אינטר מצטרפת לשמינייה האחרונה אחרי 1-0 על אייקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏5/3/06.

1. SeRgInHo Member

מיכאל, כרגיל אתה עושה עבודת קודש, כל הכבוד לא יספיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

מה אכפת לכם מתי המשחק של אינטר- אייאקס, הרי אנחנו מרוויחים עוד שידור אז מה אכפת לנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. EL Capitan Member

בוריס, לזה בדיוק התכוונתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

3. city Member

ואן בומל חייב לשחק במשחק כזה, אני לא מאמין שרייקארד מתלבט בכלל.
    אגב, אולגר צפוי לפתוח כמגן ימני? כי אם כן הוא יצטרך עזרה מול רובן / דאף, אחד הקשרים האחוריים יאלץ לעזור לו ובשביל זה צריך שחקן עם הבנת משחק, כמו ואן בומל.

4. הרצליה Member

הרבה מאוד משלחות יוצאות בשבוע הזה, יש כאלה שנסעו אתמול,אנחנו נוסעים היום ויש כאלה שגם נוסעים מחר.
    ויום המשחק של אייאקס הוא היום האחרון שלנו בפולין.

אה שכחתי, כל הכבוד על ההשקעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. מכבי מגדל העמק Member

שאפו על ההשקעה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

בארסה עוברת את צלסי לצערי, המשחק המסקרן ביותר כמובן הוא בין ארסנל לריאל. שבו באמת הכול פתוח, אבל ארסנל מגיעים עם יתרון של שער וביתיות.

6. Spanish Weapon Member

וואי איזו התרגשות , כמה חיכיתי לרגע שאולי באופן רשמי ננקום בצ'לסי ובחמוריניו.
    זה רגע האמת של השחקנים, זה יותר מלנצח את ריאל בברנבאו , זה יותר מלקחת אליפות - לנצח את צ'לסי.
    נ-ק-מ-ה

שאפו על ההשקעה המדהימה מיכאל ,אתה כל פעם מפתיע אותי מחדש , באמת.
    =]

7. Jose Mourinho Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אהבתי....

לגבי המשחק של אינטר, זה זמן הקאמבק של אדריאנו, מול הקהל הביתי בפעם הראשונה העונה בצ'מפיונס, זה הזמן... בדיוק כמו בעונה שעברה בגומלין מול פורטו...

8. Barcik Member

כלל לא בטוח. אמנם על הנייר יש לו הכי הרבה להציע, אבל הוא גם נמצא בכושר הרע ביותר מבין כל הקשרים של בארסה.

אולגר יפתח, כן.

מסי - אטו - רוני
    דקו - אדמילסון - מוטה/MVB/אינייסטה
    אולגר - מארקז - פויול - ג'יו
    ואלדז

9. cazzo Il Capocuoco

חוץ מהמשחקים המעניינים מחר,כולל גם זה שיהיה במאדריגל,מול ריינג'רס {ישודר בערוץ 130 למי שיש מת"ב}.אני ידפדף....

אבל ליום רביעי אני מחכה הכי הרבה,ומצפה למשחק קשה וחזק מול באיירן הרעבה שחטפה מכה מהמבורג,וגם השחקנים הגרמנים שהפסידו בפירנצה לנבחרת של מרצ'לו ליפי,רוצים נקמה.הדבר שאני הכי מודאג ממנו הוא הקישור של מילאן.גם אם דידה לא ישחק,אז קאלאץ' שמציג יכולת לא רעה.גם אם ההגנה לא במלואה,וחסרה את מאלדיני שהיה עוזר בהמון החיסרון הוא ענקי בנוגע לגאטוזו,זה הדבר שממנו אני מוטרד.הפיתרון שלי {אבל אני בטוח שאנצ'לוטי לא יעשה אותו} הוא להכניס במקום גאטוזו את יאנקולבסקי שיפתח במשחק,ואז סיידורף יוכל לשחק בנוחות בצד ימין של הקישור.אשמח גם אם פיפו יפתח,הרי שבצ'נקו סובל מדלקת גידים,למרות שזה אמור להפריע במיוחד.

10. Raulito Madridista

אני חושב שצפויים לנו משחקים טובים מאוד לפחות כמו לפני שבועיים.

אני אגיב בקשר למשחקים של יום שלישי, ומחר או מחרתיים אגיב למשחקים של יום רביעי.

