אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמעט בטוח שלאציו תאבד נקודות, אבל אינטר תדע לבעוט בדלי כמו בכל פעם שיש לנו סיכוי לסגור את הפער.
    אם לא נעפיל לליגה האלופות, אני צופה עתיד שחור בשנים הקרובות.

לגבי קאנסלו, אני הייתי עושה את הכל כדי לשלם את הסכום שולנסיה דורשת. מגנים טובים הם מצרך נדיר היום בשוק, קאנסלו נראה כמו אחד שיכול להתפתח לכדי מגן על, אסור לפספס את ההזדמנות. צריך למכור את קונדו ועוד שחקן או שניים מהמוגבלים שיש לנו בסגל ולרכוש את קאנסלו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/18
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מובן מאליו החיבור של הבחור למועדון והרצון העז שלו להישאר.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

4. טל. Member

לפי ה GDS: צפי לאולימפיקו מלא עד אפס מקום ביום ראשון לרבות 12K אוהדי אינטר.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אוהדי אינטר באיטליה הם אלופים אמיתיים. ממוצע של קרוב ל-58 אלף אוהדים העונה, 66 אלף במשחק האחרון נגד סאסואולו. הקהל של אינטר ראוי לסאן סירו טוב יותר ולקבוצה טובה יותר.

החולצה החדשה זו חולצה לאליפות. קלאסית בלי שום חרטות.

6. טל. Member

איקרדי לא יהיה במונדיאל. לא זומן.
    אני לא אוהד ארגנטינה וכואב לי. ממש כואב לי עליו... מגיע לו. איזה חלוץ גדול. איך אחד כזה לא מקבל את הצ'אנסה?

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך, ואני פחות מאמין לשמועות על זה שמסי וחבריו לא רוצים אותו.
    ארגנטינה הפכה לנבחרת שנואה עלי למרות שחיבבתי אותם בילדותי, לא סלחתי להם על אי זימונו של זאנטי ב-2006 ו-2010 ועכשיו הם נותנים לי עוד סיבה לאחל להם כישלון חרוץ במונדיאל.

מעריך מאוד את איקרדי שלא הוציא מילה אחת רעה ב-4 שנים האחרונות למרות ההתעלמות המבזה שהוא זוכה לה מהנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/18
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו התספורת מגניבה.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מחר צפויה לצאת הודעה על הארכת חוזהו של ספאלטי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כמה חדשות:
    - ספאלטי ערך היום מסיבת עיתונאים והדבר המעניין ביותר היה הודאה בכך שהוא לא קיבל את השחקנים שביקש בקיץ, שסביר להניח שמדובר בנאינגולאן ואולי עוד חוץ ממנו. נראה שבאינטר למדו את הלקח ובמקום לפזר הבטחות כמו בקיץ שעבר, הפתיחה של הקיץ היא צנועה מבחינת ההצהרות של אנשים מתוך המועדון. למרות זאת, אני מאמין ביכולת של ההנהלה שלנו לבצע מרקאטו מוצלח.

- אוסיליו קיים פגישה עם סוכנו של ניקולו בארלה במהלך היום, כך דווח ע"י די מארציו ועוד כמה כלי תקשורת. אינטר ככל הנראה תציע שחקני פרימברה וסכום כסף לקליארי תמורת השחקן, כשהמנהל הספורטיבי של קליארי אומר שהם רוצים להשאיר אותו, אבל אם תגיע הצעה ראויה מקבוצה בכירה, הם ישחררו אותו אם הוא ירצה ללכת.

- ולנסיה מימשה את אופציית הרכישה של ג'ופרי קונדוגביה. אינטר תקבל תמורתו 25 מיליון אירו סה"כ.

- אם נחזור למסיבת העיתונאים של ספאלטי וכל עניין הצניעות, ספאל אמר היום חד וחלק שאינטר לא יכולה לממש את האופציות על קאנסלו וראפיניה בגלל המגבלות הפיננסיות. אם להסיק מהתקשורת האיטלקית וקצת מהספרדית, יהיה אפשרי בהחלט לשמור את ראפיניה לאחר מו"מ מחודש עם בארסה, אך במקרה של קאנסלו אני רואה סיכויים קלושים שישאר. המנהל הספורטיבי של ולנסיה כבר הצהיר שאין להם כוונה לנהל מו"מ מחודש עם אינטר ולפי השמועות, יונייטד כבר מוכנה להציע על קאנסלו סכום נכבד.

