרובים אני מקווה,שבה אני מסביר בדיוק את מה שאני טוען בסקר הזה.
    שוב,רוני פשוט עושה הכל לבד,התוצאה החד-צדדית פשוט מדהימה אותי.

"סיסוקו, אלונסו, המאן."

האמן?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

מה לו ולהחזיק את הקישור של הסקאוזרס?!

הייתי רוצה לדעת מה עמדתם של טל,איתי,אשחר וגיא בנושא.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/06
  3. Jose Mourinho Member

תלוי למה אתה קורא "ככה היא זכתה באליפות אירופה".
    בדלה אלפי היא פשוט עשתה בונקר טוטאלי, בלי שום ניסיונות להתקיף, מול יובה באנפילד, בשני מישחקי חצי הגמר מול צ'לסי ובגמר היא אומנם היתגוננה בהוראתו של בניטז, אבל גם ידעה להתקיף...

סיסוקו והאמאן? גם אם תחבר את האיכויות של שניהם לא תקבל חצי מסטיבן ג'רארד...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/06
  4. George Best Member

אוקיי שימו לב!
    קיבלתי את עצתו של תום,ואלילי פדרסן נוסף לרשימה.
    האם יהיה פה שינוי?
    הקשר/חלוץ הנורבגי בן ה24 שחוזר ע"י פרגוסון לפני שחתם באיווד פארק,כבש השנה כבר 7 שערים והוא מציג יכולת נפלאה,במיוחד לאחרונה.
    שחקן שלפי דעתי,יש לו מקום בכל קבוצה בפרמיירליג,וארסנל ליברפול ויונייטד מתאימות מאוד עבור הפנומן.

5. TBH Member

לדעתי ג'ורג'י,
    תיירי הנרי הוא השחקן הכי משמעותי לקבוצתו מכיוון שהוא מסמל את ההצלחה של ארסנל ובלעדיו ארסנל לא יכולה להיות אותה קבוצה ווינרית. לתיירי הנרי אין תחליף!

6. Arsenal fan Member

להחזיק? איפה ראית אותי אומר להחזיק. אני אומר שאם גרארד יעדר, המאן הוא מחליף סביר שיכול למלא את הורואתיו של בניטז, היה בורג חשוב בנבחרת הגרמנית, חבל שהידרדר מעמדו בליברפול וכך גם מעמדו בנבחרת.

2. על המשבצת של גרארד התכוונתי לשים את סיסוקו, שיכול לתפקד כקשר 50\50, שהמאן הקשר האחורי במצב הזה.

7. George Best Member

אוי נו עשה לי טובה תום.
    ליברפול התקדמה עם בניטז רק בגלל שהוא נפטר מכל השחקנים הבינוניים שהביא ג'ררד הוייה.
    אני לא דיברתי על סיסוקו.הוא שחקן טוב מאוד,אבל יחלש ברגע שסטיבי ג'י יעזוב,אם וכאשר.

8. ManUtd Fan Member

לדעתי הם הכי הרבה זקוקים להנרי, הוא הסמל שלהם, הוא עושה להם את כל ההתקפות, הוא כובש הרבה מאוד שערים, ובלעדיו אני הייתי רוצה לראות את ארסנל משחקת. גם מנצ'סטר יונייטד זקוקה לויין רוני, הוא שחקן ענק, נותן את הכדורים לואן ניסטלרוי, אבל עדיין, תיירי הנרי יותר חשוב בשביל ארסנל.

9. StevieG Member

הלו!?!@??#
    אתם זוכרים שארסנ אנאל לא ניצחה כמעט משחקי חוץ העונה,הפסידה פעמיים לצ'לסי ונראית באופן כללי נורא בחוץ? והנרי משחק ועוד איזה משחק....

10. ManUtd Fan Member

ארסנל ללא הנרי זו קבוצה שמפסידה למידלסבורו ולווסט ברומיץ', אז ארסנל ללא הנרי זה פשוט בכלל לא אותה ארסנל.

11. StevieG Member

תגידו אתם עושים צחוק?
    הנרי לא נגע בכדור במשחק מול אברטון. אממ מעניין מה הסיבה לכך.... אולי כי אין להם פליימייקר רציני מאז שוויירה עזב אותם?

12. Raulito Madridista

תיירי הנרי הכי חשוב גם בכלל שהוא שחקן מדהים וגם בגלל שאם הוא לא ייספק את הסחורה אז אף אחד כנראה לא ייספק את הסחורה.

לא רוצה לחשוב על ארסנל ללא תיירי הנרי. קבוצה אפורה.

ליברפול מסוגלת ללא סטיבן ג'רראד. יש הבדל בין חלוץ לבין קשר. לכל כל אחד יכול להיות חלוץ.

ווין רוני גם חשוב למנצ'סטר יונייטד, במקומו אבל הייתי רושם את ואן ניסטרלוי.

13. George Best Member

מה ואן ניסטלרוי?!
    אז יש לו 16 שערים,אבל הוא מציג יכולת בינונית לחלוטין.
    לרוני יש 10 שערים בזכות ווין רוני.
    לרוד יש 16 שערים,10 מהם בגלל רוני,תאמין לי.
    איך הגעת לרוד?אז הוא כובש,אז מה?!
    אין התקפה אחת מוסכנת של היונייטד שלא עוברת דרך רוני,הבנאדם פשוט עושה הכל,ואם לא הוא,יונייטד מקום 7 היום.
    אני לא מאמין שאתה אומר לי במקום רוני לשים את רוד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. TheLane Member

עזוב, עוד "אוהד" שבוחר לעצמו קבוצה גדולה מכל ליגה באירופה.. הוא בחר ארסנל וריאל.

לאן אתה צריך, בחור?

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תשאלו אותי זה לדלי לספרס, אבל בכל אופן, אני חושב שכשג'רארד לא טוב (עזבו פצוע, לא טוב) הציר של ליברפול בקישור ממש נשבר, ומשחק ההתקפה עובר כולו לרגליים - או יותר נכון הראש - של קראוץ'.
    זו בטח לא צ'לסי, שאמנם למפארד בורג מרכזי במערך שלה אבל נבנתה כמערכת עם לא מעט כיסויים, ואפילו לא יונייטד שאמנם זקוקה אבל תוכל להסתדר בלי רוני.
    ההיחלשות של חוליית הקישור בארסנל הפכה את המלאכה של החלוצים לקשה יותר, וכך הנרי באמת הפך לחצי קשר, אבל כשיש לך את רובין ואן פרסי ודניס ברגקאמפ כגיבוי, נראה לי שזה פחות קריטי מאבידה של ג'רארד לליברפול.