אינטר 2019/20 :: Onora La Maglia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי היה מסתדר עם כל אחד מהם. גם ככה מדובר בגיבוי לגיבוי ולא מצב שגרתי.

אי אפשר לנחש מקרה ACL מראש (אולי ברומא כן). זה תאונת דרכים, לא שיקול בבניית סגל.

אתה צודק, אבל אי אפשר לקבל את הכל בכל חלון העברות. אפשר להיות DS מושלם ובקיץ ספציפי לא יהיה אפילו מגן אחד פנוי. המגנים של מארוטה המהולל טובים יותר?

קיבלתם את דה ליכט (בקיץ האחרון זה היה האמבפה של ההגנה). בקיץ לפני כן את פאקינג רונאלדו. פראטיצ'י באמת טיפש לדעתך בגלל עניין כל כך זוטר כמו הפער בין דנילו לקאנסלו?

2. DRORIKO Member

מצחיק שאתה מזכיר את אלגרי קובי, כי אחד הדברים הכי מגוחכים שזוכרים מהתקופה שלו זה ברצאלי מגן ימני

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצאלי מגן ימני זו הצלחה כמעט כמו קייליני מגן שמאלי (כמעט כי אצל קייליני מדובר בתפקיד טבעי יותר). מדובר בפתרון של בעיה. לא תכנון מראש.

4. itzik.miro Member

אלגרי טקטיקן אדיר, אין פה ויכוח. אני אפילו די בטוח שהוא היה מוצא לדנילו תועלת כלשהיא אבל סארי זה לא אלגרי.

פציעות זה חלק בלתי נפרד מכדורגל, בטח הפציעה של דמיראל ולכן אין לי שום טענה בנושא זה. יש לי טענה לגבי זה שמתוך תשעה שחקני הגנה, שלושה מהם לא מספיק טובים מבחינה מקצועית ושניים מהם מחמיצים בכל עונה לפחות חודשיים בגלל פציעות.

לגבי פארטיצ'י - הוא לא טיפש, להפך, לכן הציפייה שלי ממנו היא לפתור דברים ובעיות כמו שצריך. בקיץ הקודם הוא לא ביצע עבודה מספיק טובה לטעמי מכיוון שלצד הצלחה משמעותית מאוד עם דה ליכט היו את הניסיון למכור את דיבאלה, חוסר ההצלחה להיפטר משחקנים לא רלוונטיים לסגל שיכלו לפנות תקציב ומה שקרה עם מנדזוקיץ, מה שהוביל אותנו להיות עם חלוץ בודד.

לגבי עסקת דנילו - לא הייתה לי בעיה לאבד את קאנסלו אבל ההחתמה של דנילו היא מאוד מתסכלת, גם אם מכניסים לשם 27 מיליון יורו שקיבלנו.

בכל מקרה, בקיץ הזה לפארטיצ'י יש המון עבודה כדי לתקן את הסגל המזדקן. כמובן שיש עניינים אקוטיים יותר וכאלה שפחות אבל מבחינתי יש 3 דברים שחייבים להיעשות ולאו דווקא בסדר הזה:

1. להיפטר מהסרח העודף (דנילו, דה שיליו, חדירה).

2. לסדר עוד מגן (מבחינתי פלגריני בפנים ודנילו בחוץ זה מספיק טוב).

3. להחתים עוד חלוץ ועוד קשר בלי קשר לטרייד פיאניץ/ארתור.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Un bombón אוהב/ת את זה.
  5. SaSa Member

@Un bombón

לא אמרתי שמדובר בוורלד קלאס, אבל עדיין מאמנים מובילים כמו אלגרי ופפ רצו אותו אצלם..כנראה שיש איתו גם בעיות שלא קשורות לדשא.
    אין הרבה מגנים עם יכולת כדרור, ראיית משחק וקרוסים ברמה שלו.
    הוא מסוגל לקחת כדור בחצי שלו ולהגיע איתו לרחבה של היריב ולייצר מצב לעצמו או לחבר לקבוצה.
    אני זוכר שראיתי פעם רשימה של שחקנים עם כמות הדריבלים הגבוהה ביותר שמקדמים את המשחק וקאנסלו היה בטופ לצד שחקני קישור והתקפה.

אתה נותן יותר מדי קרדיט למועדון שאתה אוהד,
    ראינו מה עשיתם עם הכסף שקיבלתם על סלאח, רודיגר, ניינגולאן, מנולאס, אליסון ואחרים..
    בינתיים מועדונים צנועים יותר מצליחים לשמור על רוב הטאלנטים שלהם ולספק תוצאות טובות יותר.

Roma ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

הבעיה שמגינים גם צריכים לדעת להגן

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולאחר עבודה של שנה אחת בלבד הרצון הזה כבה.

לדעתי הוא כושל כבר ברמה הטקטית\מילוי דרישות המאמן.

כדרור? מסכים. בכל שאר האספקטים התפוקה שלו הייתה אפסית.

