אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. תומר1989 Member

זו כבר לא תקופת טוהיר. אני לא חושב שהסינים רכשו את אינטר כדי למכור ואז לקנות.

2. SerieA Il Capitano

אני אמרתי את זה כבר לא מעט פעמים, את איקארדי צריך למכור לנאפולי לפני שהמשוגע הזה ADL יפנה לצעצוע אחר. זה סכום הזוי לשחקן כמו איקארדי טוב ככל שיהיה. הוא לא פאציני או ג'ילארדינו מבחינת חד הגוניות שבו אבל הוא גם לא היגוואין, ולכן לדעתי צריך להביא מישהו במקומו. פאבולטי בעיני אינו אופציה טובה כי איני מאמין בחלוצים מהסוג הזה.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איקארדי <<< גביאדיני, קאנדרבה + 30 מיליון. מפתיע אותי כמה דה לאורנטיס חסר מושג. מכירה כזו יכולה להיות נקודת המפנה שאינטר הייתה זקוקה לה כבר זמן רב = בוסט המזומנים שמאפשר חיזוק של כמה עמדות במגרש על חשבון שחקן לא רע עם המון הייפ.

Alta Tensione, EO11 ו-SerieA אוהבים את זה.
  4. SerieA Il Capitano

באינטרנט כותבים שאוסיליו בברזיל מנסה להשיג את גביגול ולכן בתמונה היום עם קנדראבה הופיע מייקל בוגליקן או איך שלא קוראים לבחור הזה.

הכצעקתה?

הקיץ הזה יכול להתברר כמצוין אם נמכור את איקארדי תמורת גביאדיני וכמה עשרות מיליוני יורו. אלו צריכים לשמש לקניית קשר במקום גארי מדל, ואולי בלם נוסף. לדעתי בהתקפה אנחנו בסדר בסך הכל. אשמח גם למגן שמאלי נוסף במקום נגאטומו.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי גביגול, הדיווחים מדברים על עסקה בשווי 25 מיליון יורו, כאשר 18 מיליון מתוכם לסנטוס והשאר לגביגול, סוכנו ומשפחתו. לפי אותם דיווחים, הילד ישתכר כ-3 מיליון יורו בעונה, ויובטח לו מקום בהרכב.
    לא ברור לי מה מידת האמינות של הדיווחים האלה, אני בינתיים מעדיף לחכות.

בכל מקרה, לפי צפיה בכמה קליפים ביוטיוב, אני לא בטוח שגביגול מהווה תחליף לאיקרדי. הראשון משחק המון מחוץ לרחבה, באגפים ואוהב להחזיק בכדור, השני הוא חלוץ 9 כמעט במובן הקלאסי. מה שכן, קראתי איפשהו שההבאה של ברבוסה לא תהיה על חשבונו של איקרדי. אני אישית פחות להוט למכור את איקרדי, מכמה סיבות: קודם כל, הבחור רק בן 23 ויש לו ממוצע כיבושים נהדר של 0.53 שערים במשחק בליגה, כשמאחוריו משחקת חבורה של אימפוטנטים בכל מה שקשור להתקפה. הוא גם מקצוען אמיתי על המגרש למרות היותו שמוק מחוצה לו, ולא נראה לי שיש אוהד של אינטר שיגיד אחרת. כששמעתי בהתחלה את הדיווחים על 50 מיליון + גביאדיני, היה לי קשה לעמוד בפיתוי ולהגיד שאינטר לא צריכה למכור, אבל תסתכלו שניה מסביבכם, איזה סקורר אינטר יכולה להביא ולהיות בטוחה שהוא ישכיח את איקרדי? אני אישית לא הצלחתי לחשוב על מישהו.

