אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

מלבד ניימאר, מתי לאחרונה ברצלונה מכרה שחקן במחיר 'טוב'?
    ברגע שמדובר בשחקן שלא משתלב ב11 שלהם בצורה מסודרת, הם מוכרים בזול.
    גם שחקנים בינוניים - ברטרה (8), בראבו (18), פדרו (27) וגם שחקני על - אלכסיס (42), פברגאס (33), תיאגו (25), טורה (30), וזה בלי לדבר על אינספור השחקנים שלא השתלבו ופשוט הושאלו-שוחררו או נמכרו במחירים מגוחכים.
    אם יש מועדון אחד בעולם שמוכר בזול זה ברצלונה, ובהתחשב בהוצאות האחרונות שלהם ובזה שאין להם מה לעשות עם ראפיניה - הם החלשים במו"מ הזה. הסיבה היחידה למחיר גבוה היא אם יש מועדון אחר שמעוניין בו וראפיניה מעוניין בחזרה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האם אינטר בדרך לאבד נכס חשוב?

לאחר הפרסום הבוקר ב״מדיאסט פרימיום״, לפיו סונינג לא תאריך את חוזהו של וולטר סבאטיני (עד דצמבר הקרוב), הגזאטה דלו ספורט ולאחריו כלי תקשורת רבים נוספים, יצאו בפרסום לפיו סבאטיני החליט להתפטר מתפקידו. בינתיים הסינים דוחים את ההתפטרות עד לאחר קיום שיחה בין השניים, כשסבאטיני עצמו אומר ש״אני מנהל שיחות עם סונינג אך בחשאיות״.

אני מניח שמה שקורה נובע מהתפוצצות של סבאטיני והרגשה כללית שהוא לא משפיע כל כך על סונינג. זה התחיל בינואר, עם אי החתמת פאסטורה לאחר סיכום עם השחקן ועם פסז׳, המשיך עם אי מכירתו של טישיירה מסונינג לברזיל בדקה האחרונה והגיע לשיא עם הכוונה לפטר את קאפלו, שזו בוודאות החלטה שלא נלקחה על ידיו. אני מאוד מקווה שסונינג יגרמו לסבא להישאר, הוא מאוד חשוב למערכת.

3. תומר1989 Member

סבא לא צריך להיות מנהל מקצועי של 2 קבוצות. או שיעשו אותו אך ורק מנהל מקצועי של אינטר או שיביאו מישהו אחר שיעשה את העבודה הזו.

למה לעזאזל אינטר צריכה להיות מושפעת מזה שקאפלו עזב קבוצה בסין?? איזה בדיחה

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלום שלי שסבאטיני יבוא קצת לטעום אוכל מגעיל במערב לונדון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא לבד. כל אישה בת 50+ חולמת על קלינט איסטווד איטלקי.

הבעיה שכבר לפני שנתיים הוא אמר שלא נשארו לו כוחות לעבוד במועדון צמרת\מערכת לחוצה. הוא עשה אחלה סיבוב + משכורת בסין. כעת הדבר הנכון בשבילו זה לחזור לאיטליה ולהתמקם בקבוצה ללא דרישות לתוצאה מיידית.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא ממש לא המנהל המקצועי של אינטר, הוא בין סין לאיטליה, אבל בגלל הניסיון והאיכויות שלו, הוא הרבה יותר משמעותי מאשר כמעט כל בן אדם אחר שהיה נמצא בתפקידו. המנהל המקצועי של אינטר זה אוסיליו, שלדעתי הוא רחוק מלהיות גרוע כפי שאוהדי אינטר מציגים אותו, אבל סבאטיני זה חתיכת חיזוק בשבילו ובשביל המועדון. מקווה שיהיה בסדר.

סבאטיני מתראיין ודי תוקף את חוסר ההישגיות של סונינג ואינטר העונה. שוב, מקווה שיהיה בסדר.

7. תומר1989 Member

מה זה "בין סין לאיטליה" מה התפקיד שלו?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא יועץ ספורטיבי לסונינג בטייטל הרשמי. אני לא יודע אם יש מנהל מקצועי בג'יאנגסו, אבל באינטר הוא משתף פעולה עם אוסיליו שהוא המנהל המקצועי הרשמי.

9. DRORIKO Member

אתה מדבר ברצינות גבר? הייתי בטוח שסבא זה המנהל המקצועי. מי זה בכלל אוסיליו? ואיך לעזזל קאפלו צץ פתאום? הייתי בטוח בקיץ אינטר יצאה לדרך חדשה, אבל נראה שאתם לא מצליחים להיגמל מהשכונתיות

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוסיליו זה אותו אחד שמעורב בכל עסקה של אינטר, כמו זו שבה הוא נסע לארגנטינה וסגר לנו את לאוטארו מרטינז. בלא מעט עסקאות גם סבאטיני מעורב, אבל אוסיליו הוא האחראי העיקרי מבחינת אינטר.

שכונתיות? מה שקורה עם סבאטיני זו לא שכונתיות, אלא השקפות עולם שונות שעכשיו באות לידי ביטוי. הסינים מנהלים את אינטר בצורה מאוד קרה אך מאוד מועילה ונכונה מבחינה כלכלית, מנגד זה השפיע על חלון ההעברות ועל ההישגיות של המועדון, או כמו שסבאטיני עצמו אומר "I expect Inter to be Inter, to play well and win the remaining games that need to be won. If that were to happen, it would be a consolation for an experience that has not been great.”

אני חושב שאם סונינג ינהלו את אינטר בצורה שהיא לא נטו הסתכלות על הצד הכלכלי והניהולי תוך כדי התעלמות מצרכים ברורים של הצד המקצועי, הם יהיו על סף בעלים מושלמים.

11. טל. Member

האמת הכתובת היתה על הקיר כבר מאז החלון בינואר. אבל ת'כלס, וואלה לא ראיתי את זה בא...
    בטח לא ככה.

מעניין לאן הוא יילך עכשיו. זו באמת שאלה מסקרנת.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רשמית - סבאטיני עזב את סונינג ואינטר.

13. SerieA Il Capitano

שלום ולא להתראות.

אין לי בעיה שהוא עזב (ואינטר גם תחיה בלעדיו) אבל בחודשיים כה קריטיים עד סיום העונה לעזוב זה מבאס בצורה קשה.

מקווה שזה לא ישפיע על השחקנים ועל המאמן.

בכל מקרה צריך לקוות שאוזיליו לא יחזור לקנות פלופים בסיטונאות עכשיו כפי שעשה בלי סבאטיני.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/18
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA כמו מי? מאריו וגביגול לא החתמות של אוסיליו.

15. SerieA Il Capitano

קונדוגביה
    קוזמנוביץ
    סקלוטו
    נגאטומו
    ארקין
    גווארין

יש עוד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.