אין הפתעות גם בתחום הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏13/5/03.

1. Julian Joachim Member

מוייס מנג'ר השנה, ומגיע לו. פאגי מנג'ר העשור, והאמת - מגיע לו.

אך, רציתי להעלות נקודה. ונגר הביא שיטה חדשה לאנגליה. מין טוטאל פוטבול בגירסא מצומצמת. כל שחקן יכול לכבוש, כולם נותנים הגנה מצויינת, מצא שחקנים מכל מיני מקומות בעולם והחייה אותם בארסנל... באמת - כל הכבוד. באיזשהו מקום חסר לי איזה אזכור לפועלו, אבל אולי פספסתי?

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרת, שתי הבחירות מוצדקות ביותר. קשה לי לראות מישהו אחר שמגיע לרמה של סר לוזר, למרות הלוזריות...http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx מויס לקח השנה הימור גדול כשהעלה את רוני מהנוער בגיל 16, ופגע בול. חוץ מזה הוא גיבש את החבורה המופרעת של קווין קמפבל ודייויד אנסוורת', ומגיע לו על זה צל"ש...

ארסן ונגר באמת שינה הרבה בכדורגל האנגלי. ניתן בהחלט לזקוף לזכותו את השינוי מהכדורגל האנגלי המשעמם והקשה לכדורגל המודרני והיפהפה, זה שארסנל שיחקה במרבית העונה (וגם סיימה איתו...). אך עדיין שרשרת התארים המרשימה ביותר של פאגי מזכה אותו בצדק בתואר...

3. ofer16 Member

מוצדק, למרות שעם הסגל שהיה לפרגוסון בשנות ה90 גם אני הייתי לוקח אליפות. בטלפון.

מויס הוא מנג'ר השנה, וגם זה מוצדק. מי היה מאמין שקבוצה שבה "שיחק" עידן טל תתמודד על מקום בליגת האלופות... והכל בזכותו, ובזכות רוני.

אולי ניתן לונגר את המקום השני, כמו לארסנל שלו.

4. Asaf Member

{אני יודה לך אם תכוון את הפיפול לעיניין מעיניינו, אחרת אני לא רואה תכלית}

תראה חמוד...
    ליבי ליבי עם ונגר (בהשאלה מאימרתו של אוחנה "ליבי ליבי עם לחמן" רגעים ספורים אחרי העליה לליגת-העל) אך האם מנג'ר כה מתנשא , סרקסטי שגייר את קבוצתו בצורה בוטה זכאי לחמלתך..
    לרניירי יש שמחת חיים איטלקית אופיינית, לפרגסון יש פולקלור..

5. Fernando Cavenaghi Member

אסף, לא הבנתי (מפתיע לא?)

וכמו שאליהו עופר אמר על סכנין:"מול סכנין אין טקטיקה, אין שמקטיקה, אין מאמן. בהתקפה שלנו כולם לעלות, בהתקפה שלהם כולם לרדת. אני בכלל הולך לדוג דגים עם הנכד שלי".

זה היה העשור האחרון של פרגי, הוא בכלל הלך לדוג עם הסוס שלו. ועדיין מגיע לו.

6. KirkH Member

המקום השני מגיע לגורדון סטראכן. בפער ניכר משאר המתמודדים. הוא כמעט ולא חיזק את הסגל של סוטו לעומת זה שבקושי שרד עונה שעברה בפרמיירליג - ובכל זאת הוכיח שאפשר לעשות הרבה עם תקציב קטן.

7. Julian Joachim Member

זו בכלל הייתה העונה של הקבוצות הקטנות...

צ'רלטון, אברטון, סוטון ובורו... קבוצות לא מצליחות כעיקרון ועם נקודת התחלה רעה, מגיעות למקומות יפים מאוד בטבלה, ובנוסף אחת מהם מגיעה לגמר גביע. בהחלט שנה מעניינת.