ההצעה של נאפולי שמדברים עליה בתקשורת מאוד מפתה, מעניין עד כמה הדיווחים האלה נכונים. יהיה קשה לאינטר לוותר על הצעה כזו, אפילו אם אין מחליף לאיקרדי שנמצא בהישג יד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/16
    תומר1989 אוהב/ת את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי, כן.
    http://www.sportmediaset.mediaset.it/binary/13.$plit/C_29_fotogallery_1015093__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image.Xxx

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנאדם שלף מיובה 90 פאקינג מיליון יורו על שחקן בן 29 שהכריז דרך סוכנו שלא מעוניין להאריך את החוזה שלו בנאפולי, ועוד הצליח לצאת בסדר מול האוהדים שלו עם כל הצגת ה"בוגד" והטראש בתקשורת. בעיניי זה הדבר הכי גדול שנעשה על ידי נשיא באיטליה. דה לאו מלך.

בעצם גם אם נתעלם מזה לחלוטין, לא למדת ממקרה קבאני-היגוואין? איקארדי רק בן 23. כל מה שעליו לעשות זה להמשיך לתחזק את ה20 שערים לעונה עד שקבוצה עשירה שתהיה נואשת לחלוץ תוריד עליו את אותו הסכום שהם קיבלו על היגוואין. על הדרך, הם מקבלים את החלוץ הכי טוב בנמצא. גם אינטר מרוויחה מזה כמובן אבל אין בזה סתירה לכך שזה המהלך הכי משתלם לנאפולי, מקצועית וכלכלית. מניח שאנשים יבינו את זה מאוחר יותר, כמו בקיץ של קבאני.

JohnTerry26 אוהב/ת את זה.
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקרה קבאני-היגוואין:

נאפולי רוכשת מפאלרמו חלוץ של 10-15 שערים לעונה, והופכת אותו לחלוץ של 25-30 שערים לעונה. אחרי שהיא מוכרת אותו לפסז', היא רושמת רווח של 47 מיליון יורו.
    מתוך זה היא מביאה את היגוואין ב-40 מיליון יורו. היגוואין רושם עונה של כמעט 40 שערים (באיטליה זה עדיין לא נפוץ) ונמכר ב-90 מיליון. רווח של 50 מיליון.

מקרה איקארדי (?):
    נאפולי מציעה לאינטר סכומים שמתקרבים ל-70 מיליון יורו. כדי להישאר בגבולות ה-50 מיליון רווח (אפילו לא נניח שיש רצון כלשהו בנאפולי לצמוח כמועדון ולהרוויח סכומים גדולים יותר), היא צריכה למכור אותו בעוד כמה שנים ב-120 מיליון יורו. אם אתה חושב שאיקארדי יימכר בסכום הזה, רק כדי לשחזר (ואפילו לא להתעלות, למרות שאם איקארדי יימכר זה יהיה כמעט עשור אחרי קבאני) את הרווח שהיא עשתה על קבאני והיגוואין - סבבה. לאיקארדי אין את העבר במועדונים הגדולים, את הניסיון הבינלאומי בנבחרת ואת הניסיון במעמדים הגדולים (אפילו שהמוניטין של היגוואין שם דל למדי) שיש להיגוואין, וזה במידה ואיקארדי באמת יתחזק את הממוצע שערים שלו ל-25-30-35 שערים בעונה.

ונקודה נוספת -
    מחיר החלוצים בימינו באינפלציה מטורפת ולכן המצב שונה מכל הפעמים האחרות. הפער במחיר של חלוץ מוכח וחלוץ צעיר עם פוטנציאל = 3 שחקני הרכב לעמדות אחרות. אני חושב שעדיף ללכת על שלושה שחקני הרכב.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היגוואין - השקעה של 90מ' בחלוץ הטוב ביותר שיובה יכולה להשיג.
    איקארדי - השקעה של 60מ' בחלוץ הטוב ביותר שנאפולי יכולה להשיג + resell מטורף לאחר 2-3 שנים של רווח מקצועי.

נאפולי לא רוצה 3 שחקני הרכב. היא רוצה את החלוץ הטוב ביותר בנמצא.
    אינטר כן רוצה 3 שחקני הרכב כי בכך תציג קבוצה טובה יותר.

