אייל ברקוביץ' ופורטסמות'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏8/1/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת..אם הוא כל כך גרוע..אז איך זה שהאוהדים והעיתונאים כל כך מאמינים בו?והוא נבחר בכל סקר באתרים של סיטי כשחקן שיכול אולי להציל את הסיטי?

2. ArsenalFan Member

רוצה תשובה? ייאוש. התרפקות על ימי דיוויז'ן וואן העליזים והזכורים לטוב, כשברקוביץ והחבר'ה ריסקו כל מי שמסביב. צריך להיות ריאליים, לא הוא יכול היה להפוך את סיטי פתאום לקבוצה טובה יותר בפרמייר ליג, ולא בטוח שגם לפורטסמות' הוא האדם המתאים, כפי שקירק כתב.

3. אלי מתחן Member

אולי לא ניסחתי את עצמי טוב, ברקוביץ' לטעמי השחקן הישראלי השני בטיבו בהיסטוריה של הכדורגל שלנו, ותחשוב או לא, הוא זה שהחזיק את מנצ'סטר סיטי עונה שעברה וסחב אותה לעונה יפה, במשחק שהוא לא שיחק יכלת לראות שהם לא הצליחו כמו במשחקים שהוא שיחק.

4. ArsenalFan Member

הוא החזיק את הסיטי בעונה שעברה?! סחב אותה לעונה יפה?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

למארק ויויאן פו ז"ל היה תפקיד חשוב בהרבה מזה של ברקוביץ', למשל. ואני לא מדבר כבר על ניקולאס אנלקה...

הפרמייר ליג היא לא הדיוויז'ן וואן, שם הוא באמת החזיק את הקבוצה. בפרמייר ליג קיגן (שהוא אמנם לא מנג'ר גדול אבל גם לא אהבל) הבין שהוא לא יכול להסתמך על שחקן שלא מסוגל לעבור 60 דקות בלי לגמור את עצמו לחלוטין, ולא הסתמך יותר על ברקוביץ' כשחקן המרכזי. כבר בעונה שעברה היו לא מעט משחקים שברקוביץ' לא שותף בהם בגלל החלטה של קיגן, והשנה התהליך הזה החריף הרבה יותר.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה ברקו נבחר כשחקן העונה ע"י האוהדים אם אני לא טועה..
    ובאמת שזה לא ייאוש..אם הוא היה משחק גרוע עונה שעברה כמו שטענתם הם לא היו זוכרים אותו לטובה..אוהדי כדורגל לא מסוגלים לזכור מה שהיה לפני שנתיים..מקסימום שנה שעברה..
    וחוץ מזה זה לא רק האוהדים..גם העיתונאים טוענים שקיגאן היה צריך לתת לברקו לשחק..

6. burning soil Member

ברקוביץ' שחקן גדול אין ספק,הוא אחד הגורמים לעונה הטובה של הסיטי
    שסיימה במקום ה-9,זהו מקום גבוה ביחס לעובדה שהסיטי רק עלו עונה לפני כן,אחד
    מהשחקנים הטובים בפריימר ליג הוא לא,וגם לסחוב קבוצה לתארים ולגדולות
    הוא לא יכול,להגיד שברקוביץ' לא היה חלק מהעונה הטובה של הסיטי זה לעשות
    עוול לשחקן,הוא היה בורג מאד מרכזי בקבוצה ובמרכז השדה בעונה הקודמת,
    כששחקנים אחרים איבדו את מקומם בהרכב תוך כדי העונה(בנארביה,הורלוק,
    האקרבי,דאן).

7. ArsenalFan Member

לא יודע מה לומר לכם- או שאתם אוכלים יותר מדי לוקשים של העיתונאים הישראלים (אהההממממ... מישהו אמר דני ענבר?), או שיש לכם זיכרון קצר. כדאי לכם לחזור קצת למשחקים של הסיטי בשנה שעברה. ברקוביץ' אפילו לא היה מהשחקנים המרכזיים באותה עונה, ולא אחד הגורמים להצלחה היחסית של סיטי. הוא לא היה קטסטרופה, חלילה, אבל כבר באמצע העונה שעברה ראו היטב שקיגן לא בדיוק מאמין בברקוביץ' יותר כשחקן המרכזי של הסיטי, כפי שהיה בתקופה שהוא הביא אותו, בימי הליגה הראשונה.

8. burning soil Member

איל ברקוביץ' כבר פתח פה על קיגאן לאחר הנצחון 4-2 על הסיטי
    ,איל אמר כי קיגאן צריך להתפטר,והוא מתנהג כמו תינוק,איל הוסיף
    כי למרות יכולתו הטובה באימונים,והתמיכה של אוהדי הסיטי,קיגאן העדיף
    לא להשתמש בו.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייל כמו אייל אומר תמיד מה שהוא חושב גם אם זה תזמון לא הכי נכון להגיד את זה.
    אבל זה אייל...
    העיקר שיעשה את העבודה במגרש.

