אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם המספרים שלו זוועתיים.

2. Don Joan Roman Member

מצטער, אבל עם מוריאל (בטח בהרכב) לא מתמודדים על סקודטו מול יובנטוס, רומא ונאפולי

Sent from my m3 note using Tapatalk

Mamadu אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

גם אם יגיע הוא יהיה גיבוי לאיקארדי בכל מקרה.

אני מניח שבשנה הבאה בכל מקרה אלו יהיו קאנדרבה, איקארדי ופריסיץ' שיתחילו את העונה (אלא אם האחרון יעזוב), כשבטח הסינים ירצו להביא איטלקי צעיר לאגף.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש לו 8 שערי ליגה ו-3 בישולים. מה זוועתי בזה?

מוריאל שחקן שיכול להוות חיזוק מעולה לרוטציה. אף אחד לא יביא אותו כשחקן להרכב ואם אתם שואלים אותי, הוא עדיף על כל אחד משחקני הספסל שלנו בהתקפה כיום. הייתי הרבה יותר שקט עם ההרחקה של איקארדי בידיעה שהוא החלוץ המחליף ולא אדר או פלאסיו, עם כל ההערכה לאחרון.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאחר המשחק נגד יובנטוס היו כמה פירסומים שהיכולת הטובה והמשחק המצוין שהיה בין שתי הקבוצות נתן לסינים את התחושה שעם השקעה אינטר תוכל להוות יריבה חזקה מאוד ליובה ולהפוך לדומיננטית יותר, ונותר לחכות לקיץ.

אני מקווה שכולם ישארו, אבל החשש שלי הוא שהרכש בקיץ יהיה מאוד בומבסטי אבל בלי שום תבונה מאחוריו. מעניין גם מה יעלה בגורלו של גביגול, מכיוון שאם פיולי ישאר, ורוב הסיכויים שזה מה שיקרה, אני לא רואה אותו תופס מקום של קבע ברוטציה, בטח שלא מאיים על המקום בהרכב.

6. SerieA Il Capitano

הדיווחים האחרונים מדברים על סכום של 28 מיליון אירו (!!!!) על מוריאל.

נזכיר: חלוץ בן 25 שכבש שער בכל ארבעה משחקים (40 שערים ב-157 הופעות).

בעיני זה סכום מופרך לגמרי אבל ברור שעם הכסף הסיני כל שחקן שאנחנו נחתים אוטומטית יהיה OVERPAID.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת שהסטטיסטיקה שלו היא שער כל 2.7 משחקים אם מחשבים את זה לפי דקות.

8. SerieA Il Capitano

מקבל זאת.

ועדיין, לשלם 28 מיליון יורו?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בעולם שבו משלמים 35 מיליון יורו על מיליק ו-94 מיליון על היגוואין, אז צריך לקבל את זה שעל מוריאל דורשים 28 מיליון יורו וזה הגיוני לגמריי. אם סאנינג רוצים להוציא את הכסף הזה תפאדלו, רק שהמשכורת לא תהיה מוגזמת מדי, זה מה שיותר חשוב.

גם העסקה של גאילארדיני הייתה נראית יקרה למי שמתעמק רק בסטטיסטיקות ומספרים.

10. SerieA Il Capitano

גם גאליארדיני היה נראה יקר, אבל הוא בא להרכב, מוריאל הוא שחקן שיהיה גיבוי לאיקארדי שגם ככה ישחק ב-90% מהמשחקים, עם מוניטין של בחור עצלן עם עודף משקל שלא מימש את הפוטנציאל שלו עד כה. אתה זוכר שחקן שאצלנו פתאום נהיה כוכב לאחר שבכמה קבוצות קודם לא מימש את היכולת שלו?

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

**/aaatv

*ממתי שחקן שלא משחק ברחבה נמדד על שערים?

*המספרים שלו זהים לאלה של סלאח, פליפה אנדרסון ופאפו גומז. לאינטר אין שחקן מסביב לאיקארדי שמספק את זה, לא בהרכב ולא על הספסל.

*"תראו את הסטטיסטיקה שלו מלפני שנתיים" = "אין לי מושג במי מדובר, אולי יש משהו בwhoscored\wikipedia" זו תופעה מבאסת.

*אדר, בדיוק כמו פאבולטי, נקנה עם תקרה בינונית הידועה מראש בתקווה שישחזר את הכושר הרגעי שלו גם בקבוצתו החדשה. מוריאל ירכש על סמך שילוב של כישרון וקפיצה שביצע העונה. אין שום דימיון בין המקרים. אפילו לא בגיל שלהם.