בתדירות נמוכה מדי. זה טוב רק להיילייטס. שלשום פאסטורה עשה סללום מהמם בין 5 שחקנים, לאחר מכן לחץ על כפתור כיבוי אבל הרושם שנשאר מהתקציר הוא אחר לחלוטין.

הסקיל הזה מאוד מלוטש אצלו. אין לי שום סיבה להתכחש לזה. זה פשוט לא מספיק בעיניי כדי לקבע את עצמך בהרכב של מועדון גדול ולספק תרומה פחות או יותר עקבית.

אפשר דוגמה?

ראיתם מה איפשר לרומא לצרף את השחקנים האלה מלכתחילה?

אוקיי, וזה הישג מקצועי? כל המועדונים הגדולים ביותר מוכרים שחקנים. במודל שראשי רומא מסתכלים עליו (יובה של אניילי) נמכרו המון שחקנים לאורך השנים.

ברמה האישית אני יכול לומר שאם מועדון לא זוכה בשום דבר, ולא מנסה לשנות\לשדרג את עצמו (גם אם יש פלופים בדרך, חשוב שתהיה השקעה כלשהי במטרה לגדול), אינני מבטיח שהעניין שלי בתור אוהד ישמר. אפילו כאן בפורום, היו פעם איזה 5 אוהדי מילאן מגניבים שחיו את השיט הזה. עם הזמן הם נכחדו יחד עם השאיפות של המועדון שלהם. אני תמיד אעדיף לראות נפילה של אנזונזי על מצב בו מתחילים את העונה עם שחקן פציע בן 40 ושיגבה אותו פלופ זניח כמו גונאלון.

8. VAR Member

נראה שהעסקה הולכת להיסגר היום, אני רק רוצה לומר שמשהו כמו 4 חודשים אחורה חשבתי ש40 מיליון + 5 כבונוסים זה סכום שאיתו אפשר היה לקנות רגל אחת של האקימי.

זה מרגיש לי לפעמים שלמארוטה יש גישה למאגר תמונות אינטימיות של כל המנהלים באירופה. ובנוסף שזידאן לא ראה משחק אחד של דורטמונד בשנתיים האחרונות. אם היה רואה היה מבין שזה לא קרבחאל <=> האקימי אלא בערך 5 שחקנים שונים שהאקימי יכול להתחרות איתם על מקום בהרכב ב4 עמדות שונות שאת כולן הוא מסוגל לשחק טוב באותה הרמה.

יש מצב שזה המגן WC הראשון שלכם מאז ימי סאנטי/מאייקון?

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/20
  9. סמואל אטו Member

נראה לי שפשוט הבינו שהוא לא מעוניין לחזור לריאל כדי להתחרות על כמה עמדות שונות.
    יש לו גם סעיף שחרור של 54 מיליון יורו לפי כמה דיווחים.

10. itzik.miro Member

מסופקני עד כמה חאקימי הוכיח את עצמו כמגן. הוא ווינגר התקפי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

11. VAR Member

הוא רק רוצה מקום בהרכב, לא נראה לי שאכפת לו איפה. אני לא מאמין שאם זידאן מבטיח לו 35+ משחקים בעונה הוא לא חוזר. וכשיש 4 עמדות שונות זו כמות שבקלות אפשר להבטיח לו. אני חושב שזידאן פשוט לא מחזיק ממנו, השאלה היא על סמך מה. הוא מגן טופ 4 בעולם כבר עכשיו, ואפילו אם קרבחאל הוא אחד מה3 האחרים יש 7 שנים הבדל ביניהם, אתה פשוט לא נותן ליהלום כזה ללכת*.

* כמובן שכל זה לא תקף אם יש סעיף buy back.

12. VAR Member

הוכיח את עצמו בענק גם במערך עם 4 בהגנה וגם במערך עם 5 בהגנה. ולאורך שנתיים. ואינטר יודעת את זה יותר טוב מכולן.

13. סמואל אטו Member

איפה הוא יכול להבטיח לו את זה?
    שחקנים שמשחקים על הכנפיים כבר יוצאים להם מהאוזניים, ובעמדות המגנים יש להם את קרבחאל באנקר ומגן שרק בקיץ הקודם הוחתם מליון. אולי הרכישה של מנדי הייתה לא חכמה בהסתכלות עתידית, אבל אולי לא ראו בחאקימי מגן שמאלי מלכתחילה.

בכל מקרה היה פה עניין של חוזה שמסתיים וסעיף שחרור נמוך שפתח לחאקימי לא מעט אפשרויות.

VAR אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

האמת שלא ידעתי על מצב החוזה שלו בריאל, הנחתי ששחקן צעיר מהאקדמיה יהיה חתום ל4 שנים פלוס. כך או כך, מארוטה בפעם המי יודע כמה ער בדיוק בזמן שכל שאר העולם ישן.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מארוטה אמר אתמול שאוסיליו הוא האחראי על המהלך.

מצב נושא:
הנושא נעול.