איפה כל המאמנים האנגליים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏28/4/06.

1. AW forever Member

כן, הא? בגלל זה הוא זכה לכינוי המחמיא granny lover, כמחווה לזונה האהובה עליו בליברפול (בת 50), שמהבית זונות שלה הוא נאלץ לברוח מהכניסה האחורית... חיים נורמאלים לגמריי...

2. THE STRETFORD END Member

ווין רוני רק לפני כמה שבועות ניצח בבית משפט בתביעה והסכים על פיצויים בגובה של 100,000 פאונד מהסאן אחרי שהם במשך חודשים קישקשו על כך שהוא נתן סטירה לארוסותו במועדון לילה,
    לכן לא צריך להתלהב מכל כותרת מפוצצת במיוחד שזה מגיע מהסאן,

ולגבי זה שהוא הלך או לא הלך לזונות(ולא משנה באיזה גיל הן,הסטיות המיניות שלו זה לא מעניין),זה שום דבר רע בטח ובטח כשאתה צעיר ורווק אז יכולים לכנות אותו באלף ואחת כינויים,
    את גרהאם טיילור כינו ראש כרוב,אני בטוח שלמרות זה עכשיו הוא קופץ על התפקיד שוב בעיניים עצומות.

כשאתה כדורגלן בכיר או מנג'ר בכיר,מפורסם נערץ,עשיר הכל טוב ויפה אבל זה מגיע גם עם פגיעה בחיים הפרטיים,זה כואב,זה מעצבן אבל זה מתגמד לעומת ההטבות שיש.

3. Robin Member

זה שהוא זכה בתביעה לא אומר שהם טעו...

4. THE STRETFORD END Member

אני מבין שאתה היית במועודן לילה באותו היום ואתה עד לכך שהוא אכן סטר לה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

סקולארי נבהל מכמות הצלמים שחיכו לו מחוץ לביתו והרי זה לא שכל יום בשנה אותה כמות או בכלל יחכו לו יום יום מחוץ לבית,זה טבעי שכאשר הוא היה המועמד המוביל לתפקיד אז הוא יהיה בראש החדשות.

כשגאזה נופה מסגל הנבחרת למונדיאל 98 ועשרות צלמים ועיתונאים חיכו מחוץ לביתו אז הוא יצא אליהם וחילק להם שוקלדים.
    כשרוי קין חזר אחרי הניפוי ממונדיאל 2002 גם לו חיכו עשרות צוותי טלוויזיה,הוא לא חיכה הרבה ויצא עם הכלבה שלו לטיול כשהוא עובר דרכם,

בקיצור תלוי איך לוקחים את זה ושוב אם רק בגלל הלחץ התקשורתי שמגיע עם תפקיד מנג'ר אנגליה זה מה שמנע מסקולארי להסכים לתפקיד...אני לא בוטח בו.

5. Robin Member

אתה יכול להבין מה שאתה רוצה אבל אולי עדיף להבין את מה שאמרתי כמו שאמרתי אותו. זאת אומרת שזה שהוא זכה בתביעה לא מוכיח כלום, לאף כיוון.

6. THE STRETFORD END Member

לו היה לסאן הוכחות לכך שהוא כן סטר,זיין או קילל אותה אז הם לא היו מפסידים במשפט ואדם כל עוד לא הוכח אחרת הוא זכאי אז אתה יכול לקחת את כל הטיעון המטומטם שלך על כך שזה לא מוכיח כלום וללכת למכור תותים!

7. Robin Member

קודם כל, גם אם יש להם הוכחות זה לא אומר שהם אוטומטית יזכו במשפט ושנית כל, גם אם אין להם הוכחות, זה לא אומר שזה לא נכון ואתה לא יכול להגיד שהוא לא נראה כמו טיפוס אלים.

