איפה כל המאמנים האנגליים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏28/4/06.

1. Riki Member

אי אפשר לעשות הבחנה כוללת על אופי ההתנהגות של אדם, על סמך דרך ההתנהלות שלו במגרש. כדורגל זה משחק עם המון אמוציות וטבעי ששחקן יתעצבן. אני למשל לא נמצאת על המגרש, אבל על כל החטאה של ראול מקללת וצורחת, זה עושה אותי אדם אלים ?
    נו באמת.

2. Robin Member

אני לא אמרתי את אותו הדבר על אוהד, אלא על שחקן. אבל כל זה בכלל לא רלבנטי, נראה לך שרוני יכל להכות את אישתו, הוא נראה לך כמו מישהו שהיה מסוגל לעשות את זה? התשובה שלי היא כן ואני מניח שגם שלך תהיה כן. שוב סטרטפורד, אני אמרתי שזה שהסאן הפסידו בבית המשפט לא אומר שרוני לא סטר לאשתו במועדון ההוא וגם לא אומר שכן, זה פשוט לא אומר כלום (ואם הוא לא סטר לה במועדון ההוא, אז נראה לי שהוא הכה אותה בפעם אחרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx). הוא נראה כמו מישהו כזה, הוא מתנהג כמו מישהו כזה, לפחות במשחקים ואם אני לא טועה כבר היו עוד מקרים שבהם טענו שהוא היכה מישהו.

אה כן, וזה שאני חושב שרוני הוא אידיוט אלים לא הופך אותי לליצן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/06
  3. SeRgInHo Member

נו באמת איזה שטויות. מה אם רוני מתעצבן בקלות יתר על המגרש זה עושה אותו אדם אלים? ההיפך זה מראה שאכפת לו מהקבוצה!

4. Arsenal fan Member

רושמים אלים.

5. SeRgInHo Member

אני יודע, פשוט רשמתי מהר.

בכל מקרה, חבר'ה בואו נחזור לנושא הדיון, הנושא פה הוא לא ההתנהגות של וויין רוני אלא המאמנים האנגליים.

6. Robin Member

כן ובכל זאת, מותר לדיונים להתפתח לנושאים אחרים...

הנקודה הראשונית שלי היא שיכול להיות שרוני היכה את אשתו. זה נכון והניצחון שלו בבית המשפט לא מוכיח כלום לאף כיוון אז אני לא מבין על מה הויכוח.

7. TheLane Member

כולה סטירה אחת לביץ' הזאת... עשיתם ממנו בעל מכה.

8. קינג לדלי Member

אין קשר בין התנהגות במגרש וצחוצה לו.
    אח שלי ששיחק בזמנו הרבה שנים בליגות הנמוכות ,הוא בחור הכי שקט שראיתי בחיים שלי. לא שומעים ולא מרגישים אותו בגלל בעיית ביישנות קשה שהייתה לו ואיננה עוד.

אתם הייתם צריכים לראות אותו במגרש...בכל מקום כולל מול אלפי חמסניקים בכפר קאסם הוא לא בחל באמצעים וכיסח מתי שהקוקייה זזה לו והיא זזה לו בערך כל 5 דקות והכרטיסים בהתאם...

ככה שאי אפשר לעשות הקבלה בין המגרש ומחוצה לו.

9. W.Rooney Member

צריך לדעת לעשות את ההפרדה. כדורגל לחוד, אישה לחוד.

כששחקן מתעצבן במהלך משחק ומגיב בצורה אלימה, אי אפשר ללמוד מכך שהוא גם אלים במקומות אחרים שבהם הוא דורך. כדורגלנים שונים מגיבים בצורות שונות על המגרש. יש שחקנים שיכולים לדחוף שופט על שהוציא להם כרטיס צהוב, יש כאלו שיטפחו לשופט על השכם בצורה ידידותית.

10. Robin Member

נו באמת. זה לא נכון לכל שחקן אבל בוא נסכים שיש שחקנים שהייתם מעדיפים שלא לפגוש בסמטות חשוכות...

בכל מקרה כפי שכבר ציינתי, זה לא רלבנטי כי מי מכם חוץ מסטרטפורד הולך להגיד שהוא בטוח שאין לרוני אופי אלים? אולי אצלו זה יוצא גם במשחק הכדורגל או יותר בכדורגל אבל אני מוכן לשים התערבות שהוא היכה את אשתו לפחות פעם אחת. זה שקיאון צורח על ואן ניסטלרוי לא גורם לי לחשוב שהוא אלים מחוץ למגרש אבל מה לעשות שמה שרוני עושה כן. הוא נראה ככה, האופי שלו ככה, הוא בא ממקום שמתאים שישפיע עליו בצורה הזאת בילדותו וכמובן שזה שהוא זכה במשפט מול הסאן לא מוכיח כלום חוץ מזה שאולי לא היו להם מספיק ראיות משכנעות, היו להם ראיות שנפסלו מסיבה כלשהי, או שהם העדיפו שלא להציג את הראיות מפחד שהמקור שלהם יתגלה על-אף שזה מעלה את הסיכויים שההתרחשות הזו המסוימת שתוארה בסאן לא קרתה, זה עדיין לא אומר כלום כי גם יכול להיות שהם הוסיפו כל מיני דברים והוא תבע אותם על זה. אני מניח שלא קראת את כתב האישום ואתה לא יודע את השיקולים של הסאן ואת הראיות שהיו\לא היו בידיהם, סטרטפורד, לכן זה לא אוטומטית אומר שאהובך הצדיק אף פעם לא השתמש באלימות ו\או שאין לו אופי אלים.

11. THE STRETFORD END Member

ליצן
    "אני מוכן לשים התערבות שהוא היכה את אשתו לפחות פעם אחת" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

במיוחד בשבילך,על ווין רוניי מהדיילי אקספרס לפני יומיים(וזה הופיע בעוד כמה מקומות):

'WAYNE ROONEY'S new-found maturity has been impressing his team-mates off the field as well as on it, after rescuing the club's party night last week.

Several players had already had to apologise to fellow diners in a Manchester restaurant for their rowdy behaviour before the party moved on to their favourite haunt of the Panacea nightclub.

As the night wore on, one senior international was causing consternation among the staff by making lewd suggestions to female partygoers and pinching their bottoms.

But before they felt the need to interject, it was a sober Rooney who lectured the player and gave him a very public hairdryer treatment.

The party continued after an apology from the senior star in question and a brief round of applause for the England striker's stance.

12. קינג לדלי Member

מאז שהפציעה התרחשה המשפט מצ'ארלי וחצי לא עוזב אותי.
    אני מתפלל אבל זה נראה רע ביותר.

הוא פצוע קסה לא יודעים מה יס לו !

13. Robin Member

וואו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

יכול להיות שהוא מתנהג כמו שצריך בדרך כלל ו\או כשהוא לא שתוי אבל זה לא מעיד על הטמפרמנט שלו.

14. Riki Member

גם ההתנהלות שלו על המגרש לא מעידה על זה, אז ?

15. THE STRETFORD END Member

הלך המונדיאל,רוניי בחוץ ל 6 שבועות,בא לי למות.