אינטר 06/07 :: אלופים כבר במחזור ה33

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏17/7/06.

1. מיכל3 Member

שאלת ספאם, אבל בכל זאת..בתמונה העשירית שאורי העלה זה קרספו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונות באמת מרגשות, יותר מהאליפות עצמה זה בטוח. בכל אופן, אני אפתח רשמית את התדיינות העונה הבאה, שכל דבר פחות מאליפות בה תהיה כישלון לא קטן אלא אם באמת נצליח לעשות "פלאים" במועד ההעברות.

לצערי אני לא רואה שום מצב שניפטר ממאיקון וסטנקו, אז הכי חשוב מבחינתי זה להתרכז בהצערת הקישור. במצב אידאלי זאנטי יחזור לעמדה הישנה והטובה כמגן ימני ובכך ידיח את מאיקון למקום מעט יותר ראוי (אידאלית - ביציע של פלומיננסה) ואנחנו נתחזק בשני קיצוניים נורמלים סוף כל סוף. תהליך הצערה דומה בהגנה גם יתקבל בברכה, קורדובה מתחיל להראות סימני הזדקנות, מטראצי בעצמו כבר לא ילד, עוד בלם לרוטציה חיוני לדעתי. ואם יהיה איטלקי לשם שינוי - בכלל נהדר.

3. Chievo Member

תשובת ספאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx : מיכל, כמה הודעות למעלה בדיון זה ואת מקבלת את התשובה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/07
  4. Jose Mourinho Member

מיכאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

למה להיפטר ממאיקון אחרי העונה המצויינת הזאת שלו? ועוד שהוא רק בן 25!
    ולמרות שזאנטי עדיין מגן ימני יותר טוב ממאיקון, הקפיטאנו כבר לא ילד(בקרוב 34, איך שהזמן טס) והיה צורך להצעיר את העמדה הזאת. מה גם שאחרי עונה אדירה בקישור, זאנטי צריך להישאר שם גם בעונה הבאה.
    למה להיפטר מסטאנקוביץ' אחרי שסוף סוף חזר לאמצע וסוף סוף חזר להציג את היכולת המצויינת מימי לאציו והשנה הראשונה באינטר?
    ולמה להביא קיצוניים ששיטת ה4-3-1-2 עבדה כ"כ טוב העונה?

בהגנה אין צורך להביא בלם לדעתי, כמו שאמרתי פשוט צריך לקדם את בורדיסו וסמואל על חשבון קורדובה, לא מעבר לכך.

הרכש לעונה הבאה צריך להסתכם בלהביא חלוץ טוב אחד במקום אדריאנו ורקובה וקשר אול-אראונד במקום פיגו. אין צורך בשינויים מרחיקי לכת.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח..
    אדריאנו עשה רושם שהוא חוזר לעצמו העונה,אבל יש תחרות קשה מאוד על מקום בהרכב..
    אני דווקא חושב שהוא צריך להישאר,מה גם שלא ממש ברור מה יקרה עם רקובה וקרספו.
    אבל כמו שאמרת אינטר צריכה קשר במקום פיגו,יש מועמדים?

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאנו אמר אני 100% נשאר באינטר, ואפילו קרספו אמר שהוא 99% נשאר, לגבי המועמדים להחליף את פיגו יש הרבה כמו קווארזמה.....

7. FelaKaT Member

נכון שהוא מלך?

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלך??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx , לא נראה לי.

9. Jose Mourinho Member

אני דווקא לא ראיתי העונה באינטר ששחקן משחק רע והשאר נופלים יחד איתו. בעצם, מלבד אדריאנו בחצי הראשון של העונה וקורדובה רוב הזמן, פשוט לא היה שחקן באינטר ששיחק רע.
    במקרה של אדריאנו כל הקבוצה תמכה בו ועזרה לו עד שנשברה הבצורת ובמשחקים האחרונים של העונה הוא שוב חזר לסורו, הבעיה היא אצלו ולא בקבוצה. לגבי קורדובה, הוא השחקן האחרון שיפול בגלל תקופה לא טובה, לזכותו ייאמר שהוא סופר-חזק מבחינה מנטלית באופן כללי.
    ד"א ראינו בעונה שעברה ביובה איך השחקנים עזרו לזלאטן לחזור לעצמו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אינטר כבר בטופ, אולי זלאטן התכוון שהיא צריכה ללמוד כיצד להישאר בטופ.

כנראה שזה באמת כמו שויירה אמר, זלאטן אמר לצרפתי שדבריו לא פורשו כהלכה.

10. FelaKaT Member

ברור, אתה יודע הרי יודע יותר טוב מה הולך בחדרי חדרים מאיברהימוביץ'(וכאילו שרק הוא אמר דברים כאלה, ככה שקשה להאמין שהדברים שלו לא פורשו כהלכה, אני דווקא חושב שהוא התכוון למעבר אפשרי ליובה\מילאן)

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שאם הוא יעבור נאבד אחד השחקנים הכי חשובים בקבוצה, אבל אם הדברים פורשו נכון אז שילך איפה שהוא רוצה (מבחינתי כמובן) כי אני לא סובל שחקן בקבוצה שישבח את יובה......

12. Jose Mourinho Member

אני לא מנסה לדעת, אני מסתמך על מה שאני רואה על המגרש, ופשוט לא היה שחקן באינטר ששיחק רע העונה(מלבד השניים שציינתי וגם להם זה עבר), לא היה!

אם הוא אמר לויירה שדבריו לא פורשו כהלכה, למה שלא נאמין לו? כמה פעמים כבר התקשורת סילפה דברים?

נחכה ונראה. ויירה, מוראטי ומנצ'יני אמרו שהוא נשאר באינטר. אין סיבה שלא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/5/07
  13. Green4ever Member

שלום אני חדשה בAsoccer אני אוהדת באיטליה את אינטר.
    אני מקווה ששנה הבאה אפילו שיובה חוזרת לסריה A ניקח עוד אליפות ונגיע רחוק בליגת האלופות
    ושאיברהימוביץ יישאר אצלנו.

את ההודעה הזאת אפשר למחוק,בטעות שלחתי פעמיים

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  14. Green4ever Member

שלום אני חדשה בAsoccer אני אוהדת באיטליה את אינטר.
    אני מקווה ששנה הבאה אפילו שיובה חוזרת לסריה A ניקח עוד אליפות ונגיע רחוק בליגת האלופות
    ושאיברהימוביץ יישאר אצלנו.

נא למחוק את ההודעה למעלה,נשלח בטעות פעמיים

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  15. FelaKaT Member

לא הבנת:התכוונתי שהדברים לגבי מעבר אפשר ליובה\מילאן פורשו לא נכון.