אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

אני לא דן על יכולת האימון שלו, אבל אני מניח שלא היית רוצה שתומאסו רוקי או סטפאנו מאורי יאמנו את רומא.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל מהסיבה שלראשון יש כריזמה של ציוד משרדי והשני ימכור חצי מהמשחקים לעבריינים.

Gianzola ו-SerieA אוהבים את זה.
  3. SerieA Il Capitano

גרמת לי להיקרע מצחוק באמצע שיעור אינפי ורק על זה מגיע שאפו.

קפטן של לאציו במשך 10 שנים מאמן את רומא, הולך?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכוי ששחקן יחזיק בלאציו 10 שנים מבלי לריב עם לוטיטו על החוזה נמוך יותר מהסיכוי שsinx יתכנס.

קונטה הוא יובה (ולצ'ה). אי אפשר לקחת את זה ממנו. אבל אם כל מילאן עברה אצלכם (וכל אינטר עברה במילאן), מה אכפת לך מקונטה? היית עצוב כשקיבלתם את ליפי?

5. SerieA Il Capitano

צודק לגבי לוטיטו אבל אני ניסיתי לחשוב על מישהו מתקופת קראניוטי שיהיה רלוונטי. היחיד שנראה לי מתאים הוא אולי נסטה וגם הוא היה שם מעט מדי, אבל עדיין.

כשליפי היה הייתי צעיר מדי, אבל בהחלט אם אנצ'לוטי יהיה מועמד אני ארגיש אי נוחות מסוימת. מילאניסטה מדי.

אכפת לי מקונטה כי יובנטוס היא משהו אחר, שנואה בצורה אחרת ולראות כזה סמל על הקווים של אינטר זה דבר בעייתי עבורי, רגשית.

6. SerieA Il Capitano

קורע.

וגם, הסינים מוסרים Forda Inda

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  7. Milanista3 Member

מתי הסינים של מילאן ישירו?

8. SerieA Il Capitano

It won't take long.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פריסיץ׳ בסכנת הרחקה ממשית מ-2-3 משחקים, תלוי מה ריצולי יכתוב בדו״ח השיפוט. איקארדי גם יכלל שם, אבל במקרה שלו יש ספק מה ריצולי יכתוב ולכן לא משערים מה יהיה העונש.

ועד שאני טס למשחק של אינטר יש מצב שהשניים האלה לא יהיו... בוקר חרא כזה לא היה הרבה זמן.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם קיבלו 2 משחקים בחוץ. ישחקו נגד רומא. אולי אפילו לפני אם הערעורים יתקבלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/17
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאמין שבמקרה של איקארדי יש סיכוי לא רע הערעור יתקבל והוא לא ישחק רק נגד אמפולי. פריסיץ׳ קיבל אדום ישיר וזה יותר בעייתי.

יאללה אדר, גביגול, פינאמונטי... זה הזמן שלכם.

12. Don Joan Roman Member

אם הם משחקים מול רומא אז אני במקום אינטר לא עושה כלום, ככה הטיפשים האלה אולי יבינו שאם הם רוצים להיות מנצחים הם צריכים להפסיק עם השטויות וגם יש לכם צ'אנס להרוויח שחקנים חדשים שיכנסו לכושר, בנוסף, הצמד טמבלים האלה מסוגל לעשות שטות שתמנע מהם לשחק נגד רומא

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. DRORIKO Member

אני כותב את זה מהמקום הכי אוביקטיבי, מה שאיקרדי עשה היה חמור מאד. לבעוט כדור לעבר השופט זה משהו שגובל באלימות פיזית. ואם הכדור היה פוגע בריצולי היה צריך להרחיק את איקרדי לכמה חודשים טובים. בסופו של דבר הוא יצא בזול. לי אישית זה לא משנה כי זה לא שאינטר מתמודדת איתנו על אליפות, והאמת שזה לטובתי כי הוא ישחק נגד רומא, אבל הבן אדם הזה יצא מכל החורים. שחקן גדול , אבל מנטליות של כיתה טיפולית. אני לא הייתי מוכן שאחד כזה יהיה קפטן בקבוצה שלי, אבל אינטר רשאים לעשות מה שמתאים להם.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פריסיץ' לא הסתבך בשטויות כאלו מאז שהגיע אלינו ובכללי מדובר בשחקן חיובי ושקט בגישה. משהו עבר על אינטר במחצית השנייה ביובה סטאדיום וגם אחר כך, מקווה שנלמד מזה להבא. יכול להיות שההפסד ללאציו בתוספת ההפסד בדרבי ד'איטליה גרמו לתיסכול שהתפרץ לעבר ריצולי, אני לא מצדיק את זה וגם לא מבין את זה. אם אנחנו רוצים לחזור להיות מועדון טופ, צריך להבין שיש גם רגעים לא נעימים והדרך להתמודד איתם היא שקט ככל האפשר.

די מארציו מדווח שאינטר חזק מאוד על מוריאל. הקוריירה דלו ספורט מדווח שהקולומביאני כבר סיכם את התנאים לקיץ וצריך סיכום עם סמפדוריה. לא חושב שיש אוהד אינטר שלא היה רוצה לראות אותו אצלנו.

15. SerieA Il Capitano

מהן התכונות הטובות במיוחד של מוריאל שמבדילות אותו מעוד רכישה בינונית סטייל אדר?

היו בעבר דיבורים על עצלנות ועודף משקל, ובאופן כללי שהוא לא התקדם הרבה בשנים האחרונות.

Mamadu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.