איפה הייתם כשזה קרה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Santiago Bernabeu, ‏19/8/07.

1. spurs229 Member

הייתי בשיעור אנגלית, וכשיצאתי אמא שלי סיפרה לי מה קרה.
    הזדעזתי, בעיקר בגלל שהייתי במגדלים רק שלושה שבועות לפני!

2. Ofek7 Member

הייתי בכיתה ו', זה היה יום שלישי... וואו קשה לשכוח את היום הזה...

בסביבות 15:30 סיימתי אימון וברדיו הודיעו שמטוס פגע באחד מבנייני התאומים, לא הבנתי כל כך עד שראיתי את התמונות בבית ונכנסתי לשוק...

3. Gady Member

ואוו מאיפה הדיון הזה הגיע.
    תאמינו לי או שלא תאמינו לי, כי הרבה לא מאמינים. בזמן האסון הייתי בעיירה מספר קילומטרים מניו יורק אצל משפחה. (באותה תקופה גרתי חצי שנה בארה"ב) הייתי קטן, (כיתה ד' אני חושב). אבל להיות קרוב למקום שזה קורה זה פשוט מזעזע, אני זוכר שהייתי שם בבית, בדיוק הגענו לכמה ימים אצל המשפחה שם, אני רק זוכר שאבא שלי חזר מקניות וא משו כזה, והיה כולו מבוהל ואמר שאנשים אמרו שנכנס מטוס באחד מבניני התאומים. ישר פתחנו טלויזיה וראינו שנכנסו 2 מטוסים, אני זוכר שזה היה פשוט מטורף, אפילו לא בתוך ניו יורק עצמה הרגישו את הפחד ואת הזעזוע, שעות לאחר הפיגוע עוד היו מסוקים באוויר וצוות סיוע מאיזורים קרובים כל הזמן המשיך להגיע.
    אני זוכר שלא יצאתי מהבית איזה 3 ימים ולא הלכו לבית ספר וכו'. 10 ימים בערך לאחר הפיגוע הייתי בניו יורק עצמה, לא ראיתי משו מיוחד, מחוץ משו שנראה כמו אתר הריסה וריחות שחודש לאחר האסון לא נעלמו. (תבינו לבד).

בהחלט אחד המקרים שאני אקח איתי תמיד. להיות שם קרוב בזמן המקרה, זה מחריד.

אגב, מצטרץ להמלצה בקשר לסרט הדקומנטרי "ההבדל הקטן", כל מילה מיותרת בקשר לסרט, תראו וזהו.

4. mhfc-1913 Member

בבית אכלתי פיצה

5. ניז Member

כיתה י' היתי...
    שיחקתי כדורגל בשכונה ושמעתי אנשים אומרים משהו - לא יחסתי חשיבות היתי שקוע במשחק.
    כשבאתי הביתה ראיתי תטלויזיה פתוחה ומה שמתחולל
    ההלם

6. 亚历山大帕托 Member

הייתי במטוס השני.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה יום שלישי של כיתה י' אז כהרגלי באותו יום של השבוע בשנה ההיא הברזתי משעתיים אחרונות באנגלית. בדרך כלל הייתי אוהב לשחק בדרימקאסט אחרי האוכל אבל הייתי עייף ונרדמתי מול הטלוויזיה. קמתי מעט מנומנם כי אבא שלי היה אמור לאסוף אותי ואת אחותי - הוא גר אז בבית זמני לפני מעבר לכפר סבא וגרנו ליד גלידה פינגווין המפורסמת. ראיתי את זה בחדשות וזה היה נורא ומרתק בו זמנית. ואז אבא שלי אסף אותי והלכתי לפינגווין.

8. George Best Member

בצופים(איכס).
    עד כמה שזה היה כואב לראות את זה, זה היה במקום.
    סוף סוף למדו באמריקקה ובאירופה עם מי יש להם עסק.

9. Giallorossi Member

שיחקתי בפלייסטיישן אצל חבר עם עוד כמה חברים, ואז אמא שלו נכנסה וצעקה להעביר לערוץ 2.

הייתי בכיתה ב'.

10. wolf89 Member

משום מה אני זוכר את היום הזה בבהירות מוחלטת.
    זה היה בתחילת כיתה ז'. אני הייתי בבית של החבר הכי טוב שלי (גם כיום, לפני גיוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) יחד עם עוד אחד שהכרנו ממש בתחילת השנה. קיבלנו איזה משימה מהמורה להכין עוגת דבש לקראת ראש השנה אולי.
    היינו אצלו בבית, וכמו שלושה כושלים בכיתה ז' ניסינו לאפות עוגת דבש, ואז אנחנו שומעים שקרה משהו ופותחים את הTV. רואים את התאומים עולים באש ובעשן.
    לא תפסתי את גודל האסון באותו רגע, ילד בכיתה ז' שלא שמע יותר מדי פעמים בחיו על התאומים ועל המשמעות שלהם לכל ניו-יורק לא יכול להבין את זה. רק אחרי זמן מה קלטנו את מימדי האסון.

11. Red Left Winger Member

הייתי מאושפז בבית חולים באופוריה של השבוע השלישי אחרי ה5-1 במינכן.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שבאותו רגע הייתי חצי ישן וצופה בטלוויזיה, ראיתי את זה בהתחלה בערוץ הירדני וחשבתי שזאת הייתה תאונה, לאחר מכן התברר לי שזה מעשה של טרור.

13. W.Rooney Member

הייתי בבית, ראיתי בדיוק ערוץ 2, אני זוכר שעברו מ"היפים והאמיצים" ישר למהדורה מיוחדת, משם הכל היסטוריה.

14. George Best Member

ראית היפים והאמיצים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

15. W.Rooney Member

עברתי בין הערוצים, בדרך גם נתקעתי לכמה דקות על היפים והאמיצים .. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx