אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שהאפס הצרפתי רוצה שאינטר תשתתף במשכורת בוולנסיה, זה נכון?

אני ממש מרוצה מההתנהגות של ספאלטי עד כה, טוב לדעת שיש לנו מאמן עם אישיות שלא מוכן לוותר על שחקן בלי שיביאו לו מחליף ראוי. למרות שלא הייתי מזיל דמעה אם פריסיץ' היה נמכר ליונייטד (בגלל האישיות ופחות בגלל היכולת), אני שמח שהוא התעקש עליו כשהבין שאין מחליף ראוי בהישג יד. כך הוא נוהג גם עם מורייו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/17
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

15 ימים לסיום המרקאטו והנה מה שקורה במרקאטו של אינטר לפי המדיה:
    - אמרה מור לא יגיע לאינטר. לאחר שהושג סיכום עם דורטמונד והשחקן, ולפי דיווחים הטורקי אף עבר בדיקות רפואיות, הסוכן של השחקן החליט לדרוש עמלה של לא פחות מ-5 מיליון אירו על העסקה. אוסיליו את סבא אמרו לו ללכת לחפש והעסקה התבוטלה.

- טרייד מעניין בין קונדוגביה לז'ואאו קאנסלו בדרך ולפי די מארציו, כבר מחר בבוקר העסקה עשויה להיסגר. קונדוגביה, שכידוע סיים את דרכו מעשית באינטר כבר לפניי כמה ימים, יעבור בהשאלה עם אופציה לרכישה על סך 25 מיליון אירו, כשבמקרה ו-ולנסיה רוכשת את הצרפתי, אינטר תהנה מ-20% ממכירה עתידית של השחקן. קאנסלו יגיע גם הוא (אם אכן העסקה תצא לפועל) בהשאלה עם אופציה לרכישה על סך 35 מיליון אירו. מבחינת אינטר המהלך כדאי גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית, מכיוון שקאנסלו מרוויח פחות מחצי ממה שקונדוגביה מרוויח וזה יועיל בתקציב המשכורות (3.8 של הצרפתי מול 1.8 של הפורטוגלי...מי הפסיכי שהחתים את קונדוגביה?). נקווה שיקרה ושניפטר מקונדוגביה.

- עדיין מחכים לשיק. הדיווחים בכלל כלי התקשורת דומים - שיק ואינטר סגרו פרטים וכך גם הקבוצות - אך הסיבה שהדיל מתעכב היא כנראה הרצון של סמפ למצוא מחליף ראוי ורק אז לשחרר את הצ'כי, כשהכיוון הוא וייטו של אתלטיקו מדריד, וברגע שיסגרו עם מחליף, עסקת שיק תצא לפועל רשמית. אני מאוד מקווה שהפרסומים אכן נכונים, מכיוון שאם באמת יש לנו הסכם עם סמפ ושיק, אני רגוע, יש לנו יחסים טובים איתם והם לא ידפקו לנו ברז אלא אם כן יקבלו הצעה פסיכית ברגע האחרון, ופה לא אוכל להאשים אותם.

- אליקים מאנגלה, הבלם הצרפתי של מנצ'סטר סיטי, בדרך לאינטר בהשאלה עם אופציה לרכישה. בהנחה וזה יקרה, ברגע שמנגלה ינחת במילאנו עסקת מורייו לולנסיה תצא לפועל, ספלאטי לא מוכן לשחרר את הקולומביאני עד מציאת מחליף ראוי.

Mamadu, SerieA ו-yonmu אוהבים את זה.
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שיק, מאנגלה וקאנסלו יצטרפו, המרקאטו של אינטר יהיה מושלם.
    ההגנה והקישור יתחזקו במידה ניכרת, אם וכאשר העסקאות הנ"ל יתבצעו, וללא ספק נעמיד קבוצה (מבחינת סגל) ראויה שאמורה וחייבת לסיים במקום שמוביל לליגת האלופות.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאנגלה? ההוא? התחזקות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  5. Ever Banega Member

מיילא מאנגלה, אבל קאנסלו? הוא לא יודע לעשות הגנה בכלל. מידי פעם יש לו הברקות בהתקפה ואם הוא ידע לעשות את זה להיטים קרובות יותר הוא יכול להיות מועיל בהתקפה. אבל הגנה כרגע הוא לא יודע לעשות בכלל.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי לכל הרכש כולל השלושה. מאנגלה יהיה מחליף, וקאנסלו יתחרה עם ד'אמברוזיו בעמדת המגן הימני, אני לא בונה על ניסים ונפלאות משניהם, אבל הם בהחלט יחזקו את הסגל של אינטר, משום שמורייו כנראה עוזב ואף אחד לא בונה על סנטון בעמדת המגן הימני. שאר הרכש בנוסף לשיק, הם בהחלט חיזוק.

