אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

להסיר את הכובע בפני אוזיליו. מאסטרו.
    ומאחל לנינג'ה שיצליח בביתו החדש. בכנות. ולא אכפת לי שהוא בקבוצה מתחרה... כאב לי הלב לראות אותו כל השנה כבוי.

אם הוא לא יצליח - זה יוכיח שהוא סוס מת.
    אם כן יצליח - זה יוכיח שרק תחת ספאלטי הוא יכול לפרוח (או לכל הפחות: שלא תחת EDF)
    כך או כך: זמנו במועדון הרומאי תם.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא פחות מעניין זה איך יראה הקישור במערך כזה. אם התרחיש האופטימי מתרחש ובנוסף לנאינגולאן מקבלים את דמבלה, איפה ברוזוביץ׳ ישחק במערך כזה? אולי ברוזו ודמבלה באמצע, עם נאינגולאן מאחוריי לאוטארו ואיקארדי, כשפריסיץ׳ באגף ימין.

לדעתי ספאלטי ישתמש במערך כזה, אבל לא באופן קבוע.

3. Carlo Ancelotti Member

הצורה שבה אינטר בונה את הסגל מרשימה.

הכדורגל שלהם היה ברמה נמוכה ולא רק בגלל הכלים לדעתי, מה שהוריד מהמניות של ספאלטי. עם סיום החלון הזה עושה רושם שיקבל בדיוק את החיזוקים שהסגל הזה צריך כדי לרוץ ברצינות בצמרת.

האמת, מעניין מה שנבנה שם. מה שכן, במידה ולא יביא את ה A game שלו (קרי איכות הכדורגל לא תשתפר מהותית), בעייני ספאלטי לא ישרוד שם עוד הרבה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA
    ד׳אמבוזיו עשה את שמו בטורינו כקיצוני ימני במערך 3-5-2, וקאנדרבה שיחק טוב בעמדה הזו אצל קונטה בנבחרת.

בכל אופן, האימרה הזו של ספאלטי נשמעת לי קצת מוזרה כי אינטר הוא מועדון עשיר/שאפתני שיכול להרשות לעצמו להחזיק בלם איכותי על הספסל, בטח כשיש עונה ארוכה לפניו.

5. yonmu Member

אני דווקא חושב שהיתרון הגדול בחמישייה בהגנה עשוי להיות קאמבק של קנדרבה.
    כקיצוני הוא חסר יצירתיות התקפית ולכן מלבד ההגבהה פה והבעיטה שם אין לו מה לתרום ושחקן הגנה סביר יכול לנטרל אותו. כשחקן הגנה שמצטרף להתקפה (ווינג-בק) זה דווקא עוד נשק התקפי לארסנל. מבחינה הגנתית אני גם מצפה שהוא יעשה את העבודה, יש לו את הנתונים והמשמעת הטקטית לזה.

פריסיץ' הוא זה שלא ברור לי איפה הוא נכנס, אבל אני מתקשה להאמין שאינטר יכולה לעשות את כל מסע הרכש הזה בלי שום מכירה משמעותית. עם כל הכבוד לאוזיליו ולעשרות המיליונים שהוא מכניס משחקנים זוטרים בסגל, בשביל ראג'ה+לאוטארו+דמבלה צריך גם למכור משהו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@yonmu מחפשים למכור את אדר וז׳ואו מאריו, גם דאלברט עשוי להימכר אם ימצא קונה שישים 25 מיליון אירו (סבירות נמוכה אך קיימת). ברוזוביץ׳ ואיקארדי ישארו בוודאות, כך גם שקריניאר. פריסיץ׳ הוא סימן שאלה אבל רוב הפרסומים מכוונים לכך שגם הוא לא למכירה, ובקשר לקנדרבה אז הוא סימן השאלה הגדול. הוא האריך חוזה בימים האחרונים (לא רשמי אך הסוכן אישר וגם אמר שקנדרבה ישאר), אבל לדעתי אם תבוא הצעה אטרקטיבית אותי ינסו לדחוף אותו החוצה.

ההחתמות של אינטר החל מה-1.7:
    נאינגולאן - 38 מיליון אירו.
    לאוטארו מרטינז - 23 מיליון דולר.
    דה פריי - העברה חופשית.
    אסמואה - חופשית.

על דמבלה ומאלקום מנסים לעשות סוג של קומבינות. בקשר לדמבלה, אינטר וג׳יאגסו סונינג כנראה ישתפו פעולה בפעם הראשונה, כשדמבלה יגיע לאינטר לשנתיים הקרובות ואחריהן יעזוב לקבוצה הסינית. האם הסינים ירכשו את השחקן? עוד לא ברור לי, אבל הדרך למשוך אותו היא להבטיח לו חוזה גבוה גם בגיל 33-34.

