איך התחלתם לאהוד את הקבוצה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏6/10/05.

1. אלסנדרו דל פיירו Member

את בני יהודה מגיל קטן אני אוהד בערך כיתה ב'-ג'...
    טוב ככה זה שיש קבוצת כדורגל בשכונה שהיא עצמה שכונה..
    זה התחיל מדוד שלי ששיגע אותי ולקח אותי שהייתי קטן למשחקים (כיום אני לא צריך אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    ועד היום שאני מטלהב כמו ילד קטן אבל הפעם עם יותר שכל..
    בעיקר מה שאני זוכר משאני ילד הכי הכי זה את ה- 1-5 על צפרירים חולון בשכונת התקווה אצטדיון מפוצץ של 6 וחצי אלף רק צבועים בכתום ועידוד חבל על הזמן הרגשתי פעם ראשונה מה זה עידוד ומה זה לקחת ללב. ומאז אחרי ששיגעו אותי פשוט מאוד נכנסתי לטראנס הזה שקוראים לו ''בני יהודה''
    משאני קטן אני זוכר את עצמי נדחף בתור כדי להכנס ליציע של השרופים כדי ליהיות אחד מהמשוגעים של פעם. וזה נשאר ככה עד היום.
    היום כבר לא מה שהיה פעם היום קצת יותר מרוחקים בגלל כמה סיבות כבר אין הרבה משחקים ללכת בגלל השבתות שאני בצבא או חוזר עייף, בלומפילד (אני לא יודע אם להצדיע לחזי מגן על זה שיש לו את הביצים לעשות את זה למרות שאולי זה קידם את בני יהודה. או פשוט לבכות על השטות שהו עשה.)
    לא חשוב איפה ניהיה אין כמו השכונה לפי דעתי ותמיד בני יהודה ישארו שכונה לפי דעתי. אף אחד לא הצליח מצליח ויצליח להדיח את המילה שכונה מבני יהודה לפינה. וזהו האוהדים של בני יהוה כבר א מה שהיו פעם כבר אין את כל הערצה לבני יהודה כמו פעם מבחינת כמות האוהדים כולם נעלמו עם השנים וחבל.

כיום אין כבר את השכונה ואת אין הנשמה כמעט בקבוצה כמו פעם
    היום רוב השחקנים וגם בקבוצות אחרות לא מעניין אותם הסמל,המועדון ועבר הם באים פשוט להרוויח את לחמם.
    אם תשוו את התקופה של שנת 90-95 נגיד לצורך השוואה לשנים האחרונים רק!
    תראו שאולי הכדורגל התקדם אבל האהבה למועדון כלפיי השחקנים רק התרחקה לפי דעתי.

את יובנטוס אני אוהד בעיקר בגלל דל פיירו אז שהייתי די צעיר אולי גיל 13-14 ראיתי ושמעתי את השם דל פיירו ומייד התאהבתי בשחקן ומאז עקבתי בעיקר אחריו אבל עם השנים זה השתנה וזה נהפך ליובנטוס בכלל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

מקווה שלא נרדמתם . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

את מכבי ת"א אני אוהד מאז שאני זוכר את עצמי כאוהד כדורגל (שזה בערך מ-94)
    אייאקס זה קצת שונה... בערך מעונת 94/95 התחלתי להתעניין באייאקס, בהתחלה בגלל גביע האלופות שהם לקחו באותה עונה (טוב תאשימו אותי בזה שהייתי אוהד הצלחות לזמן קצר...), הקבוצה המשיכה להלהיב אותי בעונות לאחר מכן, ואז זאת כבר הייתה אהדה אמיתית.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה?
    קיקו.

4. השחקן ה-13 Member

בשנת 93-94 שחיפה לקחת אליפות אז ידעתי שזאת הקבוצה שאני הכי שונא ביקום[חוץ ממשחקים שלה באירופה] ומכבי לקחת תגביע באותה עונה 2-0 מול הפועל
    חיפשתי קבוצה אחרת רק לא חיפה[לא סובל ירוק+כסף+מזל] ומכבי היתה שם...

באירופה אני אוהד יובה אבל גם לא בוכה ממשחקים שלהם סהכ חובב יובה ואיאקס עקב אהדתם ליהודים...וכמובן אוהד את כל הקבוצות בהם יש ישראלים[בולטון/ווסטהאם/סביספור ושות..]

אל אל ישראל

5. Guns n' Roses Member

לא מבין את אלה שאוהדים קבוצה כלשהי רק בגלל שמשחק שם שחקן ישראלי
    so what?

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן דוד שלי גר בלונדון, אוהד טוטנהאם ולקח אותי למשחק. היתר היסטוריה.