יש משהו במה שהוא אמר,אני אישית לא מאמין שהספסול היה רק על רקע מקצועני[או בכלל על הרקע הזה]
    אבל אייל היה יכול לשמור את זה בבטן.

10. ArsenalFan Member

כאן הדברים המלאים

מעבר לכך שמהות הדברים של ברקוביץ' היא קשקוש בלבוש, אופן הביטוי שלו הוא בושה וחרפה. העיקר שהתקשורת הישראלית תמשיך להעריץ אותו ולסגוד לו, כי הרי "זה איל"... "הוא אומר את מה שיש לו על הלב"... כן, בטח.

דמגוג ("45,000 אוהדים מתים עליי, אני אליל"...), שחצן, אינטרסנט ומניפולטור, ובעיקר איש קטן מאוד.

איך אמר פעם איש חכם אחרי שברקוביץ' התבכיין לשופט? "ברקוביץ' בוכה כמו ילדה קטנה".

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא בן אדם שחצן זה ברור הכי אף בן אדם שהוא לא שחצן לא היה אומר "הייתי הכי טוב וכולם ידעו את זה" אבל אני פשוט מעריץ אותו על זה שהוא אמר את מה שהוא אמר.

קווין קיגן נכשל בסיטי העונה ומקומו זה לעוף הביתה מה שלא נראה לי שיקרה אבל הטבלה לא משקרת.

ברקוביץ' אוהב לא להשאר חייב ומוציא על קיגן את כל הסבל שאגר בתוכו בתקופה שהוא ישב בבית.

כל הכבוד אייל.

12. ArsenalFan Member

אני לא מבין מה יש להעריץ בזה.

שהוא קורא באופן פומבי למנג'ר שהוציא אותו מהתהום העמוקה של מילואי סלטיק בימיו הקשים ביותר "תינוק מגודל"? זה נראה לך מכובד?
    שהוא פוגע באופן אישי במנג'ר של מועדון שרק לא מזמן הוא אמר בעצמו שהוא "מרגיש בו בבית" ושהוא רוצה לסיים שם את הקריירה?
    ממתי לשחקן כדורגל היה את האומץ לומר על מאמן שצריך להעיף אותו מהתפקיד שלו? ועוד אחרי שהוא עוזב?
    אתה חושב שאוהדי סיטי נהנו לקרוא הבוקר את הרפש הזה בעיתון?...

קווין קיגן היה, עודנו ותמיד יהיה אישיות גדולה (גם אם הוא מנג'ר בינוני), אייל ברקוביץ' הוא כאין וכאפס לעומתו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז קיגן הוציא אותו מהבוץ. אוקיי אני מאמין שברקוביץ' החזיר לו על המגרש לפחות בימי הדוויז'ן וואן וגם בפרקים מסויימים בעונה שעברה. אולי באמת להשתמש במילים כמו "תינוק מגודל" זה לא מכובד כלפי בן אדם מבוגר ומכובד כמו קווין קיגן אבל להגיד עליו שהוא צריך ללכת הביתה זה בסדר גמור, זאת דעתו של אייל והוא צודק במיליון אחוז.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה נפוליאון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אניוואי בהחלט מדובר באיש חכם..... למרות שאני לא הכי נייטראלי בדעותיי לגביו...

ברקו פשוט עובר כל גבול. לא משנה מה קווין קיגאן עשה לו (ולצד הדברים הרעים שקיגאן עשה לו העונה ברקו חייב לזכור לו איך הוא הוציא אותו מהבוץ והחיה לו את הקריירה באמצעות בניית כל המערך הסופר-התקפי של סיטי בזמנו עליו) אסור לדבר ככה על בנאדם באופן פומבי. הבנאדם הוא פשוט בזיון מהלך שמזכיר לכולנו למה הוא לא יכול להישאר באותו מועדון יותר משנתיים. איכשהו תמיד מי שמסתכסך עם כולם זה ברקו התינוקי, וחבל כי אלמלא אותו אופי מחורבן ברקו היה יכול להיות שחקן גדול בהרבה ממה שיצא ממנו...

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שברקו לא מלאך.
    קיגאן בנה סביבו את הקבוצה ובצדק כל עוד הוא נתן את האמון שלו בברקו ברקו עשה לו ולסיטי רק טוב[העלה אותו ליגה והיה שותף בכיר בעונה שעברה המצויינת של הסיטי.]
    אבל קיגאן באמת התנהג כמו תינוק מגודל...הוא נעלב מברקו אז הוא העדיף לספסל אותו להזיק לקבוצה,נכון שלא בטוח שברקו היה עוזר..אבל קיגאן לא רצה לנסות והתנהג כמו ילד קטן
    ברקו לא היה צריך להשתמש במילים האלה אולי אבל הוא ממש צודק.