בקשר למאלקום, אז ההצעה של אינטר היא השאלה על סך 7-8 מיליון ואופציה על סך 32 מיליון. הסיבה שזו לא השאלה עם התחייבות נובעת מכך שאופא שינו את החוקים והשאלה עם התחייבות הופכת לרכישה ונכנסת לספרים מיידית, כך שזה פיתרון חסר תועלת. סכום ההשאלה הגבוה אמור להוות דמי רצינות כלפי בורדו ורכישת מאלקום בעתיד.

בוא נגיד שאינטר רוכשת את דמבלה ב-20 מיליון לא כולל בונוסים ושואלת את מאלקום ב-8, זה שם את ההוצאות בסכום של בין 85-90 מיליון אירו. לא רע בכלל.

וד״א, השם החם למכירה הוא וסינו. אינטר עשויה לקבל תמורתו את זאפאקוסטה וכמה מיליונים (אוסיליו אלוהים אם זה קורה).

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/18
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמבלה שחקן מצוין ואחד הטובים בקבוצה תחת פוצ'. לא הבנתי בכלל למה לו לעשות את המעבר מטוטנהאם אליכם, עם כל הכבוד.

לא ראיתי גם איזכור קונקרטי מהתקשורת באנגליה לגבי אפשרות כזו. נשמע לא סביר בכלל, אבל אולי אני טועה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/18
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ענייני חוזה נטו ממה שהבנתי. הוא מסיים חוזה ביוני הבא ולוי לא מעוניין לתת לו חוזה חדש בשכר דומה למה שהוא מקבל עכשיו, בעוד שאינטר בעזרת הסינים כן, ובגלל זה אינטר הופכת לאופציה רצינית עבורו.

כל מה שאני רושם זה לפי התקשורת האיטלקית.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעמדה של סלאח.

פריסיץ' ניינגולאן
    איקארדי

yonmu אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ריגוש שיא, מבחינתי אוסיליו כבר עשה את שלו.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פוליטאנו מגיע.

12. SerieA Il Capitano

מתאו פוליטאנו יחתום באינטר ככל הנראה מחר תמורת 5 מיליון בהשאלה ועוד 15 מיליון כאופציה (סביר להניח שזה תרגיל כדי להערים על ה-FFP). מנגד, אודגארד הדני מהפרימברה של אינטר יעבור לסאסוואלו כאשר לאינטר תהיה אופציית רכישה בחזרה של 10 מיליון (לשנה הבאה) ו-15 מיליון (לעוד שנתיים).

פוליטאנו יוסיף לאינטר כוח אש, ובעיקר עומק בעמדה של קאנדרבה (שלדעתי עדיין ייפתח, לפחות בהתחלה).

לא ברור מה זה אומר על מאלקום. פדולה ודי מארציו טוענים שהוא עדיין עשוי להגיע, אבל מה נעשה עם קאנדרבה, פוליטאנו, מאלקום וקארמו? לקאנדרבה לא יהיו קונים כך שהוא נשאר, וספאלטי לפי הדיווחים אוהב את קארמו.

@Un bombón תחזיתך מתממשת במדויק לגבי סאסוואלו שהתעקשותה על פוליטאנו בינואר השאירה אותם בליגה. כעת עם המאמן החדש דה זרבי וצעירים חדשים, אני צופה להם מקום טוב באמצע הטבלה. אבל התחזיות שלנו יגיעו ב-18 באוגוסט.

ברמה הפרובינציאלית אני מרוצה שאנחנו מחתימים שחקן איטלקי באיכות טובה. פוליטאנו אינו כוכב אבל הוא בהחלט יבקיע עבורנו שערים ויספק תחרות לקאנדרבה.

13. Roma מנהלים

@Un bombón
    השאלה היא למה ללכת על ברארדי ולא פוליטאנו.

הציון של אינטר בשוק העברות עד כה - 9. אם מוסא דמבלה מטוטנהאם מגיע, קיץ מושלם עבור הנארזורי וסיבה לאופטימיות.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קאראמו לדעתי ילך בהשאלה לאחת מקבוצות הסרייה א׳. עדיף לו ולנו.

פוליטאנו החתמה נהדרת שממשיכה קיץ מדהים של אוסיליו ושות׳.

15. טל. Member

5+15 ?
    כמה בזמנו נאפולי הציעו על פוליטאנו? -הם לא הציעו יותר?

מצב נושא:
הנושא נעול.