אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

אני חושב שאפשר כבר להכריז שכפי שחשבנו במהלך השנה, כל בלבולי המוח של העיתונאים באיטליה על שוק ההעברות של אינטר התבררו כשגויים.

לא יודע מה יכולת ההוצאה של הסינים (אני מניח שגבוהות) וכמה ה-FFP דפק אותנו (אני בטוח שהרבה, תודה לאופ"א שמאפשרת ליובנטוס לפתוח פער על הליגה) - אבל מה שבטוח הוא שאנחנו לא נביא שחקנים ברמה הגבוהה ביותר לקבוצה כפי שהעיתונאים כתבו.

וכמובן שאין העניין מפתיע. פנטזיות כמו וראטי ושאר ירקות היו פנטזיות מההתחלה. לא הייתה לאף אחד מהשחקנים האלה סיבה להגיע לכאן.

גם סגירת עסקאות קייטה ו-וסינו מתעכבות.

זו תהיה עונה ארוכה.

הקטע המצחיק הוא שאת גליארדיני אוזיליו סגר תוך שלושה ימים עם מחטף מתחת לאף של כל איטליה, ועכשיו אנחנו מגיעים לסוף חודש יולי, כשהרכש היחיד הוא בלם בן 22 שרק אנחנו רצינו, ובורחה ואלרו (שכנראה יעשה הבדל).

אם ספאלטי יוציא את המיטב מהסגל שיש לו נוכל לסיים ברביעייה הראשונה. כרגע נראה שאנחנו הקבוצה החמישית בטיבה.

אם ספאלטי יצמצם את מספר ההגבהות של קאנדרבה בעשרה אחוז - צריך לתת לו פרס ישראל. בואו נתחיל מזה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DFUwlU6XoAAn9B_?format=Xxx

כמה אהבה יש לשניים האלה, מתגעגע לאל פרינצ׳יפה מאוד.

@SerieA יהיה טוב. לא צריך סטארים, צריך רכש חכם והוצאת המיטב מהסגל הקיים, ובזה אני מאמין בספאלטי, סבא ואוסיליו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הקיץ יגמר עם: ואלרו, וסינו, קייטה, דאלבר, בלם חדש ושחקן התקפה חדש גם לצד ימין, התוצאה היא שספאלטי מקבל את כל הכלים שהיה צריך, ואתם פייבוריטים על נאפולי, מילאן ורומא.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

זה הרבה אם.

מלבד זאת, לדעתי נאפולי הטובה מכולן. חוץ מיובנטוס.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השמות ריאלים, על כולם כבר מתבצעת עבודה כלשהי, ויש חודש ושבוע לסגור את הכל. אם סבאטיני באמת מנהל את המרקאטו שלכם ולא רק של סונינג, רוב העסקאות בכל מקרה יתבצעו בסוף אוגוסט.

"אפשר כבר להכריז", "בנתיים" וכל קשקוש אחר שנובע מלחץ ילדותי לקבל את הקבוצה מוכנה חודש מראש מנוגד לחלוטין לעבודה של האנשים שכל כך קיוויתם לראות באינטר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתך כך היה גם בעונה שעברה, כלומר מבוסס זה לא.

7. תומר1989 Member

לחכות לסוף אוגוסט לא נראה חכם במיוחד. קבוצות לא ימהרו למכור שחקנים טובים כשאין להן זמן למצוא מחליף

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוך. יש המון עסקאות שבלתי אפשרי לפצח לפני שהמסע ומתן מגיע לדד ליין בלוחות זמנים. ניס שמחזיקה בשחקן שמושך החוצה ומחכה להצעות גדולות יותר היא דוגמא טובה לכך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

שום דבר לא מבוסס כשכותבים בפורום, אנחנו חובבי כדורגל איטלקי שכותבים בפורום. עם זאת, הם לא איבדו אף שחקן, הוסיפו אנשים, ממשיכים עונה שלישית יחד כשבינתיים היריבה העיקרית שלהם מכרה שחקני הרכב ועם מאמן חדש.

לבצע עסקאות בסוף אוגוסט זה לא רע, אבל זה אומר שעד שהשחקנים יבינו מה ספאלטי רוצה יגיע דצמבר.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדעה עצמה בסדר. "לא מבוסס" מכוון לחוסר נימוק במשוואה (נאפולי מול X\Y\Z) שלא מתייחסת לצד השני שלה. בעונה שעברה היה זה מול רומא. אי אפשר לקבוע שנאפולי היא הקבוצה השניה באיטליה מבלי להכיר את הקבוצה ש..סיימה שניה באיטליה(ושמה לנאפולי שלישיה בסאן פאולו), מעבר למה שקוראים בפוטבול איטליה. כעת זה חוזר על עצמו מול קבוצות נוספות שרק בחודש הבא יסיימו את הבניה שלהן.