*שחקני התקפה שמשלבים מהירות עם יכולת כמו שלו עם הכדור הם הזן היקר ביותר בכדורגל. אין מה לעשות עם זה ואני לא בטוח שיהיו אופציות טובות יותר במרקאטו הקרוב.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני פחות מסתכל מי מיועד להרכב או לספסל, יותר חושב על כך שאני רוצה שהסגל של אינטר יהיה כולו או ברובו המוחלט שחקני הרכב פוטנציאליים. רק בימים כאלה נוכל להגיע להישגים.

באופן מפתיע, הערעור של פריסיץ' התקבל והוא יורחק רק למשחק הקרוב נגד אמפולי. העונש של איקארדי נותר בעינו.

13. SerieA Il Capitano

@zitto strunz
    • אנחנו קונים שחקן לרוטציה ב-30 מיליון אירו. זה הרבה כסף ויש FFP ושאר חרטות שאני לא יודע אם מזיז לסינים או לא כי אני לא מספיק בקיא בכך.
    • אדר היה בן 28 כשקנינו אותו ואכן קיווינו שיראה משהו מעבר למה שהיה. הוא עלה רק 15 אומנם אבל הוא שחקן בינוני מאד. אינני יודע אם מוריאל הוא טוב כמוהו או לא אבל העליתי את אדר כדוגמה לרכישה שהייתה אמורה להיות טובה והתבררה כחסרת תועלת.
    • אינני מטיל ספק בפוטצניאל של מוריאל אלא באופי שלו והאם הוא מסוגל לבצע קפיצה שתאפשר לנו להתחרות יחד איתו על האליפות.
    • על כן הדברים הללו אני תוהה.
    • אני גם לא בטוח ביכולת של פליפה אנדרסון או של מוחמד סלאח להיות שחקנים שיביאו אליפות. אתה מכיר היטב את תחושותיי בנוגע לסלאח, ופליפה אנדרסון הוא שחקן טוב אבל עם הרבה מדי פעמים שהוא נעלם לזמן רב.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המונח "רוטציה" לא קיים בכדורגל מחוץ לFM וערוץ הספורט. אתם צריכים 4 שחקנים לכנפיים ההתקפיות ומי שיהיה טוב יותר ישחק. אדר ופאלסיו לא ישרדו את הקיץ ויתכן שגאביגול יצטרך השאלה. יובה שמה 30מ' על קוואדראדו ועוד 23מ' על פיאצה. רוצים להתחרות איתם? תעשו מהלך דומה.
    *כמובן שאני יוצא מנקודת הנחה שרכישה כזו אפשרית.
    האוהדים תמיד מקווים ליותר, אבל בפועל, לא היה בסיס מספיק חזק לתקוות הללו. מוריאל הוא כישרון בסדר גודל אחר לחלוטין. ברגע שהברגים שלו הסתדרו במקום, המקפצה לקבוצה גדולה נראת הרבה יותר טבעית משל אדר.
    הוא תמיד הרגיש לי שחקן שעושה havoc במשך 20 דקות ונעלם, ואם שורדים אותם, לא נשאר לו אוויר להמשיך. עם הציפיה הזו הגעתי לצפות בשני המשחקים שלהם נגדנו העונה. התוצאה היא 2 שערים ו2 בישולים והרבה מאוד וויצ'ק שסניי.
    אני לא מדבר על אליפות. בעצם, שים אותם ביובה והם "זוכים". ציינתי אותם בתגובה למוחמד, כי לדעתי הם קונצנזוס העונה כטובים ביותר בתפקידם בליגה ומוריאל מחזיק באותם המספרים בדיוק.

בקיצור, צריך לראות מי המועמדים שיעמדו מולו בשוק של הקיץ, אבל זו נקודת פתיחה משמעותית. כרגע אני לא מצליח לחשוב על שחקן טוב ממנו שיכול להגיע אליכם, גם עם הכסף הסיני.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/17
    SerieA אוהב/ת את זה.
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אני מודה שהייתי פזיז והחלטי מדי בתגובתי, גרמתם לי להתסכל על זה קצת אחרת.
    אני עדיין מצולק מאדר וסואזו, וזה עדיין גורם לי לפקפק כמעט בכל מהלך כזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.