אייל ברקוביץ' ופורטסמות'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏8/1/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא כולם מתים בסיטי על קיגאן ולא רק לברקו יש בעיות איתו.
    זה שברקו הוא לא קדוש זה ברור..אבל גם קיגאן כנראה לא אהוד במיוחד שם.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יאלה עזבו. השורה התחתונה. ברקוביץ' לא קדוש, הוא צדק בכל מה שהוא אמר אבל לא השתמש במילים המתאימות. מנגד קווין קיגן נכשל בגדול בקבוצתו והוא צריך לקחת אחריות ולהתפטר.

3. ArsenalFan Member

"לא השתמש במילים המתאימות"...? זו השורה התחתונה שלך?

השורה התחתונה היא שברקוביץ' הוא בכיין עם אגו טריפ, שחייב להראות שהוא עדיין "גדול" אחרי שקיגן סיפסל אותו (ובכך חטא באם כל החטאים, כמובן), ומשתמש במניפולציות תקשורתיות לחיסולי חשבונות ברמה של כיתה ג'. מנגד, קווין קיגן אולי צריך להתפטר, אבל ברקוביץ' הוא כנראה האיש האחרון שיכול לבוא על אישיות כמו קיגן בביקורת, ועוד ברמת לכלוך חסרת תקדים.

העיקר ש"45,000 אוהדי סיטי מתים עליו".

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא העיקר אבל זה נכון.

5. KirkH Member

כתבה שניה של אבי מלר שאני קורא בזמן האחרון, הוא יותר טוב עם עט מאשר עם מיקרופון. לדעתי.

תיכנסו - שווה כל שניה מהשלוש דקות שיקח לכם לקרוא

רק תהיה אחת, אם ככה חושב האיש שהכי מזוהה עם כדורגל אנגלי בערוץ הספורט -למה עדיין אזרחי ישראל צריכים לסבול כל שבוע את הבולשיט הזה במקום לראות כדורגל אנגלי ראוי לשמו??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. KirkH Member

BERKO]
    ממש מביא לנו כבוד הבחור, במקום שיכתבו על הכדורגל המשובח של ישראל ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ) אנחנו מגיעים לכותרות הראשיות עם השטויות של שלמה שרף.

7. erez Member

אברהם גרנט, כדאי לך לשמוע מה אומר הארי רדנאפ על אייל ברקוביץ', ותלמד שעל אייל לא מוותרים גם אם זה אומר להתאים את שיטת המשחק אליו, כמו שרדנאפ רוצה לעשות העונה כשהוא מתכוון לשחק 3-5-2 (בדיוק כמו שאברהם מתכוון דרך אגב) ו-4-4-1-1.
    כדאי לשמוע את הראיון שערכו עם רדנאפ לאחר המשחק אתמול של פורטסמות' בו אייל שוב היה איש המשחק, כמו בכל המשחקי קדם עונה שהיו עד עכשיו, ואליהם הקשבתי דרך האינטרנט והסמקתי כל פעם מחדש לשמוע את המחמאות של רדנאפ ושאר השחקנים על אייל.
    לא מובן לי איך שחקן ישראלי שהוא הטוב בקבוצתו מהליגה העילית באנגליה, כך דברי רדנאפ בראיון המצורף(כן יותר טוב מיעקובו, לואה לואה, ברגר ואחרים) לא יכול להיות בהרכב הפותח של נבחרת ישראל. פשוט אין היגיון בזה. הראיון של רדנאפ לאחר המשחק אתמול

8. THE STRETFORD END Member

למי אכפת מהנבחרת המוסלמית בישראל או מהמאמן הערבי שלה?
    הלוואי ונבחרת ישראל תיכשל שוב ושוב ושהליגה במדבר הזה לא תיפתח לעולם ככה נוכל לראות יותר כדורגל מאנגליה!
    פה אין כדורגל,כמו שדוביד ז'ל היה אומר פה"כולם עובדים על כולם"
    והקוסם(עלק)בסופו של דבר ברגעים הבאמת חשובים בנבחרת ישראל אף פעם לא סיפק את הסחורה,אף פעם לא!כמו כולם אומנם אבל ממנו ציפו שדווקא הוא לא יעלם,אבל פעם קוסם תמיד קוסם!

9. Hammers Fan Member

http://www.kumb.com/forum/images/smiles/icon_banghead.Xxx http://www.kumb.com/forum/images/smiles/icon_nono.Xxx

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות...

10. THE STRETFORD END Member

תעשה מה שבא לך,
    הלוואי וגם יחזירו את המנדט הבריטי שישלוט בארץ!

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

די עם השטויות. רוצה להגג על הכדורגל העברי? יש לך פורום כדורגל ישראלי בשביל זה.

12. THE STRETFORD END Member

סוף סוף הוטספר צודק!
    הגיע הזמן.

