אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Bianconeri

- ספאלטי כנראה מסיים את דרכו ברומא ואני לא רואה אופציה טובה מאינטר בשבילו.
    - סימאונה זה בעייתי יותר מין הסתם, אבל אני מאמין שיש אפשרות להביא אותו. גם תחושת מיצוי באתלטיקו, גם אהבה לאינטר וגם התפרעות של הסינים שלפי התקשורת יציעו לו שכר של 10-11 מיליון אירו, סמכות כמעט בלעדית על הרכש ותקציב העברות גבוה.

2. SerieA Il Capitano

כהרגלי בקודש, אני לא אאמין עד שיהיה משהו אמין יותר מנסיונות למכור עיתונים בסיום עונה שחון מתחרות.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ז'אנג סניור, שאמור להגיע למילאנו בסופ"ש הקרוב, אמור למנות בקרוב מנכ"ל לאינטר, כך מדווחים מספר כלי תקשורת איטלקיים. שם שעולה כבר מספר פעמים הוא ניקולה קורטז, שמוכר בעיקר לחובבי הכדורגל האנגלי מאחר שהיה המנכ"ל של סאות'המפטון בין השנים 2009-2014. הנה ציטוט שלו מהעבר שיכול לשקף במעט את פילוסופיית הניהול שלו:
    העבודה שלו בסאות'המפטון גורמת לי לחשוב שהוא מסוג האנשים שאנחנו צריכים במועדון. זה לא רק גרף ההתקדמות האדיר של סאות'המפטון בתקופתו על הנייר, אלא גם ההצלחה עם הרכש, ההצלחה בייצוא שחקנים, מינויו של פוטצ'ינו (מתי בפעם האחרונה התמנה באינטר מאמן שמתאים למועדון?) ובאופן כללי ההתקדמות של סאות'המפטון בשנים האחרונות*. יש גם לציין שהוא בנקאי שניהל בעברו חשבונות בנק של מיליארדרים, כך שגם מהבחינה הכלכלית יש לו מה להציע. אבל, ותמיד יש אחד כזה, השאלה היא עד כמה גדולים ההבדלים בין סאות'המפטון לאינטר ואם יצליח לעמוד בהם. אני פחות מתייחס להבדלים בשאיפות של המועדונים אלא להבדלים בין תרבויות הכדורגל וכל השאר.

* קדושים לא מעונים

ועוד כתבה על הפיטורים של נייג'ל אדקינס ומינויו של פוטצ'ינו. היא אמנם לא של יוכין, אבל אם היא מצליחה לשקף בצורה מסוימת את הלך הרוח שהיה אז, זה מעניין לראות איך בדיעבד התבצע כאן מהלך חכם שאז נראה כמהלך פשוט הזוי:
    גזענות הפוכה: על פיטורי נייג'ל אדקינס מסאות'המפטון - וואלה! ספורט

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סטפאנו פיולי פוטר מתפקידו. ואקי יהיה המאמן עד סיום העונה ובקיץ ימונה מאמן חדש מין הסתם.

הסיום העיב על קדנציה שרובה הייתה נפלאה ומפתיעה. תודה ובהצלחה רבה בהמשך.

uri אוהב/ת את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעצם אינטר החליפה העונה שלושה מאמנים, fool me once , shame on you. Fool me twice - shame on my.

משהו בניהול של אינטר לא עובד.

6. SerieA Il Capitano

מעולם לא היינו צריכים לפטר את פרנק דה בור.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://images2.gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/45/2017/05/7adbade3-d81a-4e8c-9d3d-4bded9116c2d.Xxx?v=20170510080500

מצטרף לסונינג כיועץ ספורטיבי והולך להיות מעורב לא מעט באינטר אני מאמין. כל הדרכים מובילות לרומא או יותר נכון, לספאלטי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, לפני שאינטר הטילו את שתי הפצצות הגדולות של פיטורי פיולי ומינוי סאבאטיני, הגאזטה כתב על כך שהנהלת אינטר לא מרוצה מהתנהלותו ומנהיגותו של איקארדי כקפטן בתקופה הקשה הזו שעוברת על הקבוצה ושהם שוקלים לקחת ממנו את הסרט בעונה הבאה. אני, שבאופן אישי כתבתי עוד בתקופה הטובה שהוא אינו מתאים להיות קפטן, כמובן מסכים עם כך. ואני, שעדיין מאמין בחשיבותו של קפטן בקבוצת כדורגל, חושב שמלחתחילה זה צעד לא חכם למנות קפטן לא מי שמתאים לכך אלא מישהו שרוצים לגרום לו להישאר. העניין הוא שאם בקיץ יקחו ממנו את הסרט איקארדי בוודאי ירגיש פגוע ואולי ירצה לעזוב. מה עמדתכם ומה אתם הייתם מציעים להנהלה, לסאבאטיני ולמאמן החדש? קפטן על חשבון של חלוץ של 24 שערים ו-8 בישולים או להפך?

