אייסוקר מסכם סיבוב ראשון בליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏25/12/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר אתה מתעסק בפציעות, אז יצחקי הרבה לפני שכטר...

2. Number 8 Member

כמה דברים:

קודם כל אני חייב לומר שהבחירות שלנו הן על פי דעתנו בלבד כך שאתה יכול ואפילו רצוי לא להסכים איתנו.
    ובחזרה לנושא - אתה ואחרים עושים טעות שמסתכלים על הסטטיסטיקה היבשה. אלירן עטר בנוסף לגולים הוא לא עוד שחקן עבור מכבי ת"א, מכבי תתקשה בלעדיו, כל התקפה עוברת דרכו, בועט למסגרת המון פעמים במשחק, מגיע להזדמנויות, בקיצור הוא לא רק החלוץ שנותן את הגולים אלא גם מעבר לזה.
    בנוגע למשה אוחיון - חצי מהגולים שלו היו בפנדלים, נכון שהוא מוביל את אשדוד וגם שפנדלים צריך לדעת להבקיע, כנ"ל על טוטו תמוז שנותן עונה מצויינת עד עכשיו, אבל עדיין אנחנו לא יכולים להכניס את כולם לרשימה ובדיוק בשביל זה הדיון הזה קיים.

ציפו ממכבי ת"א להרבה יותר כדורגל ולפחות להיות במקום הראשון בסיום הסיבוב הראשון. אני אישית גם לא מסכים שהיא ה-אכזבה, אמנם באמת ציפו ממנה ליותר אבל אנשים כאן מגזימים ואוטומטית בוחרים במכבי ת"א כאכזבה בגלל הכסף הגדול אבל שוכחים שהיא עדיין במקום השלישי ושעדיין קבוצה צריכה זמן להתחבר ועובדה שבחודש האחרון אנחנו רואים מכבי ת"א טובה וחזקה יותר.
    בית"ר ירושלים היא אכזבה גדולה מבחינתי, קבוצה עם שחקנים טובים, אמנם לא כמו התל-אביביות ומכבי חיפה אבל עדיין קבוצה שצריכה להיות בחלק העליון ולא נלחמת בתחתית, בית"ר של השנה מבחינת הסגל היא מכבי ת"א של עונה שעברה אבל איפה היא ואיפה בית"ר העונה... אכזבת אחת גדולה.
    כמובן שגם בני יהודה אכזבה עם המאמן המעוטר בכדורגל הישראלי ועם התקפה חזקה עם בלילי, יבוריאן, משה ביטון ופדרו גלבאן, צריכה להספיק יותר מאמצע טבלה ומטה.

עידן שריקי אחד החלוצים הטובים בכדורגל הישראלי ואחד מעמודי התווך של מועדון ספורט אשדוד. בעונת 06/07 הוא הבקיע 11 שערים, בעונת 07/08 8 שערים, 08/09 8 שערים ובעונה שעברה 11 שערים ופתאום עד כה העונה רק שני שערים. ציפו ממנו להרבה יותר, בטח שבאשדוד ולכן הוא נחשב אכזבה לא קטנה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/10
  3. לא מצאתי כינוי Member

בקטנה, אני אהיה ממש קרוב לסוף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx וקצת ברצינות, בתור אוהד בית"ר אתם הקבוצה העדיפה עליי לקחת השנה את האליפות אבל מבחינה ריאלסטית אני לא רואה שום מצב שזה קורה, כל הבלאגן שהולך בקבוצה שלכם פשוט לא יתן לזה לקרות העונה. כל עוד יש לכם 9 שחקנים על כל עמדה, הקהל ימשיך להתעסק בללכת מכות אחד עם השני (ואני לא אומר את זה סתם, חבר מאוד טוב שלי הוא אחד מראשי אחד מאירגוני האוהדים הגדולים של מכבי, ומספר לי הכל), ונימני ימשיך במה שהוא עושה - מכבי תיראה ככה. אני האחרון שלא ארצה שתזכו באליפות, הרי את מי עדיף, הפועל?!. אבל בוא נהיה ריאלים, אז כן, במאי אני אהיה חודש מחפש"ש, אבל כנראה שניקוי אורוות רציני מצפה לכם במאי אחרי הכישלון לטעמי.

nave

קצת ציניות , שמעת על זה פעם? קח את החיים בקלות בנאדם, במילא לא תצא מהם בחיים.