7. אלסנדרו דל פיירו Member

יובה חובבת יהודים? מאין לך?
    אייקס כן אני ידוע וזה ברור כי כל משחק יש דגל של ישראל ביציע ומלא יהודים אוהדים אותה (יענטו אלה שגרים בהולנד) על יובה לא ידוע לי בכלל שום דבר בנוגע להם וליהודים..

הכי אוהדים יהודים הם נאציו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx לא.?

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

So יש שידור ב-TV קמעט כל שבוע, אז מתמכרים. במיוחד כשזה משהו שווה, כמו סלטה של רביבו.

9. Gerrard Member

אני התחלתי לאהוד את ליברפול בשנת 85' בגלל...... הגמר הארור ההוא בהייזל.
    נשמע מוזר? ללא שמץ של ספק

כל אחד והסטיות שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

10. השחקן ה-13 Member

שכחתי לעשות 'פסיק' בין יובה לאיאקס
    יובה אנ י אוהד סתם כי אוהב תקבוצה...אין קשר ליהודים...
    ובשבילי הצלחת ישראלי באירופה בקבוצה שלו שווה כל דבר....

בקיצור אני אוהד גדול של הכדורגל/ספורט הישראלי וזה מה שהכי מעניין אותי

11. אני אוהב אותך בית"ר! Member

האהדה שלי לבית"ר היא מסורת משפחתית...
    אני אהדתי את בית"ר מגיל 3, אבל כשהתחלתי יותר להתעניין בכדורגל, גיליתי קבוצות ממש סימפטיות כמו מכבי פ"ת, הפועל כפ"ס והכח ר"ג...
    אבל כמו שאומרים-"אוהד אמיתי לא מחליף קבוצה אהודה"
    ואם כל הכבוד לאהדה שלי, בית"ר היא הרבה רמות מעל כל הקבוצות!

12. Bensh Member

השלושער של ריבאלדו מול ולנסיה הימם אותי. עד היום אני מחשיב את המספרת ההיא לשער היפה ביותר שראיתי.

13. diego18 Member

boca juniors campeon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx
    public.fotki.com/diego18

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעו התמכרתי לסנטנדר שנה שעברה
    יכלתי להקריא לך את ההרכב שלהם כמה גולים הם שמו
    מה שהכי מצחיק אצלהם שכל שבוע זה היה נראה שיש להם שחקן חדש במועדון כי הם משתפים הרבה שחקנים

חוץ מזה אם אתה לא אוהד אף קבוצה בליגה מסוימת ובא ישראלי לליגה אז אתה רוצה שהוא יצליח
    עוקב אחריו ותוך כדי מן הסתם כבר מתחיל לאהוב את הקבוצה שלו..
    ככה קרא לי עם ברקו-ביץ' וסלטיק בסקוטלנד

את שטוטגארט מגרמניה אני אוהב בגלל פיפ"א 96
    חיפשתי קבוצה לשחק איתה
    ועשיתי סימיוליט לליגה הגרמנית כדי לראות מי הקבוצה הכי גרועה
    שטוטגארט הייתה אחרונה אז לקחתי אותה,כמובן שזה נגמר באליפות ובאהבה אינסופית לדונגה
    האגדי...

15. דוקטור Member

האהדה שלי למכבי תל אביב התחילה בעונת 94/93. צפיתי במחזור הראשון בטלוויזיה במשחק שהפגיש את בית"ר נגד מכבי חיפה והיה משחק הליגה הראשון אותו ראיתי בחיי . למרות שהזדהתי במהלך המשחק עם הירושלמים בא אבא שלי ואמר לי שאצלנו במשפחה אוהדים את מכבי ת"א.
    רציתי לראות משחק של מכבי ולא יצא (לא שידרו או אלוהים יודע מה). יום אחד אבא אמר "בוא תראה מכבי"!. באותו משחק חטפנו את החמישיה מחיפה והשאר היסטוריה.

האהדה שלי לארסנל התחילה מתוך שנאה למנצ'סטר יונייטד ולשחצנות של פרגי בעונת 98. למי ששכח, היונייטד, שהיו האלופים בעונה הקודמת הוליכו את הליגה בביטחה והשחצנות של אוהדיה (בגיבוי שדרני ספורט 5) שברה שיאים. אי אז, הגיחה קבוצת זקנים שבכל מקום נטען שזמנם בכדורגל עבר ולקחה את הדאבל האנגלי תוך הצגת כדורגל מהפנט. שני השחקנים הנערצים עליי בארסנל ההיא - ברגקאמפ ואוברמארס גרמו לי גם לאהוד את נבחרת הולנד במונדיאל של אותה שנה ומאז - בכל טורניר עולמי גדול.