אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין מה שאתה אומר, אבל אני לא אומר שחייבים כוכב. איקרדי לא היה כוכב, שקרניאר לא היה כוכב.
    אני רואה בהחתמה של לוקאקו הימור גדול, מבחינתי שווה להימור על שחקנים כמו זפאטה ובלוטי. לא רואה בו מנייה בטוחה, מבחינתי שחקן של 70 מליון יורו צריך להיות מנייה בטוחה ולא הימור.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Alta Tensione ו-טל. אוהבים את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלוטי...

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לוקאקו לא מנייה בטוחה? אתה ראית את המספרים שלו בקריירה?

itzik.miro ו-Clichy אוהבים את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, וגם צפיתי בו לא מעט מאז שהצטרף ליונייטד.
    לא מבטל את המספרים שלו, אבל ביונייטד הם לא מרשימים (וחלק לא מבוטל משעריו בעונה הראשונה היו בעיקר לסטטיסטיקה ולא משני משחק).
    יש לנו חלוץ עם 16 ו-12 שערים בליגה בשנתיים האחרונות, עם משקל עודף בולט, פירסט טאץ' של בן שהר וחוש לשערים לא כזה מיוחד, נוסיף לזה שקבוצתו לא רוצה אותו ולמעט אינטר אין קבוצה בעולם שיורקת כרגע לכיוונו, איזו סיבה יש לנו לשלם תמורתו 70 מיליון יורו?

yonmu אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי שוב, מי קבע איך התימחור יעבוד? כשמחד פליקס עובר לאתלטי תמורת סכום פסיכי ומנגד יש העברות של שחקנים אדירים בסכומים צנועים יותר, איך קובעים מה נכון או לא?. יונייטד לא רוצה להעיף את לוקאקו כמו שלוקאקו רוצה לעוף מיונייטד. ללוקאקו, וזה פרמטר סופר חשוב, יש חוזה עד 2022 ביונייטד, כך שאין להם לחץ משמעותי למכור אותו. ומי אמר שרק אינטר בתמונה? הרי היכולת הכלכלית של מועדון פריימרליג ממוצע לא פחות מזו של אינטר, ואני בטוח שמכל 19 מועדוני הפריימרליג האחרים, תמצא כאלו שמעוניינים בלוקאקו.
    לך 70 מיליון נראה הרבה, לי לא. העולם השתנה, פעם על בארלה וסנסי היינו משלמים 30 מיליון אירו ביחד. היו זה 70 מיליון.

גם קל להגיד ״מצאנו את איקארדי, מצאנו את שקריניאר״. אבל גם מצאנו את ראנוקיה מנגד וגם מילאן רכשה את אנדרה סילבה, שהיה נראה ככוכב על פוטנציאלי. זה שהיו מקרים בעבר שהיה בול פגיעה, לא אומר שניתן להסתמך על כך. זרקת את בלוטי וזפאטה. במה הם מנייה יותר בטוחה מלוקאקו? או יותר נכון הימור יותר טוב? כי הם יעלו 20-30 מיליון אירו פחות? תהיה בטוח שאם הסכומים הללו יהיו מכריעים, ינסו לחסוך אותם כמה שאפשר. אבל אם יש, אז מה הבעיה?

לוקאקו היה בקבוצה רעה וחולה בשנתיים האחרונות. לא רואה את קונטה מאפשר לו להישאר בעודף משקל כפי שהוא היום ושינוי אווירה עשוי להחזיר אותו ליכולת שהראה באברטון. צריך להתחשב גם שהמוצר שאתה מקבל זה לא המוצר שאתה תיראה בעתיד, לטובה ולרעה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. itzik.miro Member

כולנו נהיינו לאחרונה חשבי שכר ושכחנו שאת ההחלטות לגבי הסכומים מנהלים אנשים עם ידע כלכלי רחב מאיתנו וניסיון מקצועי עשיר משלנו שחיים את השוק והשינויים בו מבחינה אינטנסיבית מאיתנו ולכן אני חושב שהעיסוק שלנו בכמה שחקן x שווה הוא מיותר והשייח צריך להיות מידת ההתאמה של השחקן לקבוצה.

מהבחינה הזו, לוקאקו שחקן שיכול לתת לאינטר אימפקט חשוב מאוד, במיוחד מהבחינה הפיזית. החלוץ היחיד בליגה שיש לו את העוצמות הפיזיות של האחרון הוא זפאטה ואשתקד הוא נתן עונה מטורפת, עונה שגם לוקאקו יכול לתת, כאשר השילוב שלו עם חלוץ נייד וטכני יותר כמו לאוטארו יהפוך את אינטר לעמוקה יותר ופחות צפויה מאשר בעונה האחרונה.

לדעתי לוקאקו לאינטר זו החתמה נהדרת.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

7. טל. Member

לאוטרו בסגל שכבר יש בו לוקאקו ודז'קו זה שאלה בפני עצמה.

8. itzik.miro Member

הם שחקנים שונים לחלוטין. לאוטארו הוא שחקן שמסוגל לשחק כסקנד סטרייקר, יש לו יכולת דריבל טובה והוא פחות מתבסס על פיזיות.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה tweet of the year.

אלעד, yonmu, EO11 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. Clichy COYG

אמנם לוקאקו מאסיבי מאוד, אבל ברמת העיקרון לא מדובר בבול עץ קלאסי אלא בשחקן שיש לו הרבה מה לתת גם מחוץ לרחבה. החיתוך שלו משמאל (סטייל רובן) היה כמעט בלתי ניתן לעצירה בזמנים שלו באברטון.

מבחינתכם אם היכולת הכספית מאפשרת - אני לא חושב שזו שאלה בכלל, והעובדה שהוא רוצה (?) לעזוב את המקום המאוד נוח ביונייטד יכולה להעיד על רעב לחזור ליכולת של אברטון.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/19
  11. itzik.miro Member

אני חושב שבסגנון האיטלקי שבו יש פחות שטחים פתוחים ובמיוחד בסגנון ה- 3:5:2 של קונטה היכולת הזו של לוקאקו תהיה פחות רלוונטית לאינטר.

12. SerieA Il Capitano

הדבר הכי טוב שראיתי לאחרונה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

פינת ''אה, וואלה'' היומית:
    אז אחרי שאתמול למדנו ש מתוך הסעיף שחרור 36 מיליון של מאנולאס, בחוזה כתוב ש-2 מיליון הולכים לשחקן עצמו (לרומא רק 34 מיליון),

אז היום למדים שפיאמונטי לאינטר היה רק 50 אחוז מהכרטיס. (החצי השני של הכרטיס שייך לקייבו). אז אינטר תקבל רק 9 מיליון. ולא 18.

זה מה שתמיד אני אומר: הכל חארטה.
    כל עיתונאות הספורט זה חארטה.
    700 שנה מסקרים לך ידיעות על מכירה של שחקן מסויים, ומעלים ספקולציות וזורקמם מספרים - ורק יום אחרי שהוא נמכר בפועל נזכרים לספר לך ''אה דרך אגב חצי מהכרטיס זה של קייבו"...

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל.
    שיטת החצי חצי בהחזקת הכרטיס לא חלפה מהעולם לפני כמה שנים?

15. טל. Member

כנראה מדובר על סעיף חלוקת רווחים מעסקה עתידית בלבד (למרות שאני לא יודע אילו עוד אספקטים בכלל ייתכנו)

ואולי אפילו ההסכם נעשה עוד מלפני שחל התיקון...? אינני יודע.

מצב נושא:
הנושא נעול.