"פוטנציאל", נו באמת...

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הבנתי שלא היית רציני, וגם אני כמובן לא הייתי רציני, ציניות גוררת ציניות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Don Joan Roman Member

קבוצת הסיבוב: הפועל עכו, קבוצה עם התקציב הכי נמוך בליגה, עם שחקנים שאף אחד לא ספר כמו רועי דיין שעד העונה הזאת שיחק 6 עונות וכבש חמישה שערים, שמעון הרוש שנזרק מב"ש בטענה שהוא לא שחקן כדורגל, דימקאו פידליס שנזרק על ידי שום מבית"ר בגלל ש"הוא לא יוכל להיות שחקן ליגת על לעולם" ועדו כל מיני בינוניים כמו מהראן ראדי ואושרי גיטא והקבוצה הזאת פשוט באה לכל משחק כדי לנצח ולהלהיב, היא בסה"כ נקודה אחת פחות מק"ש שמתמודדת איתה על התואר אבל משחקת כדורגל שלטעמי הוא הרבה יותר מהנה מזה שק"ש מציגה, מאז הפציעה של עמאשה הכדורגל של ק"ש הוא לא אותו כדורגל והדעיכה בסוף הסיבוב לא מוספיה להם.

הקבוצה המאכזבת: אני לא חושב שיש אופציה אחרת מלבד בית"ר ירושלים, אולי בני יהודה יכולה להתחרות איתה אבל אני בוחר בבית"ר כי לדעתי הפוטנציאל שיש בקבוצה לא ממומש, שחקני הבית לדעתי לא מקבלים מספיק קרדיט מהצוות המקצועי למרות שמלבד אלבארס ויבואה אין לנו אף זר שתורם משהו קטן אפילו, עם הזר הכי טוב בסגל אורי הצליח להסתכסך, איילי הוא סביר וגונזאלס זה אחד הבלןמים הגרועים ששיחקו בבית"ר ובאמת שראיתי הרבה כאלו אצלנו, בנוסף הכדורגל הוא בינוני ביום טוב וגרוע ביום רע, צריך רק לראות את מי ניצחנו ולהבין את האכזבה, קריית שמונה זו הקבוצה היחידה שמעל בית"ר שהצלחנו לנצח וגם זה תודות לבעיטה פנומנאלית של אבירם, הכדורגל המגעיל, המיקום מגעיל, הצעירים מקבלים הזדמנויות רק בלית ברירה ובינתיים אין מילים אחרות מלבד: כישלון ואכזבה ענקית, גם מהקבוצה וגם מהקהל.

הקבוצה המפתיעה: ראו קבוצת הסיבוב.

שחקן הסיבוב: דודו ביטון, 12 שערים שהובילו לניצחונות של פ"ת ןובעצם גרמו לכך שיש לה סיכוי להישאר, ביטון ניצח את אשדוד, הוא ניצח את בית"ר ירושלים, הוא ניצח את הפועל חיפה וחבעצם הביא לבדו 9 נקודות מתוך 13 של הקבוצה וזה רק משערי ניצחון, בטוח היו לו גם שערים שהתבררו כמספיקים לנקודה.
    השני לדעתי זה ג'אקו ערפאת שנותן עונה גדולה בעכו והופך אותה לקבוצה נהדרת, עצם העובדה שהמשחק היחיד שבו הם הפסידו לקבוצה גדולה היה לחיפה שם ג'אקו לא שיחק.

