איצטדיונים בישראל: האצטדיון החדש בב"ש בדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏14/7/08.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Love Is Red Member

למען האמת גם אם מדובר ב11,700 זה עדיין גדול יותר מהמושבה.
    האצטדיונים היחידים שגדולים מוסרמיל הם:
    בלומפילד, סמי עופר, נתניה וטדי המשופץ שכבר בהתחלה שלו היה גדול יותר...

אבל כן וסרמיל למרות האיכות הגרועה שלו והמראה הכללי שנראה כמו גן חיות הוא אחד מהאצטדיונים הכי גדולים בארץ...
    חבל רק שכשבנו אותו שכחו לשים טריבונות קרוב לדשא...
    מזל שהתכנון של בלומפילד המקורי נגנז ושבסוף הלכו על קונספט של אצטדיון שהיציעים קרובים לדשא אחרת גם אותו לא היה אפשר לשפץ...

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

[/QUOTE]
    את החיסרון וחוסר הכדאיות של בנייה מחדש אל מול שיפוץ אתה תראה מיד כשתדע את עלות הפרוייקט (גם אחרי ההשתתפות של הטוטו), אל מול האמצעים העומדים ברשותם של המעורבים. אגב, מי בכלל קבע שהטוטו יסכים להשתתף בעלות הבנייה אחרי שהוא כבר השתתף בבנייה של יציע חדש? (ותקנו אותי אם אני טועה). גם אם כן, לא ברור כמה. כמו כן, למה אתה כל כך בטוח שאיזי יסכים לממן חלק מהעלות? עם כל הכבוד לו, הוא לא מיץ גולדהאר, וקריית שמונה היא לא מכבי תל אביב.

נראה שבנייה של אצטדיון חדש מבחינתך היא דבר של מה בכך כמו קנייה של ביסלי במכולת.[/QUOTE]

בשום פנים ואופן,לא מזלזל לרגע בעלויות וכול מה שמסביב. אבל אם תסתכל בראייה רחבה תבין שזה דבר מתבקש,לקבוצה,לאוהדים ולאיזור כולו.

3. ~Omri~ Member

אין ספק שלמתקן חדש תהיה השפעה חיובית על המועדון. עם זאת, אני טוען שבנייה של מתקן חדש ולא שיפוץ של מתקן קיים, היא בזבזנית ולא כדאית בעליל. אם מדינה עשירה כמו גרמניה השכילה לשפץ מתקנים קיימים ועלובים למדי עבור המונדיאל (שטוטגרט, הנובר, המבורג ופרנקפורט למשל) והפכה אותם לבונבונירות, וזאת במקום לבנות מתקנים חדשים, למה שאנחנו לא ננהג כמוהם?

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/15
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרת הכול במשפט. אנחנו לא גרמניה. אצלנו יעשו חצי עבודה יחפפו,יחלטרו,יעגלו פינות. בתלאי על תלאי אנחנו אלופים.
    שיפצו את טדי ובלומפילד,והשיפוצים האלה לא הביאו לכזה הבדל.

5. ~Omri~ Member

התייחסתי לפן הפיננסי בלבד. על כל פנים, חפיפניקיות יכולה להיות גם בתכנון ובנייה של אצטדיון חדש, וזה לא באמת משנה כרגע.

השיפוץ האחרון של בלומפילד כלל בעיקר החלפה של הכיסאות, התקנה של שערים אלקטרוניים ובנייה של איזורים לנכים. לאיזה "הבדל" בדיוק ציפית משיפוץ שכזה? כמו כן, השיפוץ האחרון בטדי הביא לאפקט המצופה - התכולה של האצטדיון גדלה, האצטדיון כעת סגור, ועל כן יש אקוסטיקה טובה יותר (שתשתפר עוד יותר אחרי השלמת הגג).

