אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עדיף לי לקחת את הכסף עכשיו, לחזק את הקבוצה בעוד שחקן התקפה ולקבל סכום נכבד מאוד של כסף שיאפשר חיזוק (ז׳ואאו מאריו נגיד) מאשר לחכות ולקוות שאיקארדי יתן בראש ואז אולי נקבל עליו הצעה.

אינטר במצבה לא יכולה לשחק בנדמה לי. 35 מיליון יורו וגביאדיני זו אחלה הצעה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קצת חדשות:
    - הקוריירה דלו ספורט מדווח בדקות האחרונות שעסקת קנדרבה נסגרה סופית. כלל כלי התקשורת באיטליה מדווחים בימים האחרונים שקנדרבה עם רגל וחצי אצלנו, אבל לפי העיתון הרומאי (חרטטן לא קטן יש לציין) אינטר סגרה את הסיפור מול לוטיטו, שיקבל 20 מיליון יורו לא כולל בונוסים על סך 5 מיליון, כלומר - קנדרבה לאינטר תמורת 25 מיליון יורו טוטאל.

- הגאזטה מדווח הבוקר שאינטר לא ויתרה על ז'ואאו מאריו. מאריו, שהציג יורו אדיר, מרוויח כיום 600 אלף יורו בלבד בספורטינג ודורש, בעזרת סוכנו קיה ג'וברקיאן* (נראה לי שככה כותבים), משכורת גבוהה בהרבה שלא נראה שספורטינג מסוגלת לשלם, ואם הוא לא יקבל את מבוקשו הוא דורש לעזוב. לפי הדיווח של הגאזטה, אינטר מתכוונת להציע לספורטינג את מתווה העסקה הבא - השאלה תמורת 10 מיליון יורו, עם חובת רכישה על סך 35/40 מיליון. חשוב לציין שמאריו מחזיק בחוזה עד 2020 לפי טרנספרמרקט, ואם זה נכון, אז קשה להבין מאיפה יש לו את הפריבילגיה להחזיק את ספורטינג בביצים. בכל מקרה, נקווה שיבוא.

- נאפולי עדיין חרמנית על איקארדי למרות כל הסירובים מאינטר, אבל נראה שסאנינג לא תמכור אותו בשום מחיר.

*הפרסי מקורב מאוד לסאנינג.

SerieA אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבסוט רצח האמת. אוהדי אינטר מדברים על "הרנאנס 2.0" אבל אני חושב שהסיכוי לכך לא כל כך גבוה כמו הסיכוי שקנדרבה, שכבר שלוש עונות ברציפות כובש מספר דו ספרתי של שערים, יהיה כזה. יובטיץ', קנדרבה, פריסיץ' ואיקארדי...על הנייר נשמע סבבה לגמרי.

SerieA ו-uri אוהבים את זה.
  4. SerieA Il Capitano

אור, בוא נקווה שזה יהיה גביאדיני, ארבעים מיליון על שחקן נוסף על חשבון איקארדי ושאר החבר׳ה שהזכרת.

אני מקווה לפחות.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום פורסם שקאנדרבה (לדעתי מהטובים בעולם בתפקידו) מוכן להוריד מהמשכורת שכבר סגר עם אינטר, רק בכדי שלזו יהיה מספיק כסף בכדי לממן את העסקה שלו. הכל כדי לעזוב את לאציו (שבא, כנראה בצדק, הוא כבר לא מאמין), וזה בזמן ששחקנים הרבה פחות טובים ממנו סוגרים על עסקאות כפולות ומשולשות. אז או שאני לא מבין הרבה בכדורגל, או שהרגשות מעוורות אותי, או שהכול מסתכם בסוכן. ואם האחרון הוא הנכון, אז לקאנדרבה יש סוכן גרוע. ונדמה לי שהכל מסתכם בסוכן.

ADP ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיוויתי ממש שקונטה יעמיס אותו ויביא לגשר.
    חבל, היה עושה פנסיה לא רעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז כפי שרשום בציוץ מעליי, לפי הדיווחים מהבוקר באיטליה, אינטר שלחה הצעה של 28-30 מיליון יורו על גאביגול, שחזק מאוד על הכוונת של יובנטוס. בנוסף לגאביגול, בשעה האחרונה מדווחים שלאחר שבועות של נתק בקשר, אוסיליו יצר קשר עם סוכנו של גביאדיני, שאותו נאפולי מציעה לאינטר (ביחד עם סכום כסף מכובד) על איקארדי.

אם כל הדיווחים האלו נכונים, אז לדעתי אינטר מכינה את הקרקע למכירה של מאורו. היא תחכה להצעה האחרונה של נאפולי, אם תבוא, ותיקח אותה. דיברו בבוקר על 50 מיליון וגביאדיני...אם כן, זו עסקת חיינו.

8. Yiftach Member

למכור את איקארדי ב50 מליון פלוס גביאדיני זו עסקה נהדרת

9. SerieA Il Capitano

נראה לי שטוהיר מספיק אידיוט כדי לסרב להצעה כזו.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבעיה היא סאנינג, לא תוהיר.

הסוכן של גאביגול מאשר מגעים עם אינטר.

11. SerieA Il Capitano

סאנינג לא מבינים שום דבר בכדורגל, ומישהו צריך להגיד להם שזה טוב למכור את איקארדי.

הבעיה שאני לא מבין מי מנהל את הקבוצה כבר, אני רק מקווה שפיירו אוסיליו מבין.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סאנינג לא מבינים שום דבר בכדורגל אבל הם כן למדו דבר או שניים על אינטר, וקל מאוד להבין שאיקארדי הוא הסטאר של הקבוצה (לא מבחינה מקצועית). אתמול תוהיר התראיין ואמר "אני מקווה שנקבל יותר מ-60 מיליון יורו על איקארדי", כך שמבחינתו הוא כן יכול להימכר בסכום הנכון. מצד שני, הדיווחים באיטליה אומרים שסאנינג לא מוכנים למכור אותו. לדעתי, אם אינטר תמכור את איקארדי, זה בזכות תוהיר, אוסיליו וההנהלה הותיקה יותר.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא נתן עונה די גרועה (בלשון המעטה), אבל זו אופציה ממש מעניינת לדעתי. אני לא אשכח לו את המונדיאליטו לפניי כמה שנים שראיתי אך ורק בגלל קוטיניו, ויצאתי ממנו עם השם של אוסקר בראש כשחקן שיכול להגיע למקומות מאוד גבוהים. בצ'לסי הוא לא מימש את עצמו, למעט כמה משחקים פה ושם (אוהדי יובה בטח זוכרים), ואני מאמין שבגלל הסיבה הזו המחיר שלו יהיה יחסית זול.

יובטיץ', אדר, פריסיץ', קנדרבה, גביאדיני, גאביגול ואוסקר... עם מאמן שהוא לא אנטי כמו מאנצ'יני, החוליה הזו הייתה יכולה להפוך לאחת המלהיבות והטובות בסרייה א'.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו דנים על זה בדיון של צ׳לסי. אוסקר יכול להיות להיט באיטליה. הייתי שמח להחליף אותו עם פריסיץ׳.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

https://media.giphy.com/media/SEFk0Va4YQPra/giphy.Xxx

DRORIKO ו-Gianzola אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.