אייזיק אבודו [אוקוצ'ה]

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏22/6/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מוזר זה,לכל אחד יש פה דיעה שונה לגמרי על אוקוצ'ה
    אני רואה תגובות שאומרות שהוא שחקן עם פוטנציאל,שחקן טוב,שחקן לא טוב,חלוץ סקורר,חלוץ לא סקורר.
    נראה לי אין שחקן בליגת העל שלכל אחד יש דיעה כל כך שונה עליו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קורה בעיקר מכיוון שכל אחד כאן ראה משחקים שונים של מכבי נתניה בשנה והוא באמת מציג יכולת שונה לגמרי ממשחק למשחק. בתחילת העונה הוא פתח בצמד מול מכבי חיפה. הוא הביא סלאלום רציני (גוסטבו בוקולי, אייל משומר, חאבייר דרסאו, אלון חרזי, רפאל אולארה וניר דוידוביץ לא הצליחו לעצור אותו) וכשחשבתי שראיתי הכל ממנו במשחק הזה, השער השני שלו היה שער של חלוץ חוד ענק. נכנס פנימה, תוך כדי שהוא מוריד את הכדור עם החזה ושחרר את הכדור בדיוק באלפית השניה הנכונה. רגע אחד לפני וניר דוידוביץ' מבין שכדאי לו להישאר בשער ולקחת את הכדור. רגע אחד אחרי וניר דוידוביץ' כבר מוציא לו את הכדור מהרגל, או שחיים מגרלשווילי מספיק להגיע לקו השער ולמנוע ממנו לחדור פנימה. אי אפשר להתעלם ממשחק גדול שכזה. אבל, למטבע שני צדדים. היו לו המון משחקים שהוא נעלם, אם כי אני לא מאשים אותו, כיוון שבמשחקים האלה, השיטה של מכבי נתניה הייתה לשלוח כדורים ארוכים וזה די ברור שלחלוץ נמוך כמוהו יהיה נורא קשה להסתדר איתם. כמו שכבר ציינתי בהודעה הקודמת, הוא מתקדם מעונה לעונה. בעונה הראשונה לא ראינו ממנו הרבה והוא סיים עם 3 שערים בחצי עונה של משחקי ליגה. בעונה השנייה הוא הבקיע 10 שערים בעונה שלמה של משחקי ליגה. אני חושב שבעונה הבאה הוא יהיה שווה לנו 25 שערים בכל המסגרות (ליגת העל, גביע המדינה, גביע אופ"א וגביע הטוטו).

3. ReL Member

אוקוצ'ה הוא שחקן גמלוני ושבלוני חסר טכניקה , אבל יש לו יכולת התמצאות טובה ברחבה נוכחות פיזיות ופיניש טוב.

למרות שהוא מלך השערים שלנו העונה , סבלתי ממנו יותר מדי , אני לא מסוגל לראות שחקנים כאלו משחקים בקבוצה שלי , שחקן שמחליק כל 5 דקות , שחקן שרועדות לו הרגליים כל פעם שהוא מנסה להעביר שחקן , במילים פשוטות פשוט שחקן אפור. אין לי ספק שאוקוצ'ה הוא לא יותר מחלוץ בינוני , נתניה יכולה למצוא חלוץ הרבה יותר טוב ממנו באפריקה (אהמ אהמ סמואל יבואה) או במזרח אירופה.