13. eastlands Member

סטרדפורד הגזמת בכניסה על אייל,אני מסכים איתך שהליגה בארץ זה אסון
    אבל בכל זאת אייל הוא גדול הכדורגלנים בארץ,והוא כן סיפק את הסחורה בניבחרת
    אבל כמו שאתה יודע לבד אי אפשר ,ובמיוחד שדור הזהב כיכב יותר בחדרי המלונות.
    לארז אני אומר שההרגשה שלי שאייל רק ירויח מההחלטה,ובמקום ליסוע למישחקי ניבחרת משפילים הוא יתן את כולו למועדון.
    הדברים שאמר עליו רדנאפ באמת מחמיאים, אני מקוה שהוא יתן עונה טובה במועדון ,ויסתום פיות לאנשים קטנים כמו גרנט ופרשן מצחיק בשם שגיא כהן.
    ההחלטה של גרנט מעליבה ,ואייל כאשר נעלב מקבל תמריץ ונותן הצגות.
    בכל מיקרה אותם פרשנים ואחרי 2 תבוסות של הניבחרת ישנו מהר מאוד את דעתם.

14. ג'רמיין דפו Member

אייל ברקוביץ הוא אחד השחקנים הכי גדולים שאני ראיתי בחיי וראיתי הרבה.אם קיגאן וסונס ששיחקו בקבוצה הכי גדולה אולי בהיסטוריה עם שחקנים כל כך גדולים מדברים עליו כעל גאון כדורגל זה אומר הכל.האמת שאייל לא עושה הגנה בכלל והיום בכדורגל אני לא מכיר שחקנים שבורחים מהיריב,אייל הוא היחיד שמאמנים פשוט מוותרים לו על הגנה בגלל הגאוניות שלו.רק שחקן אחד שיחק בסגנון שלו קוראים לו מיכאל לאודרופ ואני לא יודע מי היה יותר גדול.כולנו יודעים מאיפה אייל הביא את הגנים של השחצנות והאגו המטורף ואם הוא היה מתחנך במקום אחר יכול להיות שדל בוסקה בסוף היה לוקח אותו.אבא שלו חושב שהוא עשה את אייל שחקן אבל הוא לא מבין שהוא רק הרס לו כשהקנה לו את האופי הדפוק.עם זאת אייל עדיין עשה קריירה גדולה והיה השחקן הכי יקר בהיסטוריה של סקוטלנד.

15. תונל Member

במסגרת סיבוב ניפוץ הקלישאות שלי אני עובר גם פה, בנושא הגאוני הזה (איך לא ראיתי אותו קודם?):
    עם כל הכבוד ל"אופי" של ברקוביץ', הוא:
    א. לא גרוע כמו שעושים ממנו, סך הכל הבנאדם אומר מה שהוא חושב, רוב האנשים לא עושים את זה ולכן זה נראה חריג אבל אם לא היתה עיתונות ותקשורת בעולם הכדורגל, זה לא היה כ"כ בעייתי, להיפך, יש לזה הרבה יתרונות.
    ב. האופי הוא לא הסיבה שבעטייה ברקוביץ' לא הגיע לרמות הגבוהות ביותר, אלא היכולת המקצועית, והנה דעתי עליה:

לפני הכל אני מבהיר שאני חושב שברקוביץ' הוא כנראה השחקן הישראלי הטוב בכל הזמנים + חייב להיות בנבחרת. 2 הדברים לא סותרים את דעתי:
    אם היו שואלים אותי לאיזה שחקן יש את שמירה והולכת כדור, מסירות עומק וראיית המשחק הטובות ביותר בעולם, הייתי אומר ברקוביץ', כנראה אפילו לפני זידאן וטוטי. הבעיה היא שאלה בערך הדברים היחידים שבהם הוא בין הטובים בעולם. בכל שאר הדברים ששחקן חייב כדי להיות בטופ הוא לוקה בחסר:
    הגנה- אמנם לא קריטית לתפקידו, אבל כנעט כל שחקני הפרמייר ליג עולים עליו,
    דריבל לעומק הרחבה ואחד על אחד - שחקן כמו ג'ובאני רוסו עולה עליו,
    בעיטה לשער מטווח רחוק - יש לו דיוק אבל אין עוצמה והוא לא בועט מספיק, רוב שחקני הפרמייר ליג עולים עליו,
    משחק ראש - שחקן ישראלי ממוצע עולה עליו,
    ובכלליות הבקעת גולים לא מספקת יחסית לשחקן שמהווה את השחקן שמאחורי החלוץ או שניים.
    על כל הדברים האלה יש גבול עד כמה הדברים שיש לו יכולים לחפות, והגבול הזה הוא סאות'המפטון, ווסטהאם, בלקבורן וכו'.