תגלית הסיבוב: אלרואי כהן שכבש שישה שערים ובישל נוספים, הגיע עד לסגל הנבחרת ונותן תצוגות כדורגל משובחות, עמאשה נפצע וגם היכולת של ק"ש אבל אם יש מישהו שתמיד מספק את הסחורה זה אלרואי כהן, שורף שטחים, מכדרר מצויין, ראיית משחק, חוש כיבוש, בהחלט תגלית השנה במיוחד כשמולו מתמודדים על התואר שחקנים שכבר שיחקו בליגת העל.

מאמן הסיבוב: אלי כהן, ראה סעיף קבוצת הסיבוב, פשוט עבודה מדהימה מכל הבחינות, מנטלית, מקצועית, פשוט מצויין.

מאכזב הסיבוב:לדעתי מאכזב הסיבוב הוא דווקא שחקן שלא נמצא ברשימה: גילי ורמוט, אחריי עונה אדירה שלו הוא נראה קצת מסורבל, קצת מבולבל כאילו העונה הגדולה וליגת האלופות סינוורו אותו, אז נכון שהקבוצה שלו ממקומת שנייה בטבלה ומרחק נגיעה מהמקום הראשון אבל לדעתי ורמוט אחריי העונה הגדולה שלו אשתקד קצת בדעיכה וןלכן הוא המאכזב.
    מהרשימה הייתי בוחר ברוברטו קולאוטי משום שמכבי תל אביב הביה אותו כדי לכבוש והוא לא עושה את זה ממגוון סיבות שי אספקת כדורים זה לאו דווקא אחד מהם.

גול הסיבוב: השער של רועי בקל נגד ק"ש, גול אדיר, בעיטת יעף מכדור חוזר אל החיבורים, טיל פנומנאלי פשוט, קל לבחור את הגול של סידיבה שהיה ענק אבל לדעתי אם אוהד כהן מושיט יד הוא הודף את הכדור.

תחזית: בני סכנין והפועל רמת גן ממשיכות להפסיד, סכנין מפטרת את דראפיץ', מביאה את משה סיני ומפטרת גם אותו ממנה במקומו את צביקה צמח שלא מצליח להציל את הקבוצה והיא יורדת יחד עם הפועל רמת גן, אחריי המשחק בסכנין מאשימים את יובל נעים בירידת הקבוצה בגלל שבתחילת העונה לא כיבד את צום הרמדאן ולכן הנביא העניש אותם ואת אוהדי בית"ר בכך שחיללו את שמו וגרמו לו לכעוס, את האליפות לוקחת מכבי ת"א לאחר שבמשחק האחרון של העונה היא פוגשת את יריבתה העירונית הפועל, אלירן עטר מקפיץ את הקהל הצהוב עם שער בדקה ה61, בדקה ה-90 יוסי שבחון כובש את שער השיוויון ונותן את האליפות להפועל, האוהדים האדומים חוגגים ואז מגיח לו רוני גפני ששבעיטה אדירה מ25 מטרים כובש את שערו של אניימה בדקה ה-95 ומעניק את האליפות למכבי תל אביב, מכבי חיפה זוכה בגביע לאחר ניצחון משער בנבדל ברור של אריק בנאדו 2:1 על הקבוצה של ניר קלינגר והקהל זורק על אלישע לוי חפצים מכל הבא ליד בשל החילוף שביצע בדקה ה-90 עת הוציא את קטן והכניס את בוקולי שגם הציל גול מהקו בטענה של משחק הגנתי.

נבחרת הסיבוב: אניימה, מסיללה, פאביצ'ביץ', ניבלדו, שמעון הרוש, ג'ון קולמה, אוחיון, אלרואי כהן, ערן זהבי, ערפאת, ביטון.

