אינטר 11/12 :: העולם מחכה למהפכה הנראצורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Interista, ‏30/6/11.

1. דניאלושקה Member

ההרכב אמור להיות משהו כזה:

--------------------אטו---------------------
    --אלברז-------------------------------טבז-
    --------------------------------------------
    -מייקון--------קמביאסו------סניידר--------זאנטי--
    --------------------------------------------
    -------לוסיו----סמואל-----קיבו-----------
    ------------------סזאר-----------------

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראנוקיה במקום קיבו, נגאטומו במקום זאנטי ופאציני במקום אלבארז.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי הדיבורים באיטליה גאספריני לא כל כך מחזיק מפאציני והוא מעדיף את אטו בחוד.

4. -sAndmAn- Member

אז פאציני יראה ספסל? לא יאמן עד שהוא התחיל לפרוץ

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פאציני התחיל לפרוץ מזמן אבל הוא רק השנה עבר לקבוצה גדולה, חלוץ ענק לדעתי ואני מקווה שימשיכו לשחק איתו כחלוץ חוד.

6. GRANDE LAZIO Member

אטו הוא כמובן באנקר בהרכב, אבל המפתח לדעתי מבחינת אינטר לעונה הבאה הוא המיקום של אטו. היכן הוא ישחק? האם קשר תוקף כמו בעידן מוריניו - קרי אתה מאבד את היכולת שלו מול השער ובעצם מחסל את השחקן ואת הקבוצה (כי אטו הוא 50 אחוז מאינטר, אחד הזרים הכי טובים שהגיעו לקלאצ'יו), או אטו של רפא בניטז - חלוץ שפיץ 9 אמיתי ולא אחד שמתרוצץ ליד הרחבות. בעידן של בניטז אטו היה בכושר הכי טוב בקריירה שלו, ובלי קשר למערך, גאספריני חייב לשחק עם הקמרוני כחלוץ 9. מי אמר, אגב, שפאציני לא יכול לשחק לידו? 2 חלוצי רחבה כאלה אינטר הכי מסוכנת. לגבי פאציני, מיליטו עדיין עדיף.

כמובן, כל זה במידה וטבז לא מגיע. אם קרליטו בא אז אטו כחלוץ 9 והארגטיני עם סניידר/פאציני לידו. איך שאני מכיר את הנראזורי, טבז חייב להירכש. בלעדיו זו קבוצה פחות מפחידה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

התרומה של אטו באגף היא הרבה יותר מסטטיסטיקה, אפילו שבניטז ולאונרדו הציבו אותו באמצע הוא הלך המון לכיוון הצד כי שם היה לו הרבה יותר קל לרוץ עם הכדור ולהתקדם לכיוון השער, באינטר לא היה לו בדיוק את השחקנים שיתנו לו את הכדורים מול השער למעט סניידר.

במקרה שטבז יגיע, אני לא רואה מצב שגם אטו וגם סניידר נשארים, אבל אם כן חוליית ההתקפה של אינטר תהיה מהמפחידות באירופה אם לא המפחידה ביותר, בנוסף לזה יש גם את אלבראז ומיליטו על הספסל.

8. GRANDE LAZIO Member

http://cdn.wn.com/ph/img/63/7a/3e4c834caaad1a4ea5591efdcc98-grande.Xxx

סמואל אטו מאשר לראשונה כי דחה את הצעת מחאצ'לה הרוסית בגובה 80 מיליון יורו: "אני רוצה לזכות בליגת האלופות, והם לא משתתפים במפעל הזה. כל רצוני הוא להניף את גביע האלופות שוב". באותו דיווח נכתב שאטו לא פוסל מעבר למנצ'סטר סיטי.

אגב, אינטר תשחק מול הסיטיזנס ביום א' במסגרת גביע דאבלין, ומה שיותר מעניין זה ששתי הקבוצות ילונו באותו בית מלון, ומוראטי יהיה שם. מקווה בשביל אינטר שאטו מחוץ לתחום. פשוט נכס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לאחר ששמו נקשר במספר קבוצות איטלקיות, מגיעה תורה של אינטר לעלות כיעד פוטנציאלי לבלם הצעיר סבאסטיאן קואטס. לא יודע אם מדובר על סתם שמועות או התעניינות אמיתית, אבל כמו שרשמתי בעבר בדיון של מילאן, אני חושב שהוא מתאים לכל קבוצה גדולה באיטליה.

10. -sAndmAn- Member

התכוונתי לפרוץ ברמה גבוהה עם הגעתו לאינטר ולא בקבוצות ביניים באיטליה
    יהיה מאוד חבל אם הוא יסופסל באינטר אחרי שכבר ראה ספסל בפיורנטינה מדובר באחד החלוצים היותר טובים שיש לאיטליה להציע

11. Muurad Member

יאללה שרק יגיע. לא אמור להיות יקר מידי גם ככה ואנחנו צריכים למצוא פתרונות לעמדות הבלם לעוד שנה שנתיים.. למרות שעם השיטה הזאת שלנו כל בלם שמגיע אלינו כרגע עושה החלטה לא טובה לקריירה.. עם המערך הזה הכמות פעמים שהבלמים שלנו נדרשים לעבוד ולעמוד במבחן תביך כל בלם בעולם, הקישור שלנו פשוט מביך מבחינה הגנתית, וההגנה הגבוהה עם 3 בלמים תהיה אתגר לכל בלם. עם הטעות קריטית פר משחק שראנוקיה עושה מאז אותו משחק מול שאלקה קואטס כנראה גם יספסל אותו.

העמדות שאנחנו הכי צריכים חיזוק לפחות לפי המערך שנשחק הם שחקן כמו וארגאס, מגן\קיצוני תוקף בצד שמאל, ושחקן קישור מרכזי 50\50.. אבל בלם בעתיד הקרוב גם יהיה בעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/11
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

"הגאזטה דלה ספורט" : סניידר למנצ'סטר סיטי תמורת 36 מיליון אירו! היום ישחק את משחקו האחרון במדי אינטר.

13. 亚历山大帕托 Member

נדע בעוד שעות ספורות לפי התגובה של סניידר אם זה סגור או לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/11
  14. Muurad Member

קשה לי להאמין שלא, אלא אם כן משנים את המערך. נדמה שהיום נשחק במערך שונה עם סוג של 3-5-1-1 עם סניידר מאחורי אטו, אבל לא נראה לי שיש עשן בלי אש בנוגע לעזיבה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/11
  15. 亚历山大帕托 Member

סניידר: "קראתי את כל מה שכותבים בעיתונים, אבל אני באמת לא יודע כלום. כל מה שאני יודע זה שאינטר זקוקה לכסף ונראה שהמחיר שלי הכי מתאים למכירה. באשר למנצ'סטר יונייטד וסיטי, לא דיברתי עם אף אחד מהמועדונים כך שאין היגיון לדבר על העתיד שלי. בשבוע הבא אשחק עם הולנד נגד אנגליה ויהיו לי 5 ימי חופש. אני מניח שאז הכל יובהר."