אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי עונת ההשאלה באמפולי תחת סארי, גרף השיפור שלו כל הזמן מכוון מעלה.

הוא פחות טוב באיזור הרחבות, הן בלהגן על הרחבה שלו והן בלתקוף את רחבת היריבה, הוא לא מצליח לכפות את נוכחותו שם. ה״זון״ שלו הוא מסביב לעיגול האמצע. שם הוא גם מגן נהדר עם חטיפות והתערבויות ומשם גם, בזכות ראית משחק, זריזות מחשבה ורגלים וטכניקת מסירה טובה, משחרר מהר ומדוייק את הכדור.

אני מניח שהוא, אם יגיע, מעומד למשבצת של קונדוגביה. ספאלטי רוצה שליטה במגרש לא בפיזיות גמלונית, אלא באחזקת כדור אלגנטית.

אם ישאר אצלינו, יש לו את הנתונים להחליף את בורחה, אבל כמובן הוא יותר מתאים בלהשלים אותו ולחפות עליו.

Gianzola, Un bombón, EO11 ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. SerieA Il Capitano

תודה!

בקיצור הוא ישפר את המשחק שלנו מהסיבה הפשוטה שהוא מסוגל לחשוב.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תחושה שאם ההחתמה הזו אכן תצא לפועל, אנחנו נעריך אותה רק בדיעבד. האנטיתזה לקונדו ולברוזו הכושלים, ואם ספאלטי (וסארי) כל כך רוצה אותו, יש סיבה.

4. SerieA Il Capitano

העניין הוא שאם וסינו יגיע, אך קונדוגביה וברוזוביץ' יישארו, אנחנו סתם עם אינפלציה של קשרים ממורמרים. צריך בעיני להיפטר מברוזוביץ' מיידית.

אני חושב שקונדוגביה עדיין יכול להצליח. היו לו משחקים טובים בעונה שעברה. כישרון יש.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שאנחנו ניפטר מברוזו, יש עוד זמן לכך.
    אני לא רואה את ספאלטי מחזיק קשר עם אופי כזה ברוטציה ועוד מבחירה, ביקוש יש לשחקן (לפחות לפי המדיה) ואינטר לא תתנגד לעוד הכנסה לקופה בקיץ עמוס המכירות הזה. מקווה שנצליח לדחוף אותו לקבוצת פרמייר בהקדם וננצל את הכסף לחיזוק נכון.

ואלרו ו-ואסינו זה חיזוק טוב, אבל חובה עוד קשר ברמה גבוהה לסגל ושיש לו אופי חיובי, כשהפנטזיה הוא איבן ראקיטיץ׳ אבל במציאות האופציה הטובה ביותר שעולה לי הוא אנזונזי (וגם אותו יהיה קשה להביא). אם נסיים את הקיץ אנזונזי, גאילארדיני, ואסינו, מאריו, ואלרו וקונדוגביה אז זה יהיה סבבה לגמריי, אם נמכור את הצרפתי במחיר טוב ונביא עוד קשר שהוא מנייה יותר בטוחה מהצרפתי אז זה יהיה יותר מזה.

אם נחזור רגע להתקפה, אני מאמין שכל מה שקרה עם שיק משנה תכניות באינטר. ידוע שסבאטיני מחזיק מהשחקן, רצה אותו בקיץ שעבר לרומא וזו הזדמנות פז להחתים את אחד הטאלנטים הגדולים ביבשת. הבעיה? תחרות שעלולה להקפיץ את המחיר לטווח לא הגיוני של 35-40 מיליון אירו וצפונה מכך.

בנושא אחר, אינטר המריאה לסין. זה הסגל שהמריא, פריסיץ׳ בפנים:
    Tommaso BERNI
    Samir HANDANOVIC
    Daniele PADELLI
    Marco PISSARDO

Cristian ANSALDI (will fly out to meet up with the squad once his recovery is complete)
    Danilo D'AMBROSIO
    Joao MIRANDA
    Jeison MURILLO
    Yuto NAGATOMO
    Andrea RANOCCHIA
    Milan SKRINIAR
    Zinho VANHEUSDEN
    Federico VALIETTI

Iglesias BORJA VALERO
    Marcelo BROZOVIC
    Xian EMMERS
    Roberto GAGLIARDINI
    Naval Da Costa JOAO MARIO
    Geoffrey KONDOGBIA
    Rigoberto RIVAS

Gabriel BARBOSA
    Jonathan BIABIANY
    Antonio CANDREVA
    Citadin Martins EDER
    Mauro ICARDI
    Stevan JOVETIC
    Ivan PERISIC
    Andrea PINAMONTI

6. SerieA Il Capitano

עסקת וסינו לאינטר כנראה תקרה בימים הקרובים. 24 מיליון לפיורנטינה, וסינו לאינטר.

