איפה נמצאות הבנות הכי מדהימות?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Ilan, ‏6/8/04.

1. Julian Joachim Member

אגב תופעות בעייתיות...

יצא לי לדבר על זה לאחרונה די הרבה עם די הרבה בנים ובנות (קצת יותר מבוגרות ממני). אני בטוח שתסכימו איתי.

בד"ר בנים נחשבים לפחות בוגרים, ולכן בנות יוצאות עם מבוגרים מהן. הבעיה היא שבתכל'ס, הן עוד פחות בוגרות מרוב הבנים (הן פשוט מתנהגות באופן קצת יותר מיני ולכן מרגישות מבוגרות לפעמים...), והסיטואציה הזאת מובילה לכך שאם אני רוצה מישהי אני צריך להיות אחד מהשניים הבאים:

א. מזליסט.
    ב. פדופיל.

פולדש, נמאס לו והוא אומר את זה.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדאש מגיע לך מאסר על השקרים שלך. מודעות?! תשאל את חברים שלי איך הנושא הזה כואב על ליבי כבר שנים! ואני זה שהעליתי את הנושא בהולנד-פורטוגל. וחוץ מזה, אני המצאתי את ההצעה המועילה על כך שכל גברי הארץ יתאחדו וישימו כל אחד 200 שקל, וכך תוקם ועדה שתחליט מי הכוסיות שמגיע להן ובעזרת הכספים האלה יורידו לכולם את כל השיער שלא על הראש... וגם אמרתי לכם אותה בואפל הבלגי אם אני זוכר טוב.

והולנד=המון כוסיות. היית שם בכלל?

3. Julian Joachim Member

לגבי הולנד, בטח שהייתי. אחלה מקום, פשוט הבנות... לא משהו בכלל. פנים מנופחות מדי.

ואני לא מאמין לשקרים שהולכים פה. אתה העלת את הבעיה הזאת?! חבל שדאייר ואיתי לא פה להעיד לטובתי! הרי אני מתלונן על הבעיה הזאת במשך חודשים ואני הייתי זה שהעלה את העניין וגם זה שהציע את הרעיון עם הלייזר (וגם התנדב לשלם את ה-100 ש"ח הראשונים).

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה אתה צודק, מצטער שלקחתי לעצמי את הקרדיט...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/04
  5. Julian Joachim Member

יפה מאוד שאתה יודע להודות בטעות. כל הכבוד! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. ראול Member

John Frusciante, אחי, בציד כמו בציד (וזה מה שזה)... אתה לא תרדוף אחרי שועל, אם אתה תדע שאין לך את הכלים לתפוס אותו. לא משנה כמה אתה מכוער (לא מדבר עליך אישית, אני מדבר בכלליות) הגישה זה כלי הנשק ואת הנשק הזה צריך לפתח ולשפר. לא משנה איזה שועל אתה, אתה לא תצא מפצצת אטום על היער שלך.

גל, סתום...
    סתם, בהחלט היחס של 1:50 נראה לי הגיוני. אני מסכים איתך על השיער ושאר אבלות שנעשות לנו, המין הגברי אבל אל תמעיט, לעולם, בערכה של יעל.

ארתור, מבהיר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/04
  7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש, אני לא יודע איך עשית את זה אבל מגיע לך לקום מחר בבוקר בתוך בריכה של חרא של פילים חחחח
    למי שלא הבין, מישהו פה השתמש בכלים אכזריים ביותר כדי להביש אותי ולכתוב דברים בשמי. למרות שלא נראים סימני עריכה, את ההודעה הזו:
    אני לא כתבתי. חחח אבל זה ממש קורע

נשבע לך פולדאש אני חוסם אותך יום אחד!

8. Julian Joachim Member

אני? :aaa031:

ואגב, כ"כ חבל שיש יופי שלא עובר בתמונות האלה:

http://www.bbc.co.uk/comedy/guide/images/400/coupling_3.Xxx

ו

http://www.powerlord.vispa.com/media/jpgs/11oclock/sarah_alexander19.Xxx

אגב, זו שרה אלכסנדר, סליחה על ההטעייה מקודם.

וסליחה לשרה שלא מצאתי תמונות נוספות!

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההיא מ"זיווגים" אכן יפה בטירוף עם העיניים שלה, רק חבל שהיא בערך הכי שטוחה בעולם.

בכל מקרה, לפני שאני הולך לישון רק נסגור פה את העניין- פולדאש צודק, אני טועה, הרעיון הוא שלו במקור ואני נחש.

10. Julian Joachim Member

א. היא לא כזאת שטוחה, ועם המבט הזה זה מתקבל על הדעת.
    ב. אני ממש מרוצה שאתה מודה בשקר שלך מקודם, אבל אל תיסחף. מספיק פעם אחת וגם אל תהיה קשה עם עצמך! למה אתה חושב שאתה נחש?!

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אויויויויויויויויוי, אמא של...

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/06
  12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון.. בכלל לא מבין את אלה שמתלהבים מסיליקון.. כאילו זה רק מראה על הרבה כסף שיש לבחורה לבזבז לדעתי.

טוב אני היחידי ששדיים זה רחוק מלהיות הקריטריון הראשון שלו?

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sportsillustrated.cnn.com/features/1999/swimsuit/images/large/heidi01l.Xxx
    Heidi Klum

http://www.museumserver.nl/museumkrant/editie53/graphics/testino_kate_moss.Xxx
    Kate Moss

http://www.celebrity-exchange.com/celebs/photos16/gwen-paltrow5.Xxx
    Gwen Platro

http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/personalidades/atores/nicole-kidman/nicole-kidman02.Xxx
    Nicole Kidman

האולטימטיביות.