9. DUGRI Member

איקארדי לא בדיוק זאנטי או דל פיירו, בלשון המעטה.
    אבל הוא אחד החלוצים הכי טובים בעולם היום ואינטר לא תמצא לו מחליף ברמה. הם לא יכולים להרשות לעצמם שהוא יעזוב. אז יש לו סרט על היד, ביג פאקינג דיל.. איך דה רוסי אמר? לא צריך את סרט הקפטן על היד כדי להנהיג.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שעם הדמויות שהיו ב 2006 בנבחרת איטליה, למשל, אפשר היה לתת את סרט הקפטן לאפסנאי ושום דבר לא היה משתנה. אבל באינטר הנוכחית, אני כן חושב שיש משמעות במי המועדון בוחר כזה שידחוף וימשוך, כזה שינהיג וישפיע את הנכי הרוח. לשיטות האימון, למערך או לטקטיקה אין לדעתי שום קשר לתקופה האחרונה של הקבוצה, זה רק משבר פסיכולוגי. ונכון, זה אחד מהתפקידים של המאמן, תפקיד שפיולי כשל בו ולכן הלך הביתה שלושה מחזורים לסיום. אבל אם היה לאינטר קפטן אמיתי, יכול להיות שאינטר בכלל לא היתה נכנסת אליו, ואם כן, היתה יוצאת ממנו מהר יותר ולא ממשיכה להידרדר כל שבוע במדרון המנטלי.

VAR אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגיש לי כמו התעסקות בטפל.

Don Joan Roman ו-Dayatso אוהבים את זה.
  12. SerieA Il Capitano

קצת נצחק על עצמנו:

כל אחד והטרבל שלו...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170510/8c1f89f33aa7080fb8310a7ae4b0b10c.Xxx

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעולם אידיאלי, הייתי רוצה לראות קפטן אחר. באינטר הנוכחית אין שחקן אחד שראוי יותר מאיקרדי לענוד את סרט הקפטן, ואני אומר את זה בצער רב.
    איקרדי על המגרש לטעמי נותן דוגמא טובה לאיך שחקן במועדון כמו אינטר צריך לשחק, הוא נותן את כל כולו במשחקים, לא מפסיק לרוץ ולנסות לכבוש. הבעיה באיקרדי היא מחוץ למגרש, מהסיפורים שלו ושל אשתו, עד האוטוביוגרפיה שלו ולאחרונה עם הקעקוע המכוער שהוא עשה בתקופה שבה אינטר שרויה במשבר. אני לא יודע מה מצפים מאיקרדי לעשות בפן המנהיגותי על המגרש, אבל אני מזכיר שגם על זאנטי ירדו בגלל שלטענת לא מעט אנשים הוא "לא מספיק מנהיג".
    הבעייה באינטר היא שאין מישהו שיכול לקחת את התפקיד הזה, האנדנוביץ' עצלן ועושה לנו טובה שהוא משחק, ולא פעם ולא פעמיים הביע את אי שביעות רצונו, ברוזוביץ' גורר את הקבוצה למטה עם האופי המסריח שלו, ראנוקיה לא ברמה של אינטר והוא כנראה לא ילבוש את חולצת המועדון שוב, קנדרבה הגיע למועדון אתמול, מיראנדה לא בטוח שהוא ישאר במועדון בשנים הבאות. לא יודע, לא עולה לי שם באינטר הנוכחית שראוי יותר מאיקרדי לענוד את סרט הקפטן.

השנה הזו הוכיחה לנו עד כמה אופי השחקנים שאתה קונה לא פחות חשוב מהאיכות שלהם ברמה המקצועית. בעיניי, אם סונינג רוצים לעשות שינוי אמיתי, הם צריכים לעשות מהפך גם בצוות האימון וגם בסגל, יש לפחות 10 שחקנים שהייתי זורק מאינטר היום ולא מחר, וביניהם לא מעט שחקנים שהם לא פלאסיו ונגאטומו.

SerieA ו-uri אוהבים את זה.
  14. DUGRI Member

זה שלאינטר אין בסגל שחקן עם אישיות של קפטן זה נכון ולא קשור לזה שאיקרדי עונד את סרט הקפטן. אינטר צריכה מנהיגים בסגל שלה בלי קשר לאיקרדי. וכדי להיות מנהיג לא צריך סרט.

uri ו-Mamadu אוהבים את זה.
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטוויטר תיארו את הסיטואציה הנוכחית ככזאת שמסכמת היטב את הסלט שהמועדון נמצא בו: סונינג רוצים את קונטה בזמן שזאנטי פועל למינוי של סימאונה וסבאטיני דוחף את ספאלטי.

מצב נושא:
הנושא נעול.