אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

מאחל הצלחה גדולה ליויו בסביליה. מאד מאד אהבתי אותו בפיורנטינה, קיוויתי שיהיה כוכב אצלנו, אבל הוא נהיה איטי מדי, צפוי מדי, ולא הצליח למצוא מקום אצלנו. הוא עדיין מאד מוכשר וגם צעיר, ואני מאחל לו הצלחה.

לגבי גליארדיני, אכן הצלחה גדולה של אוסיליו לא משנה מהם פרטי העסקה. יש לנו קשר איטלקי צעיר ומוכשר לראשונה מאז מוריירו בערך. אני לא מחשיב את פאלומבו, כריסטיאנו זאנטי ושות'. זה מרגש אותי באופן אישי מאד שבאזורי יהיו גם שחקני אינטר. נכון, זה יהיה יקר יותר. אבל זה כיף.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקורסרה מדווח שאוסיליו נפגש אמש במלון מילאנזי עם הסוכן של וראטי, אז יכול להיות שבקיץ יצטרף קשר איטלקי צעיר נוסף.

3. Alta Tensione Member

לא הבנתי למה שוראטי יקח את הקריירה שלו אחורה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יגיע לקבוצה בדרג רביעי של תוהיר אלא לאחת עם כוח כלכלי דומה לזו בה משחק כעת, רק באיטליה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שפ.ס.ז' זו אחת הקבוצות הכי לא מעניינות בתחום.
    לא רואה שום סיבה ששחקן כזה או אחר יעדיף לשחק שם ולא באיטליה, מעבר לסיבה כלכלית.

באשר לגליארדיני,
    אני לא מכיר אותו מספיק, ומעבר לקליפים ביוטיוב אין לי מושג איך הוא משחק.
    אין לי מושג מי מבין הקשרים ישלם את המחיר בעקבות הצטרפותו של גליארדיני ויעזוב את הקוצה. אני רק מקווה שזה יהיה קונדוגביה ולא באנגה. ממה שראיתי, גליראדיני משחק פחות ויותר בתפקיד שמיועד לקונדוגביה, ובהתחשב בעובדה שהצרפתי הסריח את הדשא ברוב ההזדמנויות שהוא קיבל, אני לא רואה סיבה להשאיר אותו בקבוצה. באנגה מצד שני, מביא ערך מוסף בהתקפה וביצירתיות, ולמרות המגרעות שלו (בעיקר בהגנה ובהשקעה), הוא חיוני מאוד לאינטר שמשוועת ליצירתיות בקישור.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/17
  6. Don Joan Roman Member

המאבק בין יובה לאינטר על וראטי יכול להיות נקודת מפנה מאוד מאוד חשובה בשליטה על הכדורגל האיטלקי.

בנוגע לבנאגה, שחקן מצויין, אני מאוד אוהב את הסגנון שלו

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/17
  7. SerieA Il Capitano

הלוואי, יהיה מאבק מרתק על שירותיו של וראטי.

אם הוא בכלל יעזוב.

ליובה יש עדיין יתרון גדול מאד עלינו.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באנגה יורד ביכולת וקונדוביה משתפר, הבדל הגילאים גם עושה את שלו... לא רואה סיבה לוותר על הצרפתי בשביל להשאיר את באנגה.

גאילארדיני רשמית שלנו, כנראה שיפתח בהרכב כבר בשבת.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר איזה הסבר קצרצר על גאליארדיני ל-non HG? תודה.

מהתרשמות ראשונית ושטחית ביותר התנועה שלו עם הכדור מזכירה לי את פאסטורה.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קח את מה שאני כותב בעירבון מוגבל, אבל אני די בטוח שזה ממש לא אותו טייפ של שחקן. גאילארדיני, לפחות ממה שיצא לי להכיר, בולט יותר בפן ההגנתי והוא מאוד חזק ודינמי, מסוג הקשרים ששורפים המון קילומטרז' פר משחק ורוב התרומה שלהם לקבוצה לא מתבטאת במספרים. @zitto strunz יוכל לפרט יותר אני מאמין.

