אין כל שבוע

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלסנדרו דל פיירו, ‏5/5/06.

1. Riki Member

ערן אני ממש לא באה לשפוט אותך, אני מבינה מאוד את הנקודה שלך שפחדת להסתבך או יותר גרוע, להיפגע. יש לי אח בגילך, אני עושה לו שטיפות שכאלה לפני כל יציאה תאמין לי.
    הבעיה שלי עם הדברים האחרים שאמרת. אני בחורה ואני יוצאת לבלות עם חברים שלי בסופי שבוע במועדונים, זה אומר משהו עליי מלבד הרצון להנות ? זה אומר שאני מחפשת שיסממו אותי או שמישהו יעז לעשות לי משהו נורא שכזה ?
    מה שהיא עושה בחיים הפרטיים שלה, ממש לא אומר שבגלל זה זה בסדר שהיא תאנס ''כי מגיע לה, כי היא שרמוטה''.
    כל בחורה ולא משנה עם כמה גברים היא שוכבת (הכול תחת הסכמה, פה ההבדל) צריך להגן עליה במצב שחולי נפש מסממים אותה ורוצים לעשות אונס קבוצתי.
    אל תקפוץ עם סכין ותשחק אותה הנסיך על הסוס הלבן, יש תמיד אלטרנטיבה אחרת כמו שגיא אמר.
    תאר לך את אחותך במועדון ומישהו שם לה משהו במשקה, ואחרי רבע שעה חבורת סוטים מנסים לאנוס אותה ואף אחד לא מתערב. זה נראה לך הגיוני ? אף בחורה ולא משנה עם היא מפלרטטת או טיזרית לא רוצה שיאנסו אותה, אז אל תגיד שהיא דורשת.
    אגב יפה שאתה שומר על אחותך ככה, אבל יגיע גיל שהיא תתחיל לצאת ואז תבין כמה חשוב שלאנשים יהיה טיפה יותר אכפת.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, אני אציין שגם אני לקחתי בקלות ראש את המונח "אונס", עד שגיליתי שמישהי שאני מכיר נאנסה והבנתי איזו טראומה נוראית זו. אני לא חושב שזה כמו שיש שאומרים שזה יותר גרוע ממוות, אבל זו צלקת שקמים איתה כל בוקר, וזה חתיכת נטל.