- רביעיית הבלמים של אינטר לעונה הבאה ככל הנראה תהיה שקריניאר, דה פריי, מיראנדה וראנוקיה. ספאלטי הצהיר היום שראנוקיה ישאר באינטר כל עוד הוא (ספאלטי) באינטר, ואמר גם ששקריניאר מעוניין להישאר במועדון, כשהוא רומז שעזיבה שלו עשויה לגרום לזעזוע גם מצידו של ספאלטי עצמו. לגביי מיראנדה, יש לו עוד חוזה לעונה הבאה, אך יכול להיות שירצה לעזוב למקום שבו ישחק יותר. בכל אופן יש עוד זמן.

- לאוטארו מרטינז נחת במילאנו ויעבור מחר בדיקות רפואיות:

yonmu אוהב/ת את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיון מצויין עם ספאלטי.

קיוויתי רק לקבל רמז לסכום החריגה מול FFP ומי הולך לסגור אותו עד סוף יוני.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מבין בזה ב-100 אחוז, אבל ממה שכן - אינטר צריכה להכניס 40 מיליון אירו עד ה-30.6. מימוש האופציה של קונדוגביה ע"י ולנסיה מצמצמת את הסכום ל-32 מיליון אירו, בעוד שישנן גם הכנסות צפויות מספונסרים בעקבות ההעפלה לצ'מפיונס ליג, סכום שנע בין 5 ל-10 מיליון אירו. המטרה של אוסיליו היא למכור כמה שיותר שחקנים צעירים/שוליים, סטייל פינאמונטי ונאגאטומו, עד התאריך המיועד, בדיוק כפי שסבא עשה עם קפרארי בעונה שעברה.
    אני לא יודע מה הסכום של האופציה של ווסטהאם על מאריו, אבל אני מניח שהתקווה הגדולה של אוסיליו ושאר ההנהלה היא שהיא תמומש או שלחלופין תבוא קבוצה אחרת עד ה-30.6 שתבוא ותציע עליו סכום מכובד.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

https://net-storage.tccstatic.com/storage/fcinternews.it/img_notizie/thumb3/0b/0b56a2b42101ab4dab448fab2d46f066-48232-183f78cd1697ff4b2ea39f3541c1956f.Xxx

הלוואי שיעשה מה שמיליטו עשה.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב שאין עליו לחץ בכלל :p

Mamadu אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא כבר הספיק לייצר הרבה הייפ סביבו, וזה לזכותו. לא שאני באמת מצפה ממנו לתת 4 שערי ניצחון תוך שבועיים בדרך לטראבל היסטורי (אבל אם אפשר למה לא), אבל יש הרבה ציפיות מהבחור.

דאלברט בדרך למונאקו בהשאלה. המגן הברזילאי, שכמעט ולא שיחק העונה, מייצר המון עניין סביבו ויש לא מעט מתעניינות, אך נראה שמונאקו היא הרצינית ביותר. לפי הדיווח העדכני ביותר, דאלברט כבר הסכים למעבר והקבוצות סגרו ביניהן את סכום ההשאלה, כ-3 מיליון אירו. הדבר היחידי שנותר לסגור הוא סכום האופציה, כשאינטר רוצה סכום בסביבות ה-20/25 מיליון אירו, בעוד מונאקו רוצה פחות. לדעתי אם נסכים על פחות מ-20 אנחנו פראיירים וגם זה סכום נמוך מדי לטעמי. כשמדובר באופציה ולא התחייבות לרכישה, אפשר להציב סכום גבוה, בדיוק כפי שבארסה עשו לנו עם ראפיניה.

עד ה-1 ביולי אין מה לצפות לחדשות מרעישות בכל מה שקשור להחתמות והעברות נכנסות. נמשיך להחזיק אצבעות לז'ואו מאריו בנבחרת פורטוגל, בתקווה שיעשה עוד דברים כאלו:

מצב נושא:
הנושא נעול.