אין חדש תחת השמש - ליון אלופה בפעם החמישית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏29/7/05.

1. cazzo Il Capocuoco

סוף סוף פ.ס.ז. פותחת את העונה בניצחון,ככה היא לא תמשיך לראות את הליגה מאמצע הטבלה...

אגב,ראן כבר הייתה השנה תגלית העונה,אז אין סיכוי שהשנה הזאת שמתחילה,ראן תהיה תגלית העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל פעם מחדש יש לי תקוות שהעונה מארסיי תעשה את זה, אז זהו שכל פעם הם מאכזבים אותי מחדש, הפסידו בבית לבורדו 2-0 פשוט מגעילים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמוני כמוך, מארסיי תמיד המועדפת עליי בצרפת, כנראה שזה משהו אופייני לי לבחור קבוצות עם שם גדול אבל מעט הישגים בהווה.

שאלה קצת לא קשורה למה שהולך על המגרש עצמו, ידוע שבצרפת יש הרבה קבוצות אוהדים קיצוניות, פאשיסטיות וכד', יש בליגה הבכירה איזה אוהדים שדווקא יותר מזוהים עם השמאל, או אפילו עם יהודים?

4. Brook Member

סיקור מעניין מאוד
    ליון תיקח לדעתי השנה את האליפות, הם עדיין יותר חזקים מהקבוצות האחרות שמתמודדות איתם על האליפות

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר ב22:00 ליון נגד לאנס (שידור ישיר אצלי חה חה), נראה מה הם שווים, והאם ג'ון קארו סוף סוף מצא ליגה בה הוא לא מחמיץ מחצי מטר (חוץ מנורבגיה נו)

6. cazzo Il Capocuoco

אל תזלזל,דווקא ראיתי את אוקזר נגד ליון בערוץ הצרפתי,משחק הסופרקאפ והוא לא רע - הבקיע שלישיה!

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כן, סופר קאפ, אני מחכה למבחן האמיתי

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור ראשון דל שערים בשאמפיונה. להוציא את ה-4:1 של פאריז שלשום על מץ, סך הכל בכל שמונת משחקי המחזור הראשון הובקעו אתמול תשעה שערים בלבד. היום ליון תיכנס למעגל המשחקים בשעה 18:00 שידור ישיר בספורט 5.

מארסיי בורדו 2:0

אין חדש תחת השמש, או יותר נכון בוולודרום. כגודל הציפיות, כך גודל האכזבות ממארסיי בפתיחת העונה. אם הופתענו לשם שינוי מהפתיחה הרעננה של פאריז, אז אף אחד לא אופתע כשמארסיי הפסידה שוב במחזור הפתיחה. ג'וליאן פובר העלה את בורדו ליתרון כבר אחרי 16 דקות במשחק שנשלפו בו לא פחות משבעה צהובים לשתי הקבוצות. בדקה ה-40 מארסיי איבדה את הקפטן שלה, פרדריק דהו ובדקה ה-86 חתם את התוצאה פייר דוקאס.

http://www.sport5.co.il/_uploads/imagesgallery/3870bordo_celebrate.Xxx
    שחקני בורדו, חוגגים ניצחון.

ליל - רן 0:1

ליל, שסיימה בעונה שעברה במקום השני, ותשחק העונה בליגת האלופות, ניצחה בבית את הפתעת העונה רן 0:1. את השער למקומיים כבש ז'אן מאקון בדקה ה-38. רן עם אלכסנדר פריי וואדאילטון לא הצליחה לכבוש את שער היריבה ולצאת עם נקודה מליל.

נאנסי - מונאקו 1:0

מונאקו, הקבוצה מהנסיכות, שהיתה סגנית אלופת אירופה לפני שנתיים, יצאה למשחק חוץ מול העולה החדשה נאנסי. שער הניצחון של מונאקו הובקע בדקה ה-69 על ידי אוליביה קאפו. מן העבר השני התרומה של המארחים שחזר לליגה הראשונה השנה היתה הרחקתם של אל קרופי בדקה ה-75 ושל מיכאל קרטיין בדקה ה-90. ניצחון ראשון העונה לדשאן ומונאקו.