אין חדש בגזרת קייטה-באלדה.

סבאטיני ממשיך להטריל את מנצ׳סטר יונייטד לגבי פריסיץ׳, כאשר לפי השמועות אינטר מבקשת את מרשיאל בהשאלה עם אופציה לרכישה. לדעתי, לא יקרה.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסבא גבר הכי חצוף שנתקלתי בו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ראשי סמפדוריה הגיעו למילאנו, מו״מ מתנהל על פטריק שיק.

9. תומר1989 Member

לפי הדיווחים סמפדוריה קיבלה את ההצעה של אינטר. עכשיו החלק המסובך של העסקה-הבדיקות

10. SerieA Il Capitano

כפי שציין תומר מעליי, באיטליה טוענים שאינטר תחתים את פטריק שיק בימים הקרובים.

אני מקווה שלא תהיה כאן איזושהי בעיה עם בריאותו של השחקן, כי יובנטוס לרוב לא טועה.

אם הכל יסתדר - כמובן שזו רכישה נהדרת.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז ככה:
    לפי מקורות רבים בתקשורת האיטלקית, אינטר סגרה דיל על פטריק שיק עם סמפדוריה, הקבוצה תשלם במהלך שלוש העונות הקרובות 30 מיליון אירו על הצ'כי ב-3 תשלומים של 10 מיליון כל אחד.

בכל מה שקשור לבעיות הלב, באינטר מודעים לכך שיש בעיות וששיק לא יהיה כשיר לפתיחת העונה אלא רק בסביבות אוקטובר, אך מקבלים זאת בהבנה ובשקט כי מדובר כאן בהשקעה לטווח הארוך. קרדיולוג, פרופסור בבית חולים ברומא, התראיין הבוקר לגזאטה וטען שהבעיות של שיק אינן חמורות במידה שמצריכה ניתוח, אך את זה נגלה בוודאות באוגוסט, אז יערכו בדיקות רפואיות מחודשות לצ'כי, הפעם מטעם אינטר. בהנחה שהכל ילך כצפוי ואין בעיות חמורות יותר ממה שידוע, שיק (ככל הנראה) יחתום בקבוצה.

ועד אז נמשיך להתעסק בקייטה באלדה ומתיאס ואסינו, שקרובים לקבוצה.

SerieA, Don Joan Roman ו-muller אוהבים את זה.
  12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין את ההיגיון של סבאטיני וההנהלה, ואין לי ספק שהשחקנים שחתמו/יחתמו, הם שחקנים טובים שעם עבודה נכונה יכולים להתפתח לכוכבים.
    אבל, אני מאוד דואג מהעובדה שלעת עתה, לא הוחתם אף שחקן "מוכח", עם אישיות של מנהיג, אפשר להרכיב קבוצה כשרונית וצעירה, אבל אם אין אף שחקן בהרכב (וכמעט בכל הסגל) שיכול להנהיג ולתת דוגמא לילדים האלה, איני רואה איך אינטר תצליח לחזור לעצמה.

13. SerieA Il Capitano

ואלרו אמור להיות המנהיג לדעתי. וגם איקארדי וקאנדרבה. השאלה אם יש מצב שזה יעבוד.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

Football Italia

אמלק - מסבא לא תוציאו כלום על המרקאטו.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA @Mamadu
    Milan moves capture imagination but Spalletti and Inter are building too

ארוך אבל שווה קריאה לדעתי.

משחק האימון ה"גדול" הראשון לקיץ הזה התרחש היום בצהריים בסין ובו סיימנו בתיקו 1-1 נגד שאלקה. ממה שראיתי לא היה שחקן שבלט מעל השאר, אולי ברוזוביץ' עשה כמה פעולות טובות, אבל יש כיוון חיובי.

Mamadu ו-SerieA אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.