6. Number 8 Member

קבוצת הסיבוב: הפועל עכו חד וחלק. מי היה מאמין שבעונה שעברה הקבוצה הזו נלחמה על הירידה והיום היא בחלק העליון בטבלה ועושה צרות לכל קבוצה, וכל זה עם מאמן די אלמוני ושחקנים בינוניים ולא מוכרים. מגיע שאפו עצום לאלי כהן ולשחקנים שלו שעשו לא מעט פעמים בית ספר לקבוצות בליגת העל שעל הנייר היא פחות טובה מהן.

המאכזבת: בית"ר ירושלים. קבוצה עם שחקנים טובים, אמנם לא כמו התל-אביביות ומכבי חיפה אבל עדיין קבוצה שצריכה להיות בחלק העליון ולא נלחמת בתחתית, בית"ר של השנה מבחינת הסגל היא מכבי ת"א של עונה שעברה אבל איפה היא ואיפה בית"ר העונה... אכזבת אחת גדולה.
    כמובן שגם בני יהודה אכזבה עם המאמן המעוטר בכדורגל הישראלי ועם התקפה חזקה עם בלילי, יבוריאן, משה ביטון ופדרו גלבאן, צריכה להספיק יותר מאמצע טבלה ומטה.

הקבוצה המפתיעה: ראו קבוצת הסיבוב. גם קריית שמונה ראוייה לאיזכור, רן בן שמעון החזיר את הקבוצה מהצפון לליגת העל ועד כה הוא מצליח מאוד.

שחקן הסיבוב: דודו ביטון. דווקא פה יש לא מעט - רועי דיין וג'קו עראפת שסוחבים את עכו על הגב שלהם, אלירן עטר שלא תורם רק שערים אלא גם כל התקפה עוברת דרכו ומכבי ת"א תתקשה להסתדר בלעדיו, טוטו תמוז שהגיע מבית"ר ירושלים עם פנים על הרצפה אבל לא מפסיק להפציץ בהפועל אבל בסופו של דבר מי שעומד בראש הרשימה הוא דודו ביטון שבלעדיו הפועל פתח תקווה הייתה היום במקום האחרון ויורדת בטוחה לליגה הלאומית. איזו דרך הוא עשה, נמני הביא אותו מנס טוברוק למכבי ת"א אך לאחר שלא קיבל הרבה דקות, הוא עבר להפועל רעננה, הבקיע שם לא מעט שערים ובגלל שהקבוצה ירדה ליגה, הוא הגיע להפועל פתח תקווה והיום בזכותו היא עוד נשארת בליגה.

תגלית הסיבוב: אני מתלבט בין רועי דיין שנדד בין כל מיני קבוצות, כולל שתי התל-אביביות ונחל כישלון חרוץ אבל דווקא נזכר לפרוץ כמה שנים מאוחר, לבין אלרואי כהן הצעיר שעומד בראש הקבוצה המצויינת של קריית שמונה והבקיע כבר 6 שערים ובישל 6 פעמיים וכבר הספיק להיות מוזמן לנבחרת הבוגרת. לאחר התלבטויות רבות, אבחר באלרואי כהן.

מאמן הסיבוב: אלי כהן! ראה קבוצת הסיבוב, הפתעת הסיבוב, כל מילה מיותרת.

מאכזב הסיבוב: בן סהר לוקח ובגדול ובלי להתאמץ. החלוץ שהגיע בתרועה גדולה על מנת לקבל פה דקות ולחזור לאספניול חזק יותר וטוב יותר ולאחר הצהרות שהליגה הישראלית קטנה עליו והוא בא לכאן רק בשביל לקבל דקות וללכת, לא הראה כלום עד עכשיו והוא אפילו לא קרוב. אכזבה ענקית.

גול הסיבוב: יש לא מעט. הפצצה של ברוכיאן נגד הפועל רמת גן, הפצצה של רועי בקל, השער הגדול של דודו ביטון נגד הפועל חיפה וכמובן הגול של סידיבה. אולי אני קצת משוחד אבל אבחר בגול של סידיבה, הרבה בגלל חשיבות המשחק עבור מכבי ת"א.