מה שלוקח כאן זמן להבין זה שמשוואה כמו זו שציינת (3 שחקנים > שחקן 1) לא תקפה באופן אוטומטי לכל קבוצה. מועדונים רבים (אלה עם השאיפות לטפס למעלה) נמצאים בשלבים שונים של הבניה שלהם. לפני שנתיים יובה בחיים לא הייתה מורידה 90מ' על היגוואין. היום זה בדיוק מה שחסר לה.
    כל מה שנאפולי תצטרך בכדי לרשום מכירה מפלצתית של איקארדי בעתיד היא לחכות לקבוצה שבורה שמתחילה להשתולל כדי לחזור לעצמה ASAP כמו יונייטד או לאחת הגדולות שהדבר היחיד שחסר להם בהרכב זה חלוץ. כמו יובה של העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/16
    yonmu אוהב/ת את זה.
  10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לחלוטין. ולכן הטענות שלי לדה לאורנטיס.
    ליובנטוס לקחו 3-4 עונות כדי להגיע למצב שהסגל כ"כ עמוק וטוב כדי שרכישה כמו היגוואין תסגור אותו לגמרי. לנאפולי חסר עומק ומחליפים ראויים בכמעט כל עמדות המגרש. גם ההרכב הראשון שלה לא מוכשר כמו ההרכב של יובה. התפיסה הזו, שמניחה שעדיף לקנות שחקן "בולט" אחד עם כל הכסף שנכנס מהיגוואין, במקום לפזר את הכסף בשאר העמדות, לא מתאימה לקבוצה בפאזה שבה נאפולי נמצאת (וזו כן הפאזה של יובנטוס). גם אם נאפולי תעשה 50 מיליון רווח על איקארדי, וזה עומד בספק ענק, איזו התקדמות היא עשתה אם לא נעשו בכלל רכישות כדי לקדם את שאר הסגל?

לאינטר ונאפולי יש בעיות רציניות ברמת ההרכב והמחליפים. אינטר בוחרת להקריב שחקן אחד ולהביא שלושה שחקני הרכב במקומו. נאפולי בוחרת לחזק עמדה אחת ולהפקיר את שאר העמדות לשחקנים נחותים יותר. אגב, האסטרטגיה של אינטר היא גם המדיניות של רומא בכל השנים האחרונות מאז סבאטיני בקבוצה. לדעתי, זו גם המדיניות הנכונה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמת ההרכב, נאפולי נמצאת בשלב הרבה יותר מתקדם מאינטר\רומא של השנים האחרונות. אין מה לשפר שם פרט להשקעה גדולה בחוד. מהשחקן ה12 והלאה ברור לכולם שהם צריכים שיפורים, אבל הם מסוגלים לעשות זאת (וכבר עשו המון) עם ההפרש בין איקארדי להיגוואין + גביאדיני וקוליבאלי שצפוי להכניס להם סכום ענק נוסף.

הדבר היחיד שמציק לי בעין זה שהסכום הפוטנציאלי של גביאדיני הושקע במלואו במיליק. זה אגב, שחקן ש30מ' קונים לך היום. איקארדי 1 > 3 מיליקים.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההגנה של אינטר פשוט מביכה...

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר עד כה הקיץ:
    תיקו 0-0 עם וואטנס, קבוצה מהליגה השנייה באוסטריה
    הפסד 2-1 לצסקא סופיה הבולגרית
    הפסד 3-1 לפסז
    הפסד 4-1 לבאיירן
    תיקו 1-1 עם אסטודיאנטס
    ניצחון 2-1 (הידד!) על ריאל סולט לייק סיטי (אה...)

בדקות אלה: בפיגור 3-1 מול טוטנהאם

אני לא מאלה שמתייחסים יותר מדי למשחקי הכנה, אבל לפעמים המשחקים האלה צועקים משהו. לאינטר אין מאמן.

עריכה: 4-1 טוטנהאם

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הנוד הנפוח הזה זנח את כל ההכנה רק בגלל שהסתכסך עם אנשים מההנהלה. שילך הביתה כבר, חתיכת בכיין.

15. תומר1989 Member

ומתעסקים שם בילדים ברזילאים בני 19 במקום לחזק את ההגנה . אין מגינים ואין קישור דפנסיבי

מצב נושא:
הנושא נעול.