"לא לאבד אף שחקן" זה קרטריון להצלחה בקבוצה מנצחת. לא לנאפולי שמנסה לגדול כדי להפוך לאחת כזו. יובה 2002 לא איבדה אף שחקן. מנגד, גם אינטר ומילאן 2017 לא איבדו אף שחקן. אם חושבים על זה טיפה, גם רומא 2017 לא איבדה אף שחקן.

אפשר היה להישאר עם פיולי, וכך נגאטומו יבין מה רוצים ממנו.

11. SerieA Il Capitano

חשבתי היטב. רומא איבדה שני שחקני הרכב ואולי תצליח לשלב שחקן רכש במקום סלאח, כאשר בהגנה היא איבדה בלם מצוין. כנראה שזה יתחבר.

נאפולי מתואמת, מחוברת והתבגרה בעוד שנה. אולי אני טועה.

לגבי השחקנים שאינטר ומילאן לא איבדו - הן לא היו טובות מההתחלה. נאפולי דווקא כן. היא תתחיל מאיפה שהיא סיימה את העונה שעברה ולא היכן שהחלה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה בדיוק התכוונתי.
    "אבידה של בלם מצויין" על שחקן שלא שיחק אפילו פעם אחת במרכז ההגנה (רק כמגן ימני או בלם נוסף לצמד הקבוע) זה לא להכיר את הbasics.
    אבידה של סלאח היא אבידה של Stats. רומא שיחקה זהה איתו ובלעדיו. היא צריכה שחקן עם רמת ביצוע דומה, מבלי לשנות את צורת המשחק של שcore שלה. אולי המחליף שלו לא יציג את אותם המספרים, אולי יספק לקבוצה אפשרות לפצח מצבים מסובכים שהPlan A נתקע בהם. כל אחד מה"אולי-ים" מצדיק את הניסיון לשנות משהו שלא עבד עד הסוף.

זו כבר דעה עם בשר. לא מעט אנשי כדורגל רואים בנאפולי אנטי יובה בכירה מהסיבה שציינת. לדעתי החיבור שלהם היה בשיאו כבר בשנה שעברה. אין מה להוסיף לזה. הם מתואמים בצורה כמעט מושלמת ואין סיבה שלא ימשיכו להגיע ל30 מצבי הבקעה מול סאסואלו. הבעיה היא שזה לא מספיק כדי ליצור יותר מ2\6 נקודות בטבלה הסופית מול אותה סאסואלו. מהסיבה שתיאום אינו תחליף לאיכות.

בקיצור:
    http://fcpaprofessor.com/wp-content/uploads/2016/04/insanity.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/17
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי ש @Franco ראה יותר משחקים מלאים שלו ויכול לתת דעה יותר מפורטת.
    במשחקים ובקטעים שאני ראיתי אותו הוא נראה מאוד מהיר וחוצפן, טכניקה טובה וגם יודע להיכנס יפה מהאגף לאמצע כדי לסכן את השער, לא עוד ווינגר מהיר שהולך עם הראש בקיר. באופן כללי נראה לי שעוד מוקדם עבורו לעזוב את קון ומן הסתם שגם את צרפת למועדון גדול כמו אינטר וגם כתבתי על כך בדיון הצרפתי לא מזמן. הסיפור כאן הוא החוזה שלו שיסתיים בקיץ הבא, השחקן מסרב להאריך כמו כל כישרון צעיר שעולה מהר לכותרות וקון נאלצת למכור. היו פירסומים לפני כמה ימים על הסכם סגור עם סנט אטיין, כנראה שעשיתם מחטף של הרגע האחרון.

Die Werkself ו-Franco אוהבים את זה.
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים עם אדם, אם יהיה חלק מהסגל של אינטר ולא יושאל זה נראה מוקדם מדי בשבילו. הוא די מהיר ויש לו טכניקה טובה בלי קשר ליכולת בדריבל שמבוסס יותר על הנתונים הפיזיים. בתיאוריה הוא איום על השער בגלל החיתוך לאמצע כמו שאדם אמר, אבל בפועל הפעולות שלו ברגעים הקריטיים, "הפעולה האחרונה", לא טובות וגם קבלת ההחלטות צריכה שיפור.

אולי אני מדמיין פה כי לא עקבתי מספיק מקרוב וגם אני לא זוכר בבהירות, אבל אם אני לא טועה הרגשתי לקראת סוף העונה שהוא נראה אפילו פחות טוב וחיברתי את זה למשהו שלא אהבתי באופי. הוא לא אנוכי במשחק שלו וגם עוזר בהגנה כמצופה משחקן בעמדתו, מה שיחד עם היכולות הפיזיות והטכניות גרם לי לעקוב אחריו מלכתחילה, אבל משהו הרגיש שלילי בגישה שלו באופן כללי וזה לא נראה היה כמו שחקן צעיר שרוצה לנצל כל דקה להוכיח את עצמו ולהשתפר. אבל זה מאוד ספקולטיבי.

Die Werkself ו-אלעד אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.