אינטר 10/11:: יש מאמן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י עומר, ‏4/7/10.

1. Jose Mourinho Member

אם קרבאליו יגיע זה יהיה בתור פיתרון חלופי זמני עד שאינטר תראה מה קורה עם ההתאוששות של ראנוקיה. זה קצת מטריד שרביעיית הבלמים הבכירה תהיה בין הגילאים 32(לוסיו, סמואל וקרבאליו) ו34(קורדובה) - וזה בלי להזכיר את מטראצי שנשאר בסגל ויפתח את העונה בגיל 37. חבל שבאינטר לא בונים על קיבו בן ה29 כאופצייה במרכז ההגנה כי לפי דעתי הוא יכול להיות טוב יותר מסמואל בעמדה הזאת ולייצר צמד בלמים סופר-טכני עם לוסיו.

2. avdz7 Member

סמואל ולוסיו היו בעונה הזו צוות אדיר... אמנם "מבוגרים", אז למה להביא עוד אחד כזה? אם כבר רכש להגנה אז מישהו צעיר...

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצות האיטלקיות לאורך כל השנים ידעו להשתמש בשחקני ההגנה המבוגרים ולשמור אותם בשיא הרבה מעבר לגיל 30, אל תתנו לקאנאברו הליצן להטעות אתכם, ההגנה של מילאן שהיתה הרבה יותר מבוגרת מזו של אינטר, הגיעה פעמיים לגמר ליגת האלופות בואו נזכור. גם זו של יובה לא בדיוק היתה ילדים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: לפי הדיווחים, מסצ'ראנו מעדיף את אינטר על פני ברסה, ליברפול רוצה למכור אותו תמורת 30 יורו. קיים סיכוי שאינטר תשתמש במונטארי כדי להוריד את המחיר ל-23 מליון יורו.

:aa1: אתמול הטלגרף האנגלי טען שקרבאליו קרוב לסיכום באינטר, אך היום יש דיווחים באיטליה שסותרים את זה.

:aa1: ליצ'ה וסיינה מעוניינות בשירותיו של נלסון ריבאס.

5. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/11/futbol/futbol_internacional/calcio/1278841115_1.Xxx

חאבייר זאנטי התראיין לגאזטה דלה-ספורט ודיבר בקצרה על חילופי המאמנים באינטר ועל עתידו ברמה האישית. באוגוסט הוא יחגוג יום-הולדת 37, אבל זאנטי לא נח לרגע ומחשבות על פרישה ממש אין. "יש לנו 18 אליפיות ואני רוצה להשיג לפחות עוד שתיים עד שאפרוש, כדי שלאינטר יהיה כוכב נוסף על החולצה", הצהיר הקפטן. זאנטי דיבר על המוטיבצייה שלא נגמרת - "אני רעב, מאוד רעב. אני רוצה להמשיך ולכתוב את ההיסטוריה של אינטר". לזאנטי יש רק מילים טובות על מוריניו - "לא ישכחו לעולם את מה שעשה בקבוצה. הוא נתן לנו הרבה ביטחון והקנה לנו תרבות אותנטית של עבודה". לסיום התייחס זאנטי למאמן הנכנס, רפא בניטס - "מגיע עכשיו עוד מאמן שיתן לנו מנטאליות של אלופים, או יותר נכון ישמר אותה. לבניטס יש כריזמה ואנחנו מאוד שמחים שהוא מצטרף לאינטר".

6. 亚历山大帕托 Member

הפסקתי לקרוא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. yonmu Member

לבניטז יש מנטליות של אלופים? איך בדיוק?!

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה רצית שהוא יגיד? את האמת? אלה בסך הכל דברי חנופה בשקל תשעים למאמן החדש.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שבניטז יצליח להרוס את אינטר. ברגע שיש לו שחקנים איכותיים באמת הוא מצליח להוציא מהם את המיטב. פשוט אסור לתת לו לקנות על דעת עצמו, מעבר לכך הוא מאמן מצוין.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

במסיבת העיתונאים שלו אתמול, הוא הדגיש שהתפקיד שלו באינטר הוא מאמן ולא מנג'ר בניגוד למה שהיה באנגליה, הוא גם אמר שהתפקיד שלו זה לאמן את השחקנים ולנהל את המשחקים ולא מעבר לזה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אומר שבראנקה ומוראטי יוכלו לתת וטו על השחקנים שהמאמן ירצה ועל הסכומים שהוא כביכול יהיה מוכן להציע?

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה זה בדיוק אומר.
    אבל מה שלפחות הבנתי, זה שבניטז יכול לבקש שחקן X, בראנקה ינסה להחתימו כל עוד הוא שחקן שמתאים לקבוצה וכל עוד המחיר שלו שפוי, אם לא אז השחקן לא יוחתם. חוץ מזה, בניטז לא יכול להציע כלום, הוא לא זה שקובע כמה אינטר תשלם תמורת שחקן מסויים. אני מאמין שהמצב יהיה דומה למה שהיה בעונה שעברה עם מוריניו.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין כזאת חיה מנג'ר בכדורגל האיטלקי. יש מאמן ויש מנהל טכני ושלל מנהלים שיחד מנהלים מדיניות רכש ואת הניהול השוטף של המועדון.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה, מנג'ר? בניטז לא יכול להציע שיט. זה תקף גם לכל שאר המאמנים בליגה. הכסף לא יוצא מהכיס שלהם, אלא מזה של הבעלים/מועדון. המקסימום שהם יכולים לעשות זה לבקש מהמנכ"לים שיביאו את שחקן X. לדעתי גם באנגליה, איפה שלמאמן יש סמכויות של מנג'ר והוא עושה את הבחירות שנוגעות לרכש, המנג'ר לא יכול פשוט ללכת ולהציע כסף על שחקנים.

באינטר, בניטז הוא מאמן. הוא יכול לבקש שחקנים מסויימים, אבל זה תלוי אך ורק בבראנקה אם אינטר אכן תלך עליהם. כנהוג באיטליה, בניטז בעיקר יכול להתריע על כך שחסר לו שחקן בתפקיד כזה או אחר וראשי המועדון ינחיתו עליו שחקן לבחירתם שתואם לתפקיד. הם יכולים גם פשוט להצניח שחקנים שלא קשורים בכלל לבקשות של בניטז, זאת במקרים שזה ישתלם במיוחד.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

להציע הכוונה שלי להגיד כן אני מוכן שנשלם את הסכום הזה ולהתעקש...