כבר כתבתי כאן שלדעתי זה קשר מהטייפ שאינטר הייתה זקוקה לו, במיוחד לאור איך שההגנה שלנו נראית העונה. קונדוביה, שאמור לתת מענה בצד ההגנתי, לא יציב בעליל וברוזוביץ' גם הוא לא משהו מיוחד מהבחינה הזו. השחקן היחידי שעושה את העבודה הוא כמובן ז'ואאו מאריו, וכמובן שזו סיטואציה די בעייתית. גאילארדיני הוא זה שיכול לתקן את הבעיות הללו וכבר בשבת נראה זאת, כשיפתח בהרכב במקום ברוזוביץ' המורחק. מדל יעבור לרוטציית הבלמים כשיחזור, זו דעתי לפחות.

בעניין החדשות - אז אחריי שיובטיץ' עזב ולקח את המשכורת שלו לסביליה, השחקן הבא שהסינים מתכננים להיפטר ממנו הוא ביאביאני. הצרפתי החלש זוכה להתעניינות מצד כמה קבוצות באיטליה, אבל ג'יאנגסו סונינג, הקבוצה השנייה של הסינים, מתכננת הצעה שתיקח את השחקן אליה ובעצם תוריד עוד מהמשכורות המיותרות שאינטר משלמת כיום. שחקנים אחרים שנמצאים בדרך החוצה הם ראנוקיה, פלאסיו ויונקורי. למי שמתעניין, סך המשכורות של הארבעה הללו ביחד עם יובטיץ' ומלו עומד על 12.5 מיליון יורו נטו.

אלעד אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, תודה על ההסבר!

רק רוצה לציין הערה דיי קטנונית, אור: שים לב שלא השוויתי בין השחקנים. בסה״כ בחרתי אלמנט של ״תנועה עם הכדור״ ולא יותר מזה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. Alta Tensione Member

ופסג' פשוט תיתן לאחד הנכסים המשמעותיים ביותר שלה ללכת כאילו היא איזה פידר קלאב כמו מונפילייה, כן? לא קראתי בשום מקום ברשת על התבטאות או משהו שיכול להשתמע כרצון מוחלט שלו לעזוב.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הדיבורים הם על הצעה בסדר גודל של 100+ מיליון יורו. גם אם פסז' לא צריכה את הכסף, אם השחקן רוצה לעזוב אז אני לא רואה סיבה לא לקחת את ההצעה הזאת.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שלא. רק בקיץ הוא האריך את החוזה עד 2021. שאלת למה שיסכים למעבר שכזה. התשובה היא - מאותה הסיבה שהגיע לפסג', רק באיטליה.

כל השיח הזה הוא בהנחה שהשחקן ידחוף לחזרה לאיטליה והקבוצה שלו תסכים לשחרר אותו תמורת סכום מטורף.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

• מאורו איקארדי הוא השחקן השלישי שכובש 15+ שערים בשלוש עונות ברציפות במדי אינטר. השניים האחרים? בובו ויירי ואיברה. בחברה טובה.
    • איקארדי כבש היום את שערו ה-62 במדי אינטר (ב-111 משחקים) והשתווה לדייגו מיליטו, שכבש את אותה הכמות ב-128 משחקים. בחברה טובה #2.
    • איקארדי עדיין השחקן שמעורב בהכי הרבה שערים באירופה העונה (15 שערים ו-7 בישולים, 22 סה"כ), אחריו ברשימה אלכסיס סאנצ'ז עם 21.
    • זה משחק הליגה השביעי העונה שאינטר נקלעת לפיגור ומצליחה לחזור. בארבעה ניצחנו ובשלושה סיימנו בתיקו.

מצב נושא:
הנושא נעול.