נבחרת הסיבוב: אניימה, דני בונדר, דה סילבה, פאביצ'ביץ', מסיללה, סידיבה, שי אבוטבול, משה אוחיון, אלירן עטר, ג'קו עראפאת, דודו ביטון.

7. roeiuzan Member

קבוצת הסיבוב: הפועל עכו
    הפתעת הסיבוב: הפועל עכו
    מאמן הסיבוב: הפועל עכו
    שחקן הסיבוב: רועי דיין וג'אקו עראפת
    תגלית הסיבוב: בן בנימין
    שער הסיבוב: רועי דיין מול אשדוד מחזור 1

נבחרת הסיבוב: אניימה, בונדר, כהן, פאביצ'ביץ', הרוש, בנימין, ראדי, אוחיון, כהן, עראפת, דיין.

יאללה אירופה

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/10
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצת הסיבוב - מכבי חיפה

זה מאוד אופנתי לבחור בעירוני קריית שמונה או הפועל עכו, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח ומכבי חיפה היא המוליכה. איך, למה, כיצד ומדוע זה לא משנה. להוציא את הפועל תל אביב, הירוקים ניצחו את כל הקבוצות שכרגע נמצאות במקום שממנו מגיעים לפלייאוף העליון, את רובן בחוץ. אין עוד קבוצה במקומות 1-6 שיכולה להתפאר בעובדה זו.

הקבוצה המאכזבת - בני יהודה

אני בטח לא אפתיע אתכם אם אומר שבתחילת העונה לא סימנתי את בני יהודה כמועמדת לאליפות, כי ברור שהיא לא, אבל ציפיתי שיחד עם דרור קשטן הקבוצה הזו תתחיל לגדל אופי, או משהו דומה לזה. השנה זה נראה כאילו להיות אוהד של בני יהודה זה העינוי הגדול ביותר. הסגל אפור, המאמן אפור, הקבוצה אפורה והכי גרוע שלמבד האוהדים הכתומים, עושה רושם שלאף אחד שם לא אכפת.

הקבוצה המפתיעה - הפועל עכו

אנשים אולי לא יסכימו אותי, אבל עירוני קריית שמונה היא סוג של מכבי נתניה, רק שהיא הצליחה לשמור על האש בעיניים למשך תקופה ארוכה יותר. עם הפועל עכו התחושה היא שאם הסגל ישאר כפי שהוא, אז הקבוצה הזו תמשיך להישאר בצמרת, כי יש לה חומר שחקנים טוב וגמיש יותר.

שחקן הסיבוב - ג'קו ערפת

הראה לנו ביצועים לא מהעולם הזה. סיוט של כל מגן.

תגלית הסיבוב - דודו ביטון

גם אלרואי כהן ראוי להיבחר, אבל אני חושב שדודו ביטון עשה קפיצה משמעותית יותר. אם הקטגוריה הייתה 'פריצת הסיבוב', אז רועי דיין היה מדבר מבחינתי חזק.

מאמן הסיבוב - אלי כהן

האמת? זה יותר "בעלי הסיבוב", כי להמר על מאמן שבעונה החולפת ירד ליגה רק כי אהבת משהו בדרך שלו וכל זה אחרי שמאמן אחר הצליח להשאיר אותך בליגה עם סגל שסומן בתחילת השנה שירד ליגה, זה מעשה משוגע - ואם זה מצליח, כפי שזה הצליח בהפועל עכו, זה אדיר.
    על כל פנים, אלי כהן הוא מאמן הסיבוב שלי. כיף לראות משחקים של הפועל עכו.

מאכזב הסיבוב - אבירם ברוכיאן

כגודל הציפיה, גודל האכזבה. אם אני מסתכל ברשימת השחקנים המועמדים, למרות שמות כמו בן שהר ורוברטו קולאוטי, אני עדיין מחזיק יותר מאבירם ברוכיאן.

