אינטר 2015/16 :: נרכשים ע"י סאנינג, עתיד ורוד בפתח?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏1/8/15.

?

אינטר 15/16 - לאן?

1. סקודטו סנסציוני.

2. העפלה לצ׳מפיונס ליג

3. ליגה אירופאית

4. עוד כישלון ומאנצ׳יני נזרק, פיגו נקרא לעזרה.

Results are only viewable after voting.
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדהים איך אתה כותב דבר כזה ואז עושה לייק לאחת התגובות המביכות שקראתי במקום אחר ברשת.

עד יום שני נקבל תשובה סופית לגבי פריסיץ׳, כשאינטר העלתה את ההצעה כצפוי ונראה שהגרמנים מתלבטים. במקרה שלא יגיע, אינטר בהחלט תהיה בבעיה קשה.

2. SerieA Il Capitano

בתגובה האחרת היו היבטים נוספים שהביאו אותי לעשות לה LIKE.

אני חושב שמכירת קובאצ'יץ', ללא הבאת חיזוק מתאים עם הכסף הזה תחליש אותנו מקצועית, למרות שאני לא חושב שהיינו מוכרים אותו במחיר כזה בכל מקרה, מלבד למועדון כמו ריאל מדריד שישלם על כל שחקן מחיר גבוה מאד.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שאוהדי אינטר שכחו מי הרכש הגדול ביותר שלנו הקיץ. קונדוגביה הוא גרסה הרבה יותר פיזית וקצת יותר הגנתית של קובא, ואוהדי אינטר שוכחים לגמרי שקובא הוא לא יותר משחקן רוטציה בשבילנו, אם הוא לא היה כזה היו מדברים על המחירים של פוגבה. בתגובה ההיא, ובכלל בכל הפורום ההוא, יש פאניקה והודעות חסרות תוכן וידע בכל מה שקשור לאינטר.

בגרמניה מדווחים שסיטי קרובה מאוד לרכוש את בה ברוין, מה שכמובן לא טוב לנו בכלל בהקשר של פריסיץ'.

4. SerieA Il Capitano

קונדוגוביה לא קצת יותר הגנתי מקובא, הוא הרבה יותר. אילו יכולות התקפיות הוא מביא למגרש?

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יכולות התקפיות? אילו יכולות התקפיות קובאצ'יץ' מביא שקונדוגביה לא מביא? התפקיד של שניהם הוא לנהל את המשחק מאחורה, ולפעמים לתמוך בהתקפה. קונדו תומך פחות, ומתרכז יותר בהגנה, אבל בגדול שניהם מביאים דברים דומים למגרש. גנוקורי גם הוא שחקן שיכול בהחלט להיכנס לנעליים של קובא.

6. SerieA Il Capitano

גונקורי? קובאצ'יץ'? אני גם אוהב את הילד, אבל אל תעשה ממנו מה שהוא לא. מתי בפעם האחרונה ראית אותו עושה דריבל לאורך 40 מטר או מוסר מסירה על מרחקים ארוכים כמו קובא?

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כשדריבלים וכדורים על 40 מטר שלא מועילים בכלום יהיו גורם לאליפות אז באמת יהיה כל כך אכפת לי מזה. הילד יודע להחזיק בכדור, יודע למסור, שקט, טכני, ובדרבי נגד מילאן שנה שעברה גם נתן כמה וכמה כדורים ארוכים יפים אם אתה רוצה בכל זאת להתייחס לזה.

8. SerieA Il Capitano

אני לא מטיל ספק ביכולותיו של גונקורי, אבל קשה לי להבין כיצד הוא תורם לנו מבחינה התקפית כפי שקובאצ'יץ' היה אמור לתרום. אנחנו זקוקים לשחקן בסגנון שיכול לשבור בונקרים, קובאצ'יץ' היה אמור להיות כזה. פוטנציאלית, הוא כזה. מכיוון שהפוטנציאל טרם מומש, והמחיר היה מצוין, הייתי בעד מכירתו.

בשנה שעברה הייתה לנו התקפה שלא הייתה מסוגלת להבקיע בחלק השני של העונה, ולכן היו לנו הרבה תוצאות תיקו מעצבנות מול קבוצות שהיינו אמורים לנצח. בהנחה שאת הבעיה ההגנתית שלנו פתרנו, עם הבלמים החדשים, גונקורי, קונדוגביה ומדל, אנחנו צריכים לפתור את הבעיות בהתקפה.