14. Roy Member

פולדש וגל- תנו לי להוסיף לכם שני מקומות שעירים נוספים אצל רוב הבנות, גם אלה שנראות טוב.
    הראשון אלה הידיים, שכנראה הן פוחדות לגלח. זה לא שהן נראות כמו גרוזיני, אבל יש כל מיני פלומות כאלה באיזורים מסויימים בזרוע.. המקום השני הוא העורף, שזו בעיה נוראית אצל חלק מהבנות... כשהן מרימות את השיער הבעיה מתגלה..

ופולדש- אתה כ"כ צודק שאין לך מושג בקשר לפדופיליה. נכון להיום, כשאני וחברים שלי עולים לי"ב, הסיכויים שלנו לתפוס אחת נחשבת מהשכבה שלנו שואפים לאפס. להיות ידידות הן לפעמים עושות טובה, אבל על לצאת איתן אין מה לדבר.. רק עם אלה שנראות פחות טוב. ד"א- חלק מהן בכלל פנויות ואני לא רואה חיילים שעומדים בתור לצאת איתן, אבל מה- מעמד זה מעמד...
    בכל אופן, אם רוצים לתפוס מישהי באמת שווה ונחשבת, צריך לרדת שכבה ואפילו שתיים, עד גבול הפדופיליה...

15. Ilan Member

כל מילה זהב.

פולדאש- בקשר לאופי של בנות בחו"ל: תאמין לי שאני יודע מה שאני אומר. אומנם אין לי ניסיון רב בדברים שאני אומר אבל זה לא רק ניסיון שלי, אלא גם ניסיון של אנשים אחרים
    אני אתן לך דוגמא: חברים שלי חזרו שלשום מקוס (אי ביוון). כבר יומיים הם מאכילים אותו בסיפורים של הבנות שם. לקוס מגיעים המון בנות ממערב אירופה, בנות ממדינות כמו גרמניה, שוויץ, הולנד, נרווגיה, אנגליה וכו' (יש שם יותר תיירים מיוונים).
    אתה שומע את הסיפורים שהם מספרים לך על הבנות ואתה מתחרפן (וזה לא שהם מאכילים אותי בסרטים, אני יודע מה זה חו"ל. הייתי מספיק פעמים בשביל לדעת. רק חזרתי לפני שבועיים מלונדון- שבוע עם חבר). הקטע שהם לא רק מתלהבים מהיופי! הם מתלהבים במיוחד מהאופי.

אז נכון, יש שם יפות, אבל כל הקטע שהיפות שם יותר נחמדות, וכ"כ כייף לדבר איתן... לא יודע איך להסביר את זה. ברור שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, אבל בשורה התחתונה יש לי מן הרגשה כזאת (וגם ניסיון שלי ושל אחרים) שפשוט הרבה יותר כייף וקל לדבר עם מישהי מאירופה מאשר מישהי מהארץ.
    הבנות שם יותר פתוחות לכל הדברים. גראס אצלם זה לא סיפור, ושתייה אצלם זה חלק מאורח - החיים. בכלל, שם יש איכות- חיים והבנות שם זורמות הרבה יותר בקלות.

מה גם, שאין לי מושג איך להסביר את זה, אבל האירופאיות של הבנות פשוט עושה לך את זה! מה לעשות, אפילו אם היא הולנדית (סתם דוגמא) לא הכי מדהימה, עצם העובדה שהיא הולנדית, שמדברת הולנדית, שחיה בהולנד- גורמת לך סיפוק רב יותר. מה לעשות, כשאתה חי במדינה של ישראליות, אתה מתלהב הרבה יותר מבנות אחרות, מהשפה שלהן, מהאישיות שלהן, מהאופי שלהן, מההרגלים שלהן, מהכל.
    פשוט הרבה יותר מגניב (מצטער, לא מצאתי מילה יותר מתאימה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) להיות עם מישהי מחו"ל (ושאני אומר חו"ל אני בדר"כ מתכוון למערב אירופה\ארה"ב).

אני לא יודע למה הכנסת לך לראש שבהולנד יש מכוערות, אבל אני נשבע לך שכשהייתי בהולנד לא הפסקתי להסתכל על הבנות שם. הייתי שם בגיל 14 וחצי עם ההורים וכל הזמן נדהמתי מחדש מהבנות שם. כמה לא מיקרי, שבועיים לפני שטסתי חבר שלי חזר מהולנד, ונחש מה הוא אמר לי דבר ראשון? "אתה לא תאמין כמה כוסיות יש שם... כשאתה תחזור לארץ אתה לא תידע איפה לקבור את עצמך".
    כל הקטע שכל בת שם היא פצצה, כמעט ואין מכוערות. נדיר למצוא מכוערות.
    הקטע שבישראל יש בערך 10 כונפות על כל אחת יפה ובהולנד יש 5 יפות על כל 2 בינוניות ומטה (וכמו שאמרתי, נדיר למצוא שם מכוערות).
    כשהייתי שם, בגיל 14 וחצי, נשבעתי לעצמי שאני עוד יחזור לאמסטרדאם בגיל 17-18 לפני הצבא. זה פשוט מדהים כמה בנות יפות יש שם (ולא, הולנד היא לא הדוגמא היחידה, ככה זה כל סקנדינביה, שוויץ, גרמניה וכו').

אחרי שאתה חוזר ממערב אירופה אתה פשוט לא יכול להסתכל על הבנות בארץ, וזה מבאס. ושוב, זה לא רק מבחינת היופי! הרבה מהבחינה של האופי...