נאנט - לאנס 0:2

נאנט פתחה את העונה מצויין בבית מול לאנס. איצטדיון הבוז'ואר ראה פתיחה מהממת של המארחים שחיסלה את לאנס ונתנה לנאנט ניצחון ראשון בעונת 2005/6, האם זה מסמן לבאות? עוד נדע. כבר אחרי 4 דקות ז'יל יאפי יאפו מחוף השנהב כבש את הראשון עבור המארחים, שהיממו את האורחים שלא הספיקו להתאושש מהמכה וספגו נוק-אאוט שתי דקות אח"כ אחרי שלואיג'י גלומברד קבע את התוצאה הסופית, 0:2 לנאנט.

ניס - טרואה 1:1

עוד מפגש מסקרן התרחש בדרום שם אירחה ניס את טרואה העולה החדשה. מאראמה ואיורה העלה את ניס ליתרון כבר אחרי חצי שעה של משחק, אולם העולה החדשה חזרה למשחק בדקה ה-51 בזכות שער של סבסטיאן דאלה. בדקה ה-78 טרואה נשארה ב-10 שחקנים אחרי שקארל טורן הורחק בכרטיס צהוב שני (נכון שזה תמיד קורה לקטנות שעולות ליגה במחזור ראשון?). אולם טרואה הצליחה לעמוד בלחץ של הדקות האחרונות ושמרה על התיקו ונקודה יקרה עבורה שבלי צל של ספק יהיו חשובים בשבילה בסוף הדרך.

סושו - טולוז 1:0

התוצאה המפתיעה של המחזור הראשון בשאמפיונה התרחשה בסושו. הקבוצה שהתהדרה במגרש הביתי המובהק שלה, נחלה הפסד ראשון כבר המחזור הראשון במגרש הביתי שלה. את השער היחיד במשחק כבש מי אם לא סאנטוס, הברזילאי שהתאזרח בטוניס, ועזר לה לזכות באליפות אפריקה, כבר בדקה ה-16. וזה אותו סאנטוס שבשנתיים האחרונות היה כוכב באותה סושו, אכן אין ספק שהיה לו קשה לשחק נגד קבוצתו לשעבר וחבריו לשעבר אבל כדורגל זה כדורגל וטולוז וסאנטוס יוצאים עם הנקודות.

סנט אטיין - אז'קסיו 0:0

שטרסבורג - אוקזר 0:0

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/05
  9. תונל Member

מישהו יודע מה נסגר עם 5+?
    שבוע שעבר היה פרומו לליון - לה-מאן היום ב19:00, ועכשיו אין זכר לשידור הזה בשום-מקום.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב-7...

11. נדב מיכאלי Member

אין שידור באף ערוץ.
    פרסומת שיקרית?

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוצה הסיארה לאוני של מונאקו, מוחמד קאלון, הושאל לעונה אחת לקבוצת אל-איתיהד הסעודית. זה לא שבמונאקו לא היו מרוצים מהחלוץ בן ה-25, הקבוצה מהנסיכות פשוט לא יכלה לעמוד בדרכו של קאלון לקבל 6 מיליון דולר על העונה הזו. כרגע מדברים של על לואיס סאהה כתחליף.

13. נדב מיכאלי Member

טוב מה ניסגר עם השידורים?

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאק לא ייאומן!!! המשחק משודר פה עוד 50 דקות והייתי בטוח שזה ישיר, אני נכנס לי בכיף ללייבגיימס לבדוק משהו בליגה הרוסית, ומה אני רואה? את תוצאת הסיום המזורגגת!!! לא להאמין, הרסו לי את המשחק הראשון של העונה אררררר

15. נדב מיכאלי Member

יש שידור בכלל?היה שידור?