7. SerieA Il Capitano

לדעתי קאנצ'לו יחמם את הספסל בזמן שד'אמברוזיו ילהטט באגף.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אתייחס קודם כל למאנגלה. אני חושב שמדובר ב-Panic buy של אינטר, וזו העסקה הכי טובה שסבא יכל להוציא ושספאלטי הסכים לה. אני גם חושב שבקבוצה יותר מאורגנת ואיכותית מאשר ולנסיה אולי נקבל כאן בלם טוב, אבל בכל מקרה הוא מיועד לספסל נכון לעכשיו, זאת בהנחה והוא באמת יגיע.

בקשר לקאנסלו, נכון שמדובר בשחקן שהוא קיצוני במקור ושהאיכויות ההתקפיות שלו עולות על ההגנתיות בכמה רמות, אבל נראה לי שזה מה שספאלטי רוצה וזה מה שחשוב, צריך לזכור שבאגף השני יש לנו אותו דבר. גם דאלברט וגם קאנסלו ישדרגו אותנו בפן ההתקפי, ואני בטוח שבצד ההגנתי נקבל מהם עצבים, אבל אם זה מה שהמאמן רוצה, תפאדל. במערך של שלושה בלמים נוכל ליהנות מהשניים הללו מאוד.

רק שיביאו לי את שיק וכל השאר לא באמת אכפת לי.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פררו:
    If I want Roma to call me for Schick? Yes, I want. Offer? Ask them, they know what to do when they want a player. Inter lead the race for the player? Now the situation for Schick is who will get him first.”

אם אנחנו עוד פעם מפסידים שחקן אחריי סחבת של חודשים אז כוסעמק הקבוצה הזאת.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תפסידו אותו יהיה זה רק מהסיבה שיובה הפסידה אותו (=לא באמת רוצים אותו).

Don Joan Roman, DRORIKO ו-Gianzola אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עדיף מאשר שזה יהיה מסיבה כלכלית כזו או אחרת. אני די בטוח שרוצים אותו, סבא רצה אותו לרומא עוד כש-שיק היה בפראג ואני בטוח שאחריי העונה הנהדרת שלו סבא וספאלטי רוצים אותו עוד יותר, ואני גם יודע שיש מערכת יחסים מצוינת בינינו לבין פררו, ועדיין הסחבת הזו גורמת לי להרגיש לא בטוח.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את פררו שעושה עליו שיווק אגרסיבי ללא הצלחה, ויש את סוף החלון (ללא הצעות אחרות) שאמור לגשר על הפער בין ההיצע לביקוש.

סבאטיני לא ישלם 30מ' על שחקן ששווה 15. לא בשביל זה הביאו אותו. במיוחד כשאין כאן שום קפיצה מקצועית. אני גם לא בטוח שספאלטי זקוק לחלוץ מחליף חדש, או כל קבוצה אחרת באיטליה (למעט יובנטוס שכבר קבעה שהוא לא מתאים לה).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

זה מעניין שיובנטוס החליטה לוותר עליו, זה נראה כאילו שהם מסוגלים לרכוש שלושים שחקני התקפה רק כדי שאף אחד אחר לא יקבל אותם (ע"ע קייטה).

14. DRORIKO Member

נו באמת. כל שחקן שהבאנו מהליגה קיבל את הדקות שלו, חלק בתור שחקני הרכב וחלק בתור שחקני ספסל. אלה שאיכזבו,כמו רינקון או זאזא, שוחררו. אנחנו לא מחזיקים בכח שחקנים רק כדי שלא יגיעו לקבוצות אחרות,זה מגוחך.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/17
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בטח בגלל הפייר פליי...אה לא, זה רק אצלנו החרא הזה.

@zitto strunz אתה מציג את זה כאילו סמפ נואשת למכור אותו, אני לא רואה את זה ככה. אני בטוח ששיק רוצה לבצע קפיצת מדרגה, אבל פררו לא פראייר. בשוק של היום, שכל ילד שנותן 2-3 גולים עולה הון, דרישה של 30 מיליון על שיק היא לגיטימית ואני גם די בטוח שיש לו ביקוש, כנראה שפשוט אינטר ביצעה מהלכים לפניי כולם (אחריי שיובה ויתרה), ואינטר צריכה להתמודד עם זה. יכול להיות שפשוט מחכים להשלמת עסקאות אחרות שיכניסו עוד כסף לקופת המועדון (מורייו לולנסיה זה כמעט רשמי, 13 מיליון אירו שיכנסו לקופה בקיץ הבא) ויכול להיות שבאמת יש כל מיני דברים שמעכבים את העסקה.

אני די בטוח שאנחנו רוצים אותו ולכן אתאכזב מאוד אם לא יגיע. זו השורה התחתונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.