אינטר 2015/16 :: נרכשים ע"י סאנינג, עתיד ורוד בפתח?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏1/8/15.

?

אינטר 15/16 - לאן?

1. סקודטו סנסציוני.

2. העפלה לצ׳מפיונס ליג

3. ליגה אירופאית

4. עוד כישלון ומאנצ׳יני נזרק, פיגו נקרא לעזרה.

Results are only viewable after voting.
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://i.ytimg.com/vi/tYYlgKN8pcQ/hqdefault.Xxx

אינטר הודיעה רשמית על החתמתו של אבר באנגה לשלוש עונות.
    הקשר הארגנטינאי(28) שזכה עם סביליה פעמיים ברציפות בליגה האירופית והפגין יכולת מעולה עם 12 שערים ב-92 הופעות החליט שלא לחדש את חוזהו בקבוצה והוא מצטרף לאינטר. "שמח להיות בקבוצה גדולה כמו אינטר, אין גבולות לרצונות שלי ואני רוצה להוביל אותה לזכייה בתארים רבים", אמר השחקן שסיפר שלא היה יכול לסרב להצעה של הקבוצה. השחקן סיפר שאחרי עונה מתישה וארוכה עם סביליה הוא שיחק גם בקופה אמריקה כמובן אבל הוא יגיע בשיא המוטיבציה והרעננות כדי להתחיל את הפרק החדש בקריירה שלו. באנגה נשאל על איקארדי ופלאסיו ואמר - "אין ספק שאני שמח שיש ארגנטינאים בקבוצה ובמשך ההיסטוריה היו כאן אגדות גדולות כמו זאנטי, קמביאסו. עם זאנטי כבר דיברתי בהודעות והיה נפלא".

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גבריאל חסוס: "הרעיון לשחק בשביל אינטר מרתק אותי, שחקנים גדולים מהמדינה שלי, כמו רונאלדו*, לבשו את החולצה של הנראזורי. אני עוד לא יודע איפה אני אשחק והראש שלי בפאלמיירס, אבל לדמיין את עצמי בסרייה א׳ זה מרתק אותי״.

*בשלב ההתחלה של הדיווחים עליו דיברו על כך שאינטר משתמשת ברונאלדו כדי לגרום לו לבחור בה.

3. nanana Member

אתה לא באמת לוקח את ההצהרות כמשהוא שאפשר להתייחס אליו, הוא גם אמר שהחלום שלו זה לשחק בברצלונה....השאלה כמה אינטר יכולה גם בינואר, למשל, להשקיע בילד בן 19 לא מאירופה. העסקה הזאת לא תעלה 15 מיליון יורו והסעיף שחרור שלו הוא 40 מיליון יורו(יש 5 קבוצות באירופה שהסעיף שחרור שלו 24 מיליון יורו ואינטר היא לא אחת מהם).

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מצפה שאם הוא אומר הוא יעשה, רק נחמד לציין דברים כאלה. מאמין שסאנינג תרצה להנחית כאן פרופסקט רציני והוא בראש הרשימה, אבל מדובר על חיזוק לינואר ממה שאני מבין.

ועד ינואר, נראה שז'ואו מאריו הוא המטרה המרכזית של אינטר, ששמה על השולחן לא פחות מ-30 מיליון יורו בשביל השחקן, כך לפי דיווחים שונים באיטליה. אני חושב שהוא שחקן מצוין ממה שראיתי ביורו, אבל היורו לא אינדיקציה כל כך לדעתי. גם לפי השמועות הוא היה השחקן הטוב ביותר בליגה הפורטוגזית בעונה שעברה, אבל הייתי שמח לראות אותו משחק בעצמי.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקולומביה מדווחים שזניט מציעה 15 מ' יורו + אסקיאל גאראי תמורת ג'ייסון מוריז'ו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

Football Italia

תמורת 40 מיליון יורו ומעלה זה דיל משתלם בשבילנו, למרות שהוא סקורר ברמה אחרת.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוסיליו היום:
    - "איקארדי האריך חוזה רק לפניי שנה, הוא הקפטן שלנו והוא לא למכירה", בתגובה על היציאה של וונדה הסתומה אתמול שאינטר שמה את איקארדי על המדף.
    - "לצד איקארדי יש עוד 10-11 שחקנים שהם לא למכירה והם הבסיס שלנו. אנחנו מחפשים חיזוק, אבל לא יותר משניים - שלושה שחקנים".
    - "אנחנו מעוניינים בגבריאל חסוס, אבל כך גם עוד הרבה קבוצות. נראה אם נצליח לשכנע אותו להצטרף".
    - "קנדרבה? אנחנו מעריכים אותו אבל מעולם לא יצרנו קשר עם מישהו בלאציו לגביו. הוא לא בתכניות שלנו".
    - "ברארדי? נפגשנו עם סאסואולו לגביו ולגבי שחקנים אחרים. התשובה הייתה שלילית".
    - "אני לא אסתיר את העובדה שאנחנו מדברים עם רומא על ז'ואן חסוס".

8. תומר1989 Member

את איקארדי הייתי מעיף ליציע לשנתיים שישב שם ליד הסוכנת האהבלה שלו ואחרי שנתיים מוכר אותו לאסקולי ב2 מיליון שישחק לצד מקסי לופז.

הוא ואשתו 2 יצורים נאלחים וחוצפנים . משחקת אותה כאילו בעלה מינימום מארדונה שכל חצי שנה צריך שידרוג חוזה כי אוטוטו ריאל מדריד חוטפת אותו.

יאלה שילך..

9. תומר1989 Member

מדווחים שאינטר סיכמה עם ספורטינג ליסבון על העברה של הקשר ג'ואו מריו בסכום של 40 מיליון יורו.
    חייב להודות שלא שמעתי בכלל על השחקן הזה לפני שאינטר גיששה אצלו. הוא שווה סכום כזה?

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רציני שלא שמעת עליו? איפה היית ביורו?

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר נסגר חלון ההעברות הסיני אז כל החבורה שלכם יוצאת לליסבון כדי לסגור את ההעברה. 35 מיליון + בונוסים. יירכש ע"י הקבוצה הסינית ויושאל מידית לאינטר.

מעניין כמה זמן יעבור לפני שאופ"א תתלבש על הקומבינה עם חקיקה מיוחדת.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אופ״א היא בדיחה ופלאטיני אוהב אנשים חזקים לידו. הסיכוי שהיא תעשה משהו בנידון נמוך בהרבה מאשר לא תעשה. מספיק לראות את ההתייחסות של קבוצות לפייר פליי כדי להבין את זה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עסקת ז'ואו מאריו נפלה בגלל ספורטינג, כך לפי התקשורת האיטלקית. למה הוא לא בפורטו לעזאזל?!?

מצב נושא:
הנושא נעול.