נבחרת הסיבוב: דודו גורש; סבו פביצ'ביץ', ניבלדו, טספו מסיללה, שמעון הרוש; ג'ון קולמה, קובי דג'אני, אדריאן רוצ'ט; מאור בוזגלו, טל בן חיים, ג'קו ערפת.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתכם, עם כמה שהליגה שלנו זה חולי, ועדיין זה הכדורגל שלנו שאהוב על ידנו, לא הרגשתם טיפה מוזר שלא היה כדורגל בשבת? לא יודע, הרגשתי שיעמום כזה בלי הכדורגלוזון...

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שכולם רשמו, אז אני ירשום גם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

קבוצת הסיבוב: הפועל עכו.

עם כל הכבוד, מישהו כתב את זה למעלה, זה ממש לא אופנתי לרשום מכבי חיפה. סך הכל מה היא כבר עשתה שמגיע לה את קבוצת הסיבוב? סיימה מקום ראשון? נו אז מה? שכחתם איך היא נראתה במשך 15 משחקי הסיבוב? כמו סמרטוט ריצפה. למזלה מכבי ת"א נראית כמו סמרטוט ריצפה בריבוע (2) והפועל ת"א נראית כמו סמרטוט ריצפה בחזקת 1. אז מה בגלל שהן מקרטעות אחרי שציפו מהן ליותר וחיפה סך הכל עושה את מה שחשבנו שהיא תעשה (בינונית עם סך נקודות של קבוצה בינונית כי התל-אביביות היו אמורות להיות לפחות ב-5/10 נקודות מעליו כבר עכשיו נוכח התחזיות הקודרות), והיא מקום ראשון זה אומר שהיא קבוצת הסיבוב? הרי בינינו היא היתה אמורה להיות עם הניקוד הזה כך או כך, זה שמכבי ת"א והפועל ת"א אחריה זה מה שמפתיע, זה עדיין לא אומר שהיא קבוצת הסיבוב, זה יותר מזכיר פה את האליפות שלהם ב-08/09, קבוצה משעממת ונוראית.

לעומת זאת, קבוצה ש-99 אחוז מהאנשים פה אמרו שהיא תרד ליגה, נמצאת במקום ה-5, שמעתם נכון, מקום 5. אז קרית שמונה אומנם מפתיעה יותר אחרי שעלתה ליגה, אבל האמת? אף אחד לא חשב שהיא תהיה ממש בתחתית, כי יש לה גם מאמן טוב וזו גם לא פעם ראשונה שהיא מוצאת את עצמה למעלה. עכו אבל כן! מי שמע על חבורת השחקנים שלהם? מי שמע על המאמן שלהם? מסתבר שיש להם 100 אוהדים, אשכרה יש להם אוהדים, אומנם טיפה אבל יש. ועדיין הפועל עכו, עושה פה בית ספר לכל הליגה, ואם לא הנאיביות שלה לקראת הסיום גם בקרית אליעזר היא לא מפסידה, ועם כל הכבוד למכבי חיפה שהיא במקום הראשון, הפועל עכו היא קבוצת הסיבוב, בעיקר מהכדורגל שהיא מציגה, שאף אחת מ-3 הגדולות לא מתקרבות אליו אפילו.

הקבוצה המאכזבת - מכבי ת"א

כן, הקבוצה שלי היא המאכזבת. נכון היא אומנם נמצאת נכון לעכשיו בפער של 5 (שביום שני יכול להיות 8 ואפשר ללכת לים) אבל ציפיתי ממנה להרבה יותר, בטח מבחינת הנקודות. אולי חלק מזה זה העובדה שיצחקי פצוע אבל זה לא האישיו פה, לנצח רק קבוצת 1 מ-8 הראשונות בסיבוב שלם, מקבוצה שיש לה תקציב של 100 מיליון שקל, אם זה לא אכזבה אז מה כן?