והנה לך דוגמא לאצטדיון חדש עם אפקט לא מי יודע מה - עכו (עיר וקבוצה באותה קטגוריה של קריית שמונה). יש כעת לקבוצה אצטדיון ביתי, אבל אני עדיין לא מבחין ב"אפקט" בעקבות הכניסה לאצטדיון החדש. את השינוי נראה אולי בעוד כעשור במידה והקבוצה תתקע יתד בליגת העל.
    אם קריית שמונה תבנה אצטידיון חדש, זה יהיה משהו בסגנון הזה, עם תכולה קצת גדולה יותר עבור אירופה. שום "אפקט" לא יהיה פה. אני מבטיח לך. אין בקריית שמונה פוטנציאל לאפקט דומה שיכול להיות בקבוצות גדולות.

6. Love Is Red Member

חפיפניקיות הייתה בבנייה של הרבה מאוד אצטדיונים בארץ, למשל אצטדיון ווינר בעכו הוא הדוגמא הכי טובה לכך, עד שבנו אצטדיון זה נראה כמו מבצר עתיק מימי הביניים,היציעים לא מחוברים ונראים מוזר, ובנוסף להכל אין תנאים מינימלים לאירוח משחקים באירופה...
    גם עניין הספסלים במושבה או עניין הכבישים בנתניה, והאצטדיונים שבנו פה בשנות ה60 חוץ מבלומפילד וגם הוא רק במזל יצא כל כך סביר.
    מה שצריך זה לפרק את היציע הישן ולבנות יציע חדש וחדיש עם כל מה שצריך כולל תאים פרטיים וגג מול היציע היותר חדש.
    אם יבנו אצטדיון חדש במה זה יעזור להם?
    וגם העירייה לא תשים כסף על זה ואיזי גם לא נראה לי שישים על זה כסף...
    אם יתנו את תכנון היציע למי שתכנן את האצטדיונים: טדי, המושבה, טרנר ונתניה אני בטוח שזה ייצע בסדר גמו, גם מנספלד קהת טובים.
    אבל קודם כל שיתכננו משהו העיקר נדבר אם זה טוב או לא טוב...
    מצידי שזה יהיה גם אצטדיון חדש...

7. yedidel Member

אני זוכר משחק בוסרמיל מול מכבי חיפה ב2003 עם 16,000 צופים.
    האצטדיון לא נהיה יותר קטן עם השנים, המשטרה "הקטינה" את התכולה

8. henry1 Member

אמנם אתה זה שאוהד ב"ש, אבל נראה לי שאתה טועה. לא פעם פירסמו שהאצטדיון מכיל 11,700 מקומות. בעבר הוא הכיל יותר, אבל בשנים האחרונות לא מאשרים יותר מהתכולה שציינתי. אם יש לך נתון אחר שאני לא יודע עליו אשמח לראות.

9. Love Is Red Member

הוא מכיל במיליון אחוז 13,000
    אתה אולי מדבר על המושבה שמכיל את המספר 11,700

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/15
  10. danielone Member

11. Love Is Red Member

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

13. danielone Member

הם ציינו בכתבה "שגם אם תגיע רק למפעל המשני - הליגה האירופית - תארח מכבי את שלושת מפגשי הבית שלה במגרש בחיפה"

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זה מה שהתכוונתי. הוא כתב "מפתיע מאוד לדעתו", אז אמרתי שלדעתי זה לא מפתיע. אם בשלבי הבתים הם יארחו בסמי עופר זה לגיטימי לגמריי.

danielone אוהב/ת את זה.
  15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

למה לא לארח בסמי עופר ? זה סך הכל שעה נסיעה מת"א ופי 2 בכמות קהל שאפשר להכניס

מעבר לזה שזאת הכנסה כספית כפולה זה נותן ליותר אנשים אפשרות לחוות את החוויה הזאת עם הקבוצה
    אם בלומפילד זה מגרש ביתי אז סמי עופר פי כמה וכמה
    זה לא הימים שהייתה התלבטות בין בלומפילד לרמת גן הקר והמנוכר

מצב נושא:
הנושא נעול.