8. eastlands Member

סטרטפורד- אל תפיל את כל התיק על סקולארי .
    קראתי קצת על הפרשה , וכמובן שהאשמים העיקריים הם אנשי ההתאחדות שלנו שמזכירים מאוד ,אנשי היתאחדות מרמת גן. ההחלטה לפנות לסקולארי לפני טורניר גביע עולם, פוגעת בכולם , מה קורה אם אנגליה פוגשת את פורטוגל ברבע הגמר? אך אפשר להתעסק בכלל עם המאמן הבא לפני המשימה בקייץ ,פשוט טמטום , סקולארי היה חייב לסרב להפגש ובקטע הזה הוא שיקר בהתחלה כשאמר שלא נפגש בעוד האנגלים הטיסו אותו לטירה באוקספורד ודיברו איתו .
    ומה הלאה? מקלארן ימונה עכשיו . ומה יקרה אם חס וחלילה אנגליה תודח ותושפל בגרמניה ,הרי גם הוא צריך להתפטר מתפקיד העוזר, אההההה אבל בינתיים הוא כבר מונה למנג'ר הבא.
    בקיצור הטיימינג והטיפשות של אנשי ההתאחדות ,יותר מאשר הפחד של סקולארי מהעיתונאים ( לדעתי חשש יותר מהתגובות בפורטוגל על כך שהוא כבר סגר עם האנגלים ,לפני המשימה בקייץ)

9. THE STRETFORD END Member

בגדול מסכים איתך איסטלנד,
    למרות שבמפגש בין אנגליה לפורטוגל ברבע גמר לא צריך לשנות מאומה כי הוא לא צריך לדפוק חשבון כל עוד הוא מאמן פורטוגל,אבל ברור שזה לא מצב בריא במיוחד,

יש לחץ ציבורי שימונה מאמן אנגלי אבל עם פיני זהבי והקשרים שלו מחר בידיעות ובמעריב יהיה כתוב כי אברהם גרנט מעומד מוביל למשרה ושהוא מתלבט בין זה לבין המשרה בלופטוס רואד.

Robin
    "ואתה לא יכול להגיד שהוא לא נראה כמו טיפוס אלים"

אתה רוצה שאני יביא לך תמונה של הרוצח הגדול ביותר בתולדות אנגליה,הוא ממנצסטר והוא רופא,הוא נראה כמו השכן הנחמד ממול,יש לו זקן לבן ומטופח,
    בקיצור תחשוב לפני שאתה פולט שטויות!

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/06
  10. Robin Member

הבנתי, אז מישהו שנראה כמו טיפוס אלים הוא אף פעם לא אלים ותמיד זה שלא תחשוד בו הוא זה שבאמת יהיה הטיפוס האלים? ויין רוני נראה כמו טיפוס אלים ואני מוכן להתערב שהוא באמת טיפוס כזה. כשאנשים נראים כמו טיפוסים אלימים, יש סיכוי יותר גבוה שהם יהיו אלימים מאשר אנשים נחמדים שלא נראים שהם יכולים להזיק למישהו.

11. THE STRETFORD END Member

לא ליצן,זה אומר שאי אפשר להסיק מסקנות לגבי אדם אם הוא אלים או לא רק לפי המראה החיצוני שלו!

12. Robin Member

זה שאמרתי שהוא נראה ככה, לא אומר שזה רק לפי מראה חיצוני, גם לפי התנהגות.

אולי תפסיק כבר להגן עליו בחירוף נפש? אני לא אמרתי שהוא סטר לאשתו, סה"כ שיכול להיות שהוא אכן עשה זאת ושמה שקרה במשפט לא מוכיח כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/06
  13. THE STRETFORD END Member

לפי איזו התנהגות בדיוק?על המגרש,לפי זה אתה מסיק שהוא אדם אלים מחוצה לו?(והרי אתה לא בדיוק רואה את ההתנהגות שלו מעבר למשחקים),
    ליצן,לך תמכור תותים!

14. Robin Member

כן, בדיוק לפי זה. מה יש, במשחק כדורגל שחקן מתעצבן יותר בקלות והתכונות שלו משתנות או משהו? סליחה מר סטרטפורד הפסיכולוג, על שלא ידעתי.

15. THE STRETFORD END Member

אני לא פסיכולוג ואני לא זה שעושה את ההבחנה בין שחקן שמתעצבן יותר או פחות על המגרש ולפי זה מסיק מסקנות על ההתנהגות שלו מחוץ למגרש,או לפי המראה החיצוני שלו כמו שאתה עושה,מר ליצן!