הקבוצה המפתיעה - מכבי פ"ת

זוכרים את צמד משחקי הפתיחה שלהם? זוכרים איך הם נראו כמו חבורה של כלום ושום דבר? איך הם הגעילו מול ב"ש ואיך הם דיכאו את המשחק מול מכבי חיפה באחד המשחקים העלובים שראינו? איכשהו אחרי הפגרה הראשונה הם עשו מהפך של 180 מעלות ווואלה הם קבוצה שהכי מפתיעה, למה? כי הייתי מאוד בטוח שהיא הולכת להיות בתחתית כמו שנראיתה ובמקום זו קיבלנו קבוצה שעם יותר יציבות היתה נמצאת, במצב של הקבוצות בסיבוב הראשון, במקום השני בטבלה בוודאות, לפני התל-אביביות. אם היא תמשיך ככה, היא בפלייאוף העליון ביי פאר.

שחקן הסיבוב - ג'אקו עראפת

רק בגלל שהכרוז צועק ג'אקווווווווווו ועונה לעצמו כי אין מי שיענה לו, רק בשביל זה מגיע לג'אקו. אבל ברצינות, אומנם הטכניקה טיפה קלוקלת, אבל הוא עדיין הצליח לעשות צרות לכל קבוצה ששיחק נגדה ולא בכדי הוא נמצא בצמרת הכיבושים (פרט למכבי חיפה שמולה הוא מכר את המשחק)

תגלית הסיבוב - דודו ביטון

ראיתם שחקן שמצליח להחזיק קבוצה שלמה לבד? 12 שערים שלו מתוך 15 של הקבוצה (ואחד מה-3 הוא עצמי בכלל)

מאמן הסיבוב - אלי כהן

כשהוא זכה בגביע עם הפועל ר"ג כולנו אמרנו, מי? כשהוא אימן את הפועל רעננה ונכשל איתה אשתקד במה שהיה ידוע מראש שאלנו: מי? אבל השנה אלי כהן השתיק את כולם, משחק יפה, פתוח, ובא על שכרו, כיום כולם מכירים את אלי כהן, ואם ימשיך ככה, ובעונה הבאה יראה המשכיות, בעוד שנתיים הוא יקבל קבוצה הרבה יותר גדולה מעכו.

השחקן המאכזב של הסיבוב - גילי ורמוט

הוא לא נבחר לשחקן העונה שעברה? מה קרה לו? כי כמו שזה נראה עכשיו הוא כמו הצל של עצמו, מזכיר את גילי של העונה לפני גנט ואז שהוא עבר לבלגיה ואף אחד לא ספר אותו בקבוצה הבינונית הזו. האכזבה של העונה יותר מקולאוטי אפילו, כי ממנו ציפינו להמשכיות, והוא לא הגיע עד עכשיו (עם כל הכבוד לגול מול בני יהודה, אפילו בליגת האלופות הוא כמעט לא היה פקטור מבין כל שחקני הפועל)

נבחרת הסיבוב: דודו גורש; סאבו פאביצ'ביץ' דגלאס דה סילבה, אורי שטרית, שמעון הרוש; שי אבוטבול, ליאור רפאלוב, משה אוחיון, אלירן עטר, דודו ביטון וג'אקוווווווווווווו עראפת.

11. alexshw Member

מה הבדל בין סמרטוט רצפה לסמרטוט רצפה בחזקת 1? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחח התכוונתי לרשום סמרטוט ריצפה + 1 יצא לי בחזקת 1 (כנ"ל ועןד 2) חחחחח כל היום אני מחשב חזקות זה לא יוצא לי מהראש, לעזעזאל המימון הזה

13. קרלס פויול5 Member

דה סילבה השנה מאכזב, אם כבר בלם מהפועל הייתי לוקח את פרנסמן, ולנושא הוא אמנם לא שיחק חצי סיבוב והוא אמנם בוגד שאני שונא אבל מאז שהוא החליף את קאנוטו, המרכז הגנה שלנו הרבה יותר טוב, אז נכון שיש בזה חלק גם לדוידויץ, אבל הוא בהחלט תרם.

14. N כמוני Member

קבוצת השנה לדעתי בליגה היא הפועל עכו או הפועל ק"ש. אמנם מכבי חיפה והפועל ת"א מאיישים את המקומות הראשונים, אבל היכולת רחוקה מלהרשים. מכבי ת"א היא אולי לא אכזבה, אבל לבטח לא הצלחה גדולה. לגבי קריית שמונה הייתי יכול לראות תסריט בו הקבוצה תסיים בחלק העליון של הטבלה, בעוד עכו זאת פשוט הפתעה מוחלטת לא הייתי מתפלא אם היום הם היו מדורגים במקום האחרון, באמת שיש שם מיצוי פשוט אדיר של הסגל.
    בית"ר היא האכזבה הגדולה מבחינתי בעיקר בגלל השטויות והתירוצים העלובים שאני שומע מקורנפיין ומלמיליאן. הם אלו שדיברו בתחילת העונה על פלייאוף עליון ו4 הראשונות, אז עכשיו לומר לכולם שבית"ר קבוצת תחתית זה פשוט מכעיס בעיניי. עזבו אותה שחקנים זה נכון, אבל גם הגיעו לא מעט. הרכש של בית"ר בקיץ הוא כשלון טוטאלי ועל זה הם צריכים לקחת את האחריות.
    שחקן הסיבוב לדעתי זה ג'אקו עראפת. לא ברור לי למה סכנין ויתרו עליו, ראינו ממנו הרבה כשרון גם עונה שעברה, השנה הוא בכלל עשה קפיצת דרך מדהימה, יש לו גם מהירות גם טכניקה, השנה הוא מוכיח שהוא גם גולר. הלוואי ויגיע לחיפה במקום שיחפשו לי כל מיני ליטאים.
    התגלית הוא אלרואי כהן, כי רועי דיין ודוד ביטון אמנם נותנים עונה טובה, אבל הכרנו אותם לפני זה. אלרואי כהן פשוט הגיע משום מקום.
    מאמני הסיבוב הם אלי כהן ורן בן שמעון בגלל הסיבות שציינתי למעלה.
    פיני בלילי אכזב אותי הסיבוב הזה. אמנם אחרי שבני יהודה מינו את דרור קשטן, היתה לי הרגשה שהם בדרך לעונה בינונית, אבל ציפיתי שבלילי יהיה מהשחקנים הבולטים שם. אחרי כל כך הרבה זמן ששמענו עד כמה הוא כוכב בטורקיה, ציפיתי לראות שבלילי התקדם מבחינה מקצועית ונראה ממנו יותר בליגה שלנו, בפועל הוא פשוט לא סיפק את הסחורה.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבוב הזה היה מאוד מיוחד,מעולם לא ראיתי כל כך הרבה הפתעות והאמת כשהרחיבו את הליגה ציפיתי שיהיה משהו כזה שימו לב רק לחלק מהשמות המפתיעים.

קודם כל הפועל עכו והפועל קריית שמונה - סביר להניח שקריית שמונה כן הייתה נמצאת בליגה עם 12 קבוצות,עכו בטוח לא הייתה ופה בעכו וגם הצופים הנייטרלים יכולים להודות להגדלת הליגה.

הלאה - קיבלנו את דודו ביטון מהפועל פתח תקווה(קבוצה שכרגע לא נראה שהייתה משתחלת ל-12 הראשונות) ג'אקו ערפאת,רועי דיין,אלרואי דיין,פריחה מחודשת של עמאשה ומהראן ראדי,כל מיני צעירים שמקבלים במה(אם זה בק"ש) כמו טל בן חיים ודמארי או אם זה שחקנים מליגות נמוכות שמקבלים צ'אנס בקבוצות שהם לא היו מקבלים בהם צ'אנס בעבר כמו אחמד סבע.

בקיצור הסיבוב הזה לדעתי הראה את הצד הטוב של הגדלת הליגה,בנוסף לא לשכוח יש לנו ליגה מותחת עד עכשיו.