גונקורי נראה כמו שחקן מצוין, ומציג בדיוק את מה שאתה אומר. אבל הוא לא שחקן שייתן לך ערך מוסף מבחינה התקפית. אני מחפש שחקן כמו סניידר, בעוד שגונקורי נראה כמו מקאללה או ויירה. אני לא אומר שהוא ברמתם, אני אומר שהוא מזכיר אותם. זה השחקן שיבקיע בונקרים של אמפולי וקייבו?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוקיי, אבל קובא שחקן בטייפ של סניידר? אני חושב ששנינו נסכים שהאבידה שלו לא תהיה קשה מקצועית כמו שימוש לא איכותי בכסף, ועם זה אני מסכים. צריך את פריסיץ', צריך עוד חיזוק להתקפה ואולי עוד אחד לקישור (מדברים שוב על דודה הסלובקי). לדעתי ברגע שנהיה חזקים ויציבים הגנתית, זה ישפיע מאוד על ההתקפה ועל החופש של השחקנים לעלות ולהצטרף. אינטר של השנים האחרונות מבחינה הגנתית הייתה מזעזעת, וזה השפיע על ההתקפה, אם היית שולח 6 שחקנים ומעלה קדימה כל איבוד כדור היה חצי גול.
    אם נחזור לקובא, הוא שחקן שדומה לפירלו, ואני לא יודע עד כמה אינטר צריכה פירלו עכשיו כמו שהיא צריכה מה שכתבתי למעלה. במצב הכלכלי שלנו, ההצעה של ריאל באה משמיים ולהסתכל על המכירה הזו כטעות של ההנהלה מעיד על חוסר הבנה של המצב.

"התקפה מביאה ניצחונות, הגנה מביאה תארים", זה המוטו שלי ואני מקווה שגם של אינטר.

10. SerieA Il Capitano

שנינו מסכימים שהיה צריך למכור את קובאצ'יץ' במחיר הזה.

דרך אגב, בעונת הטרבל עד ההגעה של פאנדב בינואר היינו קבוצה אפורה מאד ושיטת המשחק הייתה בערך "תן את הכדור לסניידר ותראה מה קורה". ככה שיש תקדימים לזכייה שלנו בתארים למרות התקפה בינונית וזה בדיוק ההגנה שאתה מתאר.

דרך אגב, אותו פאנדב היה נותן לנו לא מעט גם השנה ולא היה אכפת לי להחזיר אותו על פני ביאביאני, למשל.

אנחנו זקוקים לעוד שני שחקני התקפה. אני לא רואה כרגע איך אנחנו משיגים שחקנים איכותיים מכיוון שאנחנו נואשים בצורה בלתי רגילה וקבוצות ינצלו את זה.

אנחנו נזדקק להגנת ברזל ועונה אדירה מיובטיץ' כדי להתקרב בכלל לשלישייה הראשונה. יש לפחות חמש קבוצות טובות מאיתנו כרגע בליגה, הן מבחינת הסגל ולדעתי גם מבחינת איכות המאמן. מאנצ'יני צריך להוכיח שהוא יכול להוציא 120% מהסגל שלו, ואת זה הוא לא עשה מאז שהוא היה בלאציו לפני 11 שנים.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הייתי מעדיף להחתים אותך על פני ביאביאני.

כרגע אינטר לוקה מאוד בהתקפה וזו החולשה העיקרית שלנו. אם החיזוק שאנחנו מקווים לו יבוא, אז יהיה אפשר לדבר על מקום שלישי ברצינות. כרגע רומא, יובנטוס ונאפולי עדיפות עלינו בבירור, כשבדיעבד גם פיורה, מילאן ולאציו יכולות להצטרף אליהן.

SerieA אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא נואשת למכור\להשאיל שחקן התקפה או שניים. הצעה על כל אחד פרט לטוטי והחדשים תתקבל בשמחה. אם אני מבין נכון, זה המצב גם בצ'לסי עם קוואדראדו לאחר רכישת פדרו.

לא ברור לי איך אינטר מוכנה לזרוק 20 מ' על שחקן עם כל כך מעט כדורגל כמו פריסיץ', אבל אופציות יש, וכסף? יש גם כן. זה רק עניין של בחירה נכונה.

13. SerieA Il Capitano

לעניין רומא, לא יודע מדוע אינטר לא מתעניינת, אבל בנוגע לקוואדראדו, אין לו דרכון אירופאי וזו הבעיה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאנצ'יני כנראה רוצה "אפור" כמו פריסיץ', ואני איתו. אני בניגוד אליך קובי חושב שיש לו לא מעט כדורגל, בעיקר בראש. הוא גם הרבה יותר טוב מקוואדרדו לדעתי.

מדברים שעסקת פריסיץ' קרובה להיסגר כבר היום, ושאינטר רוצה את בוריני כחיזוק הנוסף להתקפה. גם אדם לייאיץ' נספר כאופציה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שפיספסתי משהו. כרגע הוא נראה לי שחקן עם תקרה כל כך ברורה ובינונית שאין לי שום מוטיבציה לצפות בו. בכל אופן זו הנקודה המשנית. הגבתי על כך שאינטר "בבעיה" ומחסור בשחקני התקפה כשבפועל יש די הרבה אופציות ושבוע שלם לבחור אחת.

מצב נושא:
הנושא נעול.