המשחק הגדול שמדברים עליו הוא ברצלונה נגד צ'לסי, אבל לדעתי הוא כבר הוכרע. אני לא רואה את צ'לסי שומרת על רשת נקייה בקאמפ נואו, 1-0 לא יספיק לה, ואני לא רואה אותה משחקת התקפי. שער מוקדם שלה יוכל לעשות את העבודה. ברצלונה תבוא לשחק התקפי ולכבוש שער שיחייב את צ'לסי לכבוש שלושה על מנת לעלות. יותר טוב לצ'לסי שדל-הורנו הבדיחה לא משחק. אם פראנק לאמפרד לא יישחק הסיכויים של צ'לסי שגם ככה נמוכים לעשות משהו, יירדו כמעט לאפס. לדעתי מוריניו חייב לשנות שיטה, לפתוח עם קרספו ודרוגבה, להבקיע שני שערים ואז להקשות על מרכז המגרש. למה דמיאן דאף לא שיחק במשחק הראשון?? אריאן רובן ושון רייט פיליפס באגפים זה נראה טוב, כאשר ג'ו קול נכנס במחצית. מסי יבוא לפי ההצהרות שלו עם מלוא המוטיבציה, אני לא רואה איך עוצרים אותו בצ'לסי.
    אבל, אם יש סיבה אחת לברצלונה לדאוג זה... היכולת החלשה במצבים נייחים נגד דפור וההגנה.

למה ברצלונה: בגלל הכדורגל היפה, הנקמה, רונאלדיניו, מסי ......
    למה צ'לסי: בגלל הגאונות של מוריניו, בגלל שהפעם זה 11 על 11, ובגלל שאני אוהד ריאל!

אני מקווה מאוד שהכדורגל היפה של ורדר ברמן ייגבור על יובנטוס, למרות שלדעתי האיטלקים יעלו. ברמן היו צריכים לנצח בהפרש גדול בגרמניה, של שני שערים לפחות, יובנטוס פשוט לא הגיע למשחק הזה, אבל לברמן לא היה מזל, ועם כל הכבוד על הקאמבק המרשים מפיגור של 2-1, זה לא יספיק לה. יובנטוס לא רוצה לסיים את דרכה בשמינית הגמר, את הגול שלה הם יצליחו לתת, השאלה מה יהיה עם ברמן. אני לא רואה עוד משחק חלש של יובה באופק כמו בגרמניה. קלאסניץ חייב להיות במיטבו ולנצל את המצבים שיהיה לו, אבל לא יהיו לו הרבה.
    זמברוטה יחמיץ את המשחק? מצויין עבור ברמן אם זה נכון, שיילכו מהאגף שלו.
    בכל מקרה, מה שאמרתי כבר:: לדעתי יובנטוס עולים.

למה יובנטוס: מזה 1-0 בשבילהם? הם עשו את זה כלכך הרבה פעמים העונה....
    למה ברמן: בשבילנו.כי הכדורגל היפה יינצח. כי גרמניה תנקום באיטליה על התבוסה במשחקי הנבחרות.

אינטר שהשיגה 1-1 מרומא גמרה את העונה למעשה אם היא לא מנצחת מחר. אינטר קבוצה שמסוגלת להכל במשחק אחד. הגיע הזמן שאדריאנו יחזור להבקיע שכחתי מתי הוא עשה זאת לאחרונה. אייקס עם כל הכבוד במרחק של איזה 15 נקודות מהראשונה איינדהובן ולמרות השישיות שלה לאחרונה, כולם יודעים שהם חכמים על חלשים. מנצ'יני חייב לפתוח עם פיגו ולא לעשות טעות, קילי גונזאלס סוס מת.

למה אינטר: כי בשביל להשוות בדקה ה-90 לרומא צריך איזשהו ווונריות לא?
    למה אייקס: כי זאת אינטר היריבה, ומנצ'יני.

ויאריאל תעשה הסטורייה עבור המועדון ותעפיל לרבע הגמר, לאחר הגרלה קלה. היא הצליחה להוציא תיקו בחוץ וזהו תוצאה מצויינת. בבית עם כל הקהל התומך ובעיקר עם ריקלמה שהצטיין נגד אלאבס, היא תעשה את זה ותנצח לדעתי.

למה ויאריאל: בגלל הקהל התומך וריקלמה.
    למה ריינג'רס: כי..לא תמיד הפייבוריט מנצח.

11. SeRgInHo Member

אני כבר סופר את הדקות למפגש הגדול באירופה...יש לי הרגשה שזה יהיה משהו מדהים..פעם ראשונה בעידן מוריניו צ'לסי מגיעה בסיטואציה הזאת ואם מוריניו ידע לצאת גם ממנה אז כבר לא יהיו לי מילים..
    רק שיתחיל כבר, רק שיתחיל :aa1:

12. SeRgInHo Member

אגב מישהו מתכוון לשים בווינר ששער הראשון במשחק יהיה עצמי?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס-ברמן:

(המשחק בו אני אצפה)

ליובנטוס קרתה תעונה במשחק הראשון, אין דרך טובה יותר להסביר את ההפסד בדקות האחרונות של הגברת הזקנה לקבוצה הסימפטית של שאף. אבל מול יובנטוס, ברמן היא באמת שלא יותר מקבוצה סימפטית. אם זאת היא הקבוצה המתאימה ביותר להיכנס לנעלי הסינדרלה של שמינית הגמר. יובנטוס תגיע בהרכב הכי חזק של העונה, שזה אומר ללא זבינה שכמעט ולא לקח חלק בקמפיין של יובנטוס העונה. יובנטוס תשחק מבוקר, לא תחזור על הטעויות מהמשחק הקודם ותנסה ע"י הטקטיקה הידוע שלה, של פיטוי היריב לעקוץ את הגרמנים. ברמן היא לא בדיוק הקבוצה שלא תתפטה. כאשר יובנטוס יתנו לה לתקוף ויתנו לה הרגשה שזה אפשרי ברמן תשלח שחקנים קדימה ובדיוק אז יובנטוס תיקח את היוזמה. גם ברמן תגיע בהרכב החזק שלה, שזה כולל את טים ויזה בשער. המשחק הזה יכול להפוך למעוד מותח, אם יובנטוס לא תצליח לכבוד
    או יותר גרוע מזה תספוג, ועם זאת המשחק גם יכול להפוך למשעמם, בדיוק כמו שהגברת הזקנה תרצה, לכבוש שני שערים מהירים.

עצה לקאפלו: זה אומנם ישמע מוזר מפי, אבל דווקא למשחק הזה הייתי ממליץ לדון פאביו להשאיר את דל פיירו על הספסל. ולא זה לא משום שאני לא מעריך את דל פיירו, להפך. תארו לכם מצב של 0:0 דקה 70. דל פיירו לא ביום הכי טוב, על הספסל של יובנטוס יש את איברהימוץ', זלאטאן הוא ממש לא השחקן שעל השערים שלו יובנטוס תוכל לבסס את הסיכוי היחיד שלה להצלת העונה האירופית. כמה מוכשר שהוא לא יהיה, שערים זה הצד החלש שלו. לעומת זאת אותו מצב של 0:0 בדקה ה-70, איברהימוביץ' יוצא ונכנס דל פיירו, חוזר לאוהדים ולקבוצה החיוך לפנים. דל פיירו הוא קפטן, הוא מנהיג, הוא דמות והוא סקורר. לא רק היכולת האישית שלו תמשוך את הקבוצה קדימה, אלא גם כל הקבוצה תקבל דחיפה וגם האוהדים. נקודה למחשבה.

ברצלונה - צ'לסי:

קודם כל לדעתי צ'לסי מסוגלת לעשות את זה. ברצלונה קבוצה נהדרת, אבל יש לה גם נקודות תורפה. אני בטוח שמוריניו הוא האיש הנכון כדי ללמות מהמשחקים של ברסה נגד אתלטיקו, ולנסיה, ועוד כדי לדעת היכן אפשר, ואכן אפשר לעקוץ את הקטלונים. מנגד, ברצלונה היא קבוצה שמשחקת כדרוגל שותף, מהיר ומדוייק, ואם תכנס למשחק בצורה טובה היא תוכל להפוך את המשחק הזה למטרה קלה. לפני שבועיים היא נכנסה למשחק עם האדום של דל הורנו, השבוע זה יכול להיות מתרגיל של רונאלדיניו.
    צ'לסי חייבת לפתוח את המשחק בהמון ריכוז ללא טעויות, בלחץ ובאגרסיביות, על מנת להוציא מברצלונה את העוקץ, לתת להם הרגשה של יום רע ועל ידי ניצול נקודות התורפה של ברסה בהגנה, לכבוש ולתת לעצמה סיכוי טוב יותר.

ויאראל - רנג'רס:

לא ארחיב על המשחק הזה, כבר אמרתי עליו מספיק לפני המשחק הראשון, אני רק אזכיר שלדעתי ויאראל כבר בשלב הבא. ובבית נגד רנג'רס, כמעט ולא קיים סיכוי שהמצה ישתנה.

14. thomas_f Member

בקשר לויאראל אתה צודק ב100% לרנג'רס אין סיכוי לנצח את ויאראל.
    בידיוק כמו שצ'לסי לא תנצח את בארסה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/06
  15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלמתי היום שאני מנסה להתחמק מהתוצאה בכל כוח (אני מקליט ורואה אחרי זה) ובכל זאת מגלה שצ'לסי עלו לרבע. אני כזה מושפע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מזמן כבר לא התרגשתי ככה ממשחק שלא היה לי אינטרס בו, ראינו קלאסיקה מתרחשת בשלב זה בעונה הקודמת, אנחנו בדרך לעוד אחת, איזה כיף שיש ליגת אלופות כל שנה.