אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- ארקין היה בקשה מיוחדת של מאנצ׳יני ולאחר העזיבה שלו גם ארקין מצא את עצמו על המטוס הראשון לאיסטנבול. באותה מידה אפשר להגיד שוסינו ובורחה היו החתמות של סבא/אוסיליו למרות שהם בקשות ספציפיות של ספאלטי.
    - גוארין, נאגאטומו, קוזמאנוביץ׳ וסקלוטו הגיעו בימים שבראנקה היה המנהל הספורטיבי. רק בהנחה ויש לך גיבוי מבוסס לכך שאוסיליו היה אחראי לכך שגם הגיעו, אז אפשר יהיה ״להאשים״ אותו שהביא אותם.
    - קונדוגביה זה מצד אחד רכש שנכשל בפועל, מצד שני הוא היה שחקן עם הייפ מאוד גבוה סביבו ובעל פוטנציאל גבוה מאוד, והוא מוכיח זאת בולנסיה. אני לא מאשים את אוסיליו שרכש אותו, אני כן מקווה שהוא למד שהאופי של השחקן חשוב לא פחות מהכישרון ברגליים, אבל אני אזרום איתך שזה כישלון של אוסיליו.

אני חושב שאם נצא רגע מגל ההשמצות הלא ברור נגדו, נגלה שמדובר במנהל מקצועי לא רע בכלל. לא מתקרב לסבא, אבל לא נזק או משהו דומה.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה אמור להשפיע על השחקנים והמאמן אם סבאטיני לא היה המנהל הספורטיבי של אינטר אפילו יום אחד בחייו?

התפקיד שלו הוא Direttore tecnico di Suning. הוא לא נמצא פיזית עם אינטר ושחקניה כי זה לא התפקיד שלו (שמאפיין יותר סיבוב לפני פרישה). ההשלכות היחידות הן על המרקאטו, וגם הן עקיפות בלבד (יותר אסטרטגיה וקונקשן מאשר רכישות ספציפיות). עזיבתו קשורה לאינטר (הקבוצה) בערך כמו עזיבתו של קאפלו את סונינג, או של ליפי את נבחרת סין.

3. SerieA Il Capitano

הוא היה מעורב בדרך כזו או אחרת שאני לא יכול לדעת מכאן כמה היא גבוהה. הוא התבטא בנושאי אינטר כל הזמן והוא השתתף במסיבות עיתונאים והיה בקשר עם הסינים לגבי סוגיות של שוק ההעברות.

אני לא יודע איך זה ישפיע או אם זה ישפיע - ספאלטי היה איתו בקשר בוודאות וייתכן שזה מפריע לו.

אני פשוט חושש מסערות בקבוצה שקורות כל הזמן כבר 7 שנים.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הבן המביך של הבעלים התבטא בנושאי אינטר. ברמת התפקידים, אין לכך שום השפעה על הקבוצה (שחקנים\צוות מקצועי) שעובדת ותמשיך לעבוד תחת DS בשם פייטרו אוזיליו.

סבאטיני בחר בתפקיד טכני בחברה הסינית כי (לדבריו) התעייף מעבודה סיזיפית בתפקיד בעל לחץ מקסימלי בקבוצה שנמדדת על תוצאה. אין לו שום קשר מקצועי לאינטר, ואף פעם לא היה.
    עזיבתו לא אמורה להזיז לספאלטי, אותו כבר עזב בתחילת העונה שעברה (בתפקיד הDS). לא מדובר כאן בצמד חמד כמו באלדיני-קאפלו שמלווים זה את זה לאורך הקריירה. ספאלטי היה בעדיפות ה3-4 של סבאטיני וחזר לאמן את רומא רק בגלל התעקשות של פאלוטה. אף פעם לא היו בינהם יחסים חמים במיוחד. הערכה מקצועית הדדית ותו לא.

5. SerieA Il Capitano

זה טוב לשמוע.

וז'אנג ג'וניור באמת מגוחך ברמות על.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA ספאלטי אמר לפניי כמה ימים שהוא רוצה להיות מאמן אינטר גם בעונה הבאה, ואני די בטוח שהיה לו מושג על מה שקורה עם סבאטיני. אני לא מודאג כמו עדר אוהדי אינטר ששוב יצאו מהחורים וצועקים ״Suning out!!!", למרות שאנחנו במצב הטוב ביותר שלנו מזה שנים.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככל שיתאמץ יותר עד סיום העונה, יקטין את המשך הקריירה בקבוצתו החדשה.

עולם הכדורגל כל כך רקוב לפעמים. לא נותרה ברירה אלא להחזיק אצבעות ללאציו ולבכיין המעיק שמאמן אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/18
  8. SerieA Il Capitano

לקח לי זמן להבין את תגובתך, אבל אני חשבתי על כך שיכול לקרות מצב של "משחק העונה על המקום הרביעי" בין אינטר ולאציו במחזור האחרון באולימפיקו.

במצב כזה, דה פריי על הספסל מבחינתך? יש כאן ניגוד אינטרסים מטורף.

לגבי אינזאגי - בכיין כמו קונטה אבל לטעמי מוכשר ביותר. מאמן העתיד של הקאלצ'ו.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחסי "עובד-מעסיק" של לאציו היו נוראיים לאורך השנים. כמעט כל שחקן שלא הסכים להארכת חוזה קיבל תקופת צינון ביציע. זו אחלה הזדמנות לנסות לתקן את התדמית החובבנית, ואולי שחקנים (וסוכנים) לא יראו בהם מקום עבודה זמני עם חוזה חד פעמי. הסיבה לכך היא ש - אין להם מחליף לדה פריי בסגל.

אני לא פוסל את אינזאגי כמאמן. התייחסתי רק לחלק בו הוא נמצא ליד המיקרופון. מצד שני, אני לא שותף כל כך לדעתך מכוון שלאציו נמצאת במקום די טבעי וחוזרת על רוטינה קבועה של חצי עונה מצויינת + נפילה קבועה, לאחר שהשחקנים תפסו את הספוט לייט והקבוצה קיבעה את מקומה באירופה.

כתבתי את זה בעבר והקרדיט שלי עדיין עם איגלי טארה המושמץ שהעמיד לאינזאגי סגל נהדר, כולל שחקן של 100מ' יורו, בהשקעה אפסית.

10. SerieA Il Capitano

קרדיט רב מגיע לאיגלי טארה ללא ספק. סגל נהדר שאני מניח שיחזקו אותו יותר לאחר מכירתו של סאביץ'.

לגבי אינזאגי - יש לו הזדמנות טובה להגיע להישג נהדר בליגה האירופאית אשר תשבור את המסורת שאתה מציין בצדק.

11. DRORIKO Member

לא יודע מה רמת האמינות(מניח שגבוהה) אבל זה בהחלט נשמע הגיוני. אסמואה רוצה יותר שכר ודקות משחק, אינטר צריכה מגן שמאלי שיהיה לפחות סביר, יובה די מסודרת עם סנדרו וספינצולה(מה גם שדה שיליו יכול לשחק בעמדה) נשמע כמו צעד מתבקש.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/18
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש הרבה זמן דיבור על זה, וגם הטוטוספורט כותב דברים ברוח דומה.

שירדו על אוסיליו עד מחר, בינתיים הוא עושה עבודה מעולה לקראת הקיץ (בהנחה שהכל נכון).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

מה זה אומר על קאנסלו ובעיקר כל דאלברט זו השאלה.

והאם בכלל אסמואה ישחק בקישור?

14. DRORIKO Member

קנסלו מגן ימני מה הקשר?

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דוידה סאנטון מסיים חוזה, ויש לנו הזדמנות להחתים שחקן ורסטילי שמכיר את הליגה והוא פשוט שחקן טוב. האם זה ישפיע על דאלברט? בהחלט יכול, בכל זאת מדובר בעמדה דומה. על קאנסלו? אין קשר.

דה פריי, מרטינז, אסמואה. זו הפתיחה לקיץ שאני מאוד מסוקרן ומבולבל לגביו. אני לא יודע מה נקבל מסונינג, לא יודע מי ישאר וגם לא יודע באיזה עוד עמדות ספאלטי ירצה רכש. מדברים על ברנארד, ונחוץ לנו מאוד שחקן בעמדה שלו (אגף שמאל), אבל אומרים שקיה מעורב בעסקה והאמת? גם אם הוא היה מביא לנו את מסי על מגש, הייתי מסרב לעשות עסקים עם החרא הזה. הדיווחים אמרו שהסיבה שאינטר לא סוגרת עם ברנארד זו העמלה הגבוהה שסוכניו דורשים, ועכשיו כשמבינים מי המתווך, הכל ברור.

מצב נושא:
הנושא נעול.