אינטר 11/12 :: העולם מחכה למהפכה הנראצורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Interista, ‏30/6/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ביום שישי ריקי אלבארס יטוס לאיטליה לעבור את הבדיקות ולחתום על החוזה באינטר. מעריכים כי מדובר ב-2 מ' אירו ל-5 שנים. סכום ההעברה יכול להגיע ל-12 מ' בהתאם למספר ההופעות. לא יודע אם הוא יצליח, אבל הוא מסוג השחקנים שמאוד כיף לצפות בהם שהם משחקים טוב, לכן אני אאחל לו בהצלחה.

יצליח או לא, ולס יודעים להתנהל במו"מ והוציאו סכום לא מבוטל להתחשב בזהות השחקן והרקורד שלו.

2. Muurad Member

להגיד שתפרו אותנו במחיר יהיה אנדרסטייטמנט.

3. Civil Anti Madridista

9 מיליון יורו על באנגה? בעידן הקיים זה מחיר מציאה

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: ריקי אלבארס שחקן אינטר, כך מסרה ידיעה באתר הרשמי של ולס סארספילד

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/11
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובנוסף, ולס הודיעה שאינטר שילמה 17 מיליון דולר (בערך 12 מ' אירו) עבור 90% מכרטיס השחקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx.

כנראה שגליאני יש רק אחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/11
  6. tomj Member

וואו, ממש תפרו אותנו במחיר.
    זה ממש הזוי- לשלם כלכך הרבה על שחקן שלא הוכיח את עצמו, ובהסתמך על מה? דירוג שקרי של goal.com שמתבסס על חצי עונה?
    זה בערך כמו לשלם הון על שחקן שfifa או pes אומרים שבעוד 3 שנים יהיה טוב...

7. Muurad Member

העניין שהוא לא הוכיח את עצמו לתקופה ארוכה הוא שולי מבחינתי.

הבעיה שלי היא שהוא בן 23 שמשחק כמו ילד בן 19 ברמת ההבנה וההתפתחות של הכדורגל שלו, הוא מגיע עם עבר פציעות שמנע ממנו את הפריצה בגיל המתאים מתכתחילה, הוא דיי לא יציב לפחות ממה שאני ראיתי אותו ולא ממש יודע מה הוא או מי הוא כשחקן עדיין בטח שלא ברמה של אינטר והעלית של הכדורגל האירופאי, בנוסף כאמור לפרק הזמן הקצר שבו הוכיח את עצמו, שגם בו לא הצליח(אבל זה יותר בגלל המאמן לדעתי כי הוא היה צריך לפתוח) לתפוס מקום בהרכב.

ועל כל זה אנחנו משלמים 12 מיליון יורו, עם כ"כ הרבה סימני שאלה ודברים שצריכים להוריד את המחיר שלו... מבחינת כישרון הוא כישרוני בטירוף, אבל לא עד כדי כך שנשלם עליו מחיר לא הגיוני בהתחשב במה שציינתי בפסקה מעל.. ההסבר היחיד הוא שמוראטי התאהב, נפל בהייפ שנבנה סביב ריקי בזמן האחרון והסתכל עליו וראה הצלחה סטייל פאסטורה.

הקטע הוא שפאסטורה היה גם צעיר ב-3 שנים, גם בלי הרבה סימני שאלה כמו שיש לריקי, ולא פחות אם לא יותר מוכשר ומוכח - והוא הגיע בכמעט חצי מחיר.

בכל מקרה זה high reward - very high risk, ונקווה שבאמת תפסנו יהלום וריקי יצליח להתגבר על אותם סימני שאלה שיש עליו, ויסתגל לכדורגל האיטלקי והאירופאי - אני ממש לא אופטימי האמת, אבל אם הוא יצליח נחזור לכאן ונצחק איזה גניבה הוא היה ב-12 מיליון יורו. שיהיה לילד בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

----

אגב הנשיא של סאנטוס אמר שהעסקה עם ג'ונתן סגורה כשהשחקן רוצה לעזוב, וסאנטוס מסכימים לסכום שאינטר הציעו - אבל הבעיה היא צורת התשלום כשסאנטוס לא רוצה לקבל חלק מהסכום עם הזמן כמו שאינטר מציעה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן אה, כי לקנות שחקן ברזילאי צעיר ב20 מיליון יורו זו באמת גאונות.

9. Muurad Member

ריקי בגיל 6 :aaa8:

http://net-storage.tccstatic.com/storage/fcinternews.it/img_notizie/thumb1/322fefa9f06be01936bb61fce981a348-73522-d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  10. tomj Member

כבר אז ידע מה הצבע הנכון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. AS R Member

אלבארס ב-12 מיליון ובאנגה ב-9 מיליון. לכו תבינו. לא מבין איך באנגה נמכר כל כך בזול, ואיך אלבארז נמכר במחיר אסטרונומי לשחקן שעוד לא הוכיח כלום.

באנגה הוא התחזקות מצויינת, שחקן צעיר עם הרבה ניסיון שיכול להתפתח לאחד הקשרים הטובים ביבשת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/11
  12. Muurad Member

באנגה של שנה שעברה בחיים לא היה נמכר ב-9 מיליון.

השנה לא יצא לי לראות אותו ואת ולנסיה הרבה - אבל לא צריך להיות גאון כדי להבין שהיכולת הטובה של 09\10 עלתה לו לראש והוא השקיע פחות ושיחק לא טוב.

הוא פוטנציאל שאם לא ייקח את עצמו בידיים מהר מאוד יוסיף את המילה "מבוזבז" בסוף - ויום הדין שלו קרוב כשהעונה או 2 הבאות יקבעו בדיוק מה קורה איתו, אבל מעבר לקבוצה כמו אינטר, עם המושבה הארגנטינאית שלנו, עם שחקנים מובילים מנוסים ומשפיעים שיעזרו לו להיות במסלול הנכון על ומחוץ למגרש, וכמובן סגנון המשחק של הסרייה א' שמתאים לו כמו כפפה לדעתי משאירים אותי אופטימי מאוד לגביו.

אבל מה, הבחור חייב להתחיל ללמוד ומהר לשחרר כדור מתי שצריך ולהפסיק להתמהמה.. זה השינוי הראשון והמרכזי שאני מצפה שיעשה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/11
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מדברים עליו כאילו הוא כבר חתום. איפה עומדים בכלל הדברים בין ולנסיה ואינטר נכון לעכשיו?

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדברים על כך שיש סיכום בין הקבוצות וגם סיכום בין אינטר לשחקן....

15. tomj Member

גם מלאגה מעוניינים בסניידר- מוכנים להציע עליו את ה35 מיליון. וקבעו פגישה עם הסוכן של השחקן.
    למרות שהייתי רוצה שזה יקרה כי זה יגרום לעוד עניין בליגה המשעממת בעולם וגם בגלל שאני לא נמנה על אוהדי מנצ'סטר (בלשון שגיא נאור) אני די בטוח שזה סתם